1:3
    Václav BABÍK
    (Rohel)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 1:3
branky: 45. Václav Babík - 25. Petr Úlehla, 34. Petr Úlehla, 37. Petr Úlehla; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Matěj Hőpp 16 - Jakub Heralecký 18; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2
45:00 Komentář hostů Konečný Adam (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #97 Václav Babík, asistoval #33 Jakub Rohel (1:3)
44:29 Babík prostřelil vše co mu stálo v cestě a snižuje.
43:41 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
43:41 Vyloučen hráč #88 Tomáš Holánek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
43:17 Vítkovice tlačí na obranu Bulldogs ale ta zatím odolává.
36:18 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Petr Úlehla, asistoval #97 Marek Pařenica (0:3)
33:56 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
33:56 Další nabídnutou přesilovku Brno opět využívá.
32:44 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Podešva družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
30:20 Vítkovice předvedli pěknou akci na pohled. K zakončení nevedla.
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
29:22 Pořadatelka Šterbová předvedla dovednosti v uklízení, když utřela hrací plochu. Za předvedený výkon dáváme 9 bodů z 10.
29:02 Zachoval z první 20 cm vedle tyče.
24:23 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Petr Úlehla, asistoval #39 Tobiáš Hude (0:1)
24:23 Pohlednou přesilovkovou branku dává Úlehla.
24:06 Vyloučen hráč #14 Filip Peterek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
24:06 Po tlaku vítkovic dostanou příležitost Bullgogs Brno a to díky sekání Peterky.
24:02 Pabík vypálil, brněnský gólman chytá.
23:36 Rohel vypálil od mantinelu. Branku netrefuje.
19:46 Podešev vypálil nádherně z první, gólman Bulldogs chytá.
15:00 Střely v 1. části: 4:4
12:30 Vyloučen hráč #97 Marek Pařenica družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
12:30 Počet hráčů na obou stranách se vyrovná. Brněnský bek dostane trest za sekání.
10:59 Vyloučen hráč #23 Ondřej Adamec družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhráli Bulldogs.