• 45 44:44
    6:12
    (Vodička)

1. FbK Tábor - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:12
branky: 10. Andrej Janda, 13. Josef Mareš, 21. Josef Mareš, 23. Lukáš Bambula, 33. Lukáš Janura, 45. Vítězslav Holub - 11. Martin Pavelka, 12. Ondřej Holoubek, 13. Josef Smejkal, 18. Martin Kučírek, 19. Ondřej Holoubek, 24. Ondřej Holoubek, 29. Josef Smejkal, 40. Martin Pavelka, 41. Martin Pavelka, 42. Petr Trtík, 43. Martin Pavelka, 45. Martin Pavelka; rozhodčí: Matěj Jonák - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: David Daniel Zenkl ?, Miroslav Bouška ? - Tomáš Černohlávek ?; po třetinách: 2:3, 2:4, 2:5
44:44 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #46 Daniel Vodička (6:12)
44:06 GÓL 1. FbK Tábor! 6:11
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Vítězslav Holub, asistoval #6 Vojtěch Moravec (6:11)
42:47 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Miroslav Bouška družstva 1. FbK Tábor
42:45 Vyloučen hráč #72 Matěj Kolín družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
42:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:11
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #20 Andrej Čapek (5:11)
41:12 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík bez asistence (5:10)
40:31 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:9
39:47 Timeout 1. FbK Tábor
39:47 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:8
33:10 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:47 GÓL 1. FbK Tábor! 5:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #13 Josef Mareš (5:7)
29:24 Vyloučen hráč #13 Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
28:42 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal bez asistence (4:7)
23:03 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek bez asistence (4:6)
22:55 GÓL 1. FbK Tábor! 4:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #83 Lukáš Bambula bez asistence (4:5)
20:30 GÓL 1. FbK Tábor! 3:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš bez asistence (3:5)
20:10 Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil #13 Josef Mareš.
18:39 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #81 Josef Smejkal (2:5)
17:04 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Martin Kučírek, asistoval #81 Josef Smejkal (2:4)
15:43 Vyloučen hráč #98 Josef Kopecký družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
12:32 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #9 Ondřej Holoubek (2:3)
12:24 GÓL 1. FbK Tábor! 2:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Josef Mareš, asistoval #4 Roman Klípa (2:2)
11:11 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (1:2)
10:50 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
09:10 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #31 Andrej Janda, asistoval #53 Vítězslav Holub (1:0)