41
  • 41 40:46
    Chodov

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 0:3
branky: 12. Kosťantyn Šlosar, 13. Kosťantyn Šlosar, 15. Kosťantyn Šlosar; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 325; zásahy brankářů: David Švehlík 15 - Matěj Habart 13; po třetinách: 0:3, 0:0, 0:0
45:00 Komentář hostů Severa Martin (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
45:00 Komentář domácích Víšek Miloslav (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání. Uvidíme se na odvetě.
45:00 Střely ve 3. části: 6:4
40:46 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
36:20 Vyloučen hráč #14 Adam Švehlák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 4:6
23:26 Vyloučen hráč #23 Tomáš Koptiš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
15:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Sparta.
15:00 Střely v 1. části: 3:8
14:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #15 Matyáš Malkus (0:3)
14:03 Spar'tanský útočník Šlosar kompletuje hattrick za necelé tři minuty herního času.
12:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #87 Jan Urych (0:2)
11:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #68 Lukáš Mitera (0:1)
11:22 Chodov si nepohlídal útočnou akci Sparty a Šlosar ji posílá do vedení.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým Chodova.