45
  • 45 44:50
    Znojmo

BLACK ANGELS - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:4
branky: 15. Dominik Tandler, 32. Filip Forejt, 36. Petr Trojan, 43. Adam Barchánek - 4. Adam Kylián, 13. Adam Kylián, 18. Radim Dočekal, 41. Štěpán Stegura; rozhodčí: Jan Dušek - Anh Vu Pham; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Maxmilián Munduch 25 - Lukáš Krejčiřík 14; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:1
45:00 Komentář hostů Ďuriška Martin (Trenér): Těžká play-off série, za kterou soupeři děkujeme. Jsem hrdý na svoje kluky, tyto zápasy je obrovsky posouvají dál. Byli jsme skvěle připraveni a dokázali jsme to propsat na hřiště. Postup vezeme našim skvělým fanouškům a věnujeme ho hlavně Vildovi Fričovi, který je člen naší znojemské rodiny a musel dnes zůstat doma. Zdravíme trenérský štáb Sparty, kamery mají perfektní. V sobotu domácí peklo.
45:00 Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér): Včera vyrovnaný zápas, dnes soupeř víc chtěl. V play off rozhoduje produktivita a brankáři. V obou aspektech bylo Znojmo lepší a my jim gratulujeme. Nám končí sezóna remízou. Děkuji všem aktérům, hráčům a rodičům za podporu.
45:00 Střely ve 3. části: 5:9
44:50 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
44:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
42:24 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #9 Filip Forejt (4:4)
40:44 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #99 Štěpán Stegura, asistoval #37 Adam Kylián (3:4)
38:20 Domácí v šesti
37:37 Timeout BLACK ANGELS
35:25 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #25 Petr Trojan, asistoval #44 Tomáš Egrt (3:3)
31:40 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Filip Forejt, asistoval #55 Adam Barchánek (2:3)
30:01 Buly pro domácí
30:00 Střely ve 2. části: 8:11
29:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
24:52 Domácí gólman nádherně zalepil nebezpečnou střelu
19:15 Egrt neproměnuje tutovou šanci
17:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #37 Adam Kylián (1:3)
17:20 Vyloučen hráč #57 Tomáš Auermüller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
16:52 Vyloučen hráč #44 Tomáš Egrt družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 5:10
14:23 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Dominik Tandler, asistoval #29 Lukáš Janoštík (1:2)
13:24 Vyloučen hráč #36 Jan Ochman družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání
12:41 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián, asistoval #87 Jiří Jedlička (0:2)
12:22 Vyloučen hráč #86 Ondřej Bohatý družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
08:40 Domácí tým ubránil přesilovou hru
06:40 Vyloučen hráč #29 Lukáš Janoštík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián, asistoval #55 Lukáš Světlík (0:1)
03:33 Kylián nepříjemnou střelou posílá hosty do vedení
00:01 Úvodní buly pro domácí