11:9
    Vojtěch SPOUSTA
    (Neterder)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 11:9
branky: 3. Marek Habler, 7. Matyáš Ostrý, 15. Aleš Fanta, 19. Filip Švábík, 27. Mikuláš Weinstein, 28. Lukáš Zicha, 32. Lukáš Zicha, 42. Ondřej Soják, 48. Lukáš Boček, 58. Jeroným Škvařil, 58. Lukáš Boček - 5. Daniel Málek, 18. Michal Horák, 21. Michal Malec, 29. Ondřej Pokorný, 46. Patrik Neterder, 51. Michal Horák, 52. Patrik Neterder, 52. Ondřej Pokorný, 59. Vojtěch Spousta; rozhodčí: Anh Vu Pham - Petr Stoklásek; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; diváků: 55; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 18 - Ondřej Málek 28; po třetinách: 4:2, 3:2, 4:5
60:00 Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Nejprve bych chtěl pochválit těch 20 kluků z obou týmů, co si dneska ten zápas odjeli z velké většiny sami. Celkově si myslím, že sme byli v celé sérii lepším týmem a je škoda, že sme zápas neměli rozhodnutý už ke konci druhé třetiny. Děkujeme soupeři za sérii a fanoškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Hodně nekvality a nepozornosti v obranné fázi, ale super, že jsme se do zápasu dokázali vrátit a zdramatizovat ho. Závěr sezóny nás nepotkal "v pohodě" a spíše jsme se play off fází protrápili, jsem ale rád, že jsme nesložili zbraně a prali se až do konce. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hodně zdaru v dalším kole, rozhodčím děkujeme za napínavou detektivku s několika zápletkami z "románu Agáthy Christie".
60:00 Střely ve 3. části: 15:12
58:51 Hattrick snižuje na rozdíl dvou gólů a dál zkouší hru v šesti.
58:50 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 11:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #8 Patrik Neterder (11:9)
57:55 Boček samostatný únik na prázdnou branku proměňuje.
57:54 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 11:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček bez asistence (11:8)
57:01 Domácí dávají velmi důležitý gól. Hosté reagují time-outem a jdou do šesti.
57:00 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
57:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:8
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #9 Aleš Fanta (10:8)
55:20 Domácí ve středním pásmu ztratili balonek a šli 4 na 2, Neterder to vzal na sebe, ale Večeřák si vyjel a chytá.
54:52 Při chuti hrající Zicha pálí z dálky vedle.
53:21 Horák od mantinelu míjí vzdálenější tyč domácí branky.
51:40 Malec dlouhým blafákem obešel Večeřáka a vracel před bránu, kde byl volný Pokorný a do prázdné brány snižuje na rozdíl jednoho gólu.
51:39 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
51:39 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 9:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #3 Ondřej Pokorný, asistoval #31 Michal Malec (9:8)
51:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 9:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #83 Vojtěch Spousta (9:7)
51:06 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:10 Malec v těžkém souboji prostrčil balonek na Horáka, který byl v 1 na 1 proti Večeřákovi úspěšný.
50:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 9:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #31 Michal Malec (9:6)
49:35 Hosté si zatím nevypracovali žádnou šanci v přesilovce.
48:43 Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání
47:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:5
45:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 8:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #31 Michal Malec (8:5)
45:53 Polzer Kopečnému lehce podržel florbalku, ten mu to vrátil krosčekem a jdou si sednout oba.
45:52 Vyloučen hráč #73 Daniel Kopečný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
45:52 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
44:35 Před branku vyskákal balonek, ke kterém se dostal Zicha, jehož střela končí pod střechou haly.
43:01 Zichův útok na hattrick zastavuje Málek.
41:29 Polzer skvělým uvolněním se založil útok a nahrál Hablerovi. Ten našel ve druhé vlně Sojáka, který na zadní prostřelil Málka.
41:28 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #44 Marek Habler (8:4)
40:38 Hostí zahráli malou domů, Švábík neprostřelil hostující zeď.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
36:29 Ostrý netrefil totálně odkrytou bránu. Jeho spoluhráči mají ve tvářích úsměv, jejich trenérům ovšem tak do smíchu není.
35:38 Halou už zněl domácí goal horn, ale po VARu a goal line technology nakonec nebyl uznán.
35:32 Hala trefuje břevno.
34:45 Švábík si narazil s Ostrým, ale nedokázal backhandem přestřelil Málka.
33:34 Škvařil si dobře seběhl do velké brankoviště, dostal náhru, ale ve velké šanci přestřelil.
32:02 Vyloučen hráč #22 Daniel Málek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za držení
32:00 Málek drrží naděje Hattricku v dnešním zápase.
31:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #92 Lukáš Zicha, asistoval #44 Marek Habler (7:4)
30:30 Fanta dostal koňara a svalil se na domácí střídačce.
28:43 Hala dlouhým výhozem našel Pokorného, který dokázal prostřelit vyjetého Večeřáka.
28:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #3 Ondřej Pokorný, asistoval #80 Jaromír Hala (6:4)
27:56 Zicha z první tak neskutečně vymetl šibenici, že se tomu sám diví.
27:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
26:38 Boček našel na zadní tyči Weinsteina a ten doklepl za Málka.
26:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #38 Lukáš Boček (5:3)
26:09 Přesilovka zatím bez velké šance.
24:56 Pokorný byl v souboju pozdě a poslal Ostrého na mantinel.
24:55 Vyloučen hráč #3 Ondřej Pokorný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
23:47 Polzerovu střelu trefuje Málek.
23:17 Domácí si v útočném pásmu vyměnili dvě dobré krosovky, ale ani jedna neskončila gólem.
22:24 Večeřák perfaktně vyjel a zlikvidoval únik Horáka.
20:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #83 Vojtěch Spousta (4:3)
20:01 Druhá třetina právě začala a kdo nevěří, ať sem běží.
20:00 Střely v 1. části: 13:10
18:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #24 Marek Mitáš (4:2)
17:49 Hostující byli před bránou dostatečně důrazní a snižují stav utkání.
17:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #22 Daniel Málek (3:2)
16:20 Hostující trenér je zatím nespokojený s výkonem svého týmu a dává to svým svěřencům najevo.
15:18 Večeřák svým výhozem trefil pouze Malce. Ten šel okamžitě do střely, ale domácí gólman zvládl situaci napravit a vyrazil střelu na břevno.
14:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #20 Matyáš Ostrý (3:1)
13:40 V bředbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval Malec a dorážel na branku, Večeřák nohou vyráží.
11:10 Málek našel před brankou Horáku, tomu balonek sjel a nedokázal zakončit.
10:57 Spoustovu střelu blokuje Polzer.
10:02 Málek promáchl na malém brankovišti.
09:40 Boček pálil od mantinelu, Málek vyrazil pouze do předbrankového prostoru na hokejku Hablera, ale ten nedokázal trefit volejem balonek do branky.
08:43 Ostrý ve velké šanci neproměňuje.
08:27 Fantova křižná přihrávka prošla přes velké brankoviště, ale Švábík ji dostal na backhand a nedokázal tedy trefit prázdnou branku.
07:20 Vejrosta se řítil sám na branku, Večeřák ho dokázal nadvakrát vychytat.
06:33 Škvařil předložil Ostrému do prázdné branky a ten neměl problém poslat domácí opět do vedení.
06:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #46 Jeroným Škvařil (2:1)
04:47 Malec clonil před bránou Večeřákovi, Málek nahodil balonek, jež propadl až do sítě.
04:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #22 Daniel Málek, asistoval #8 Patrik Neterder (1:1)
02:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #59 Matyáš Polzer (1:0)
02:02 Fanta v první velké šanci domácích, ale skóre stále 0:0.
01:34 Neterder skvěle našel Spoustu, ten si ale balonek ještě musel zpracovat a Habler jeho střelu dokázal zblokovat.
00:01 Hattrick si po buly okamžitě připisuje druhou střelu.