()
  • 45 44:25
    Štíři

FbC Písek - FBC Štíři Č. Budějovice 6:7
branky: 3. Jindřich Král, 18. Michal Suchan, 32. Michal Suchan, 32. Jindřich Král, 35. Michal Suchan, 42. Matěj Šerák - 7. Ondřej Hajný, 8. Šimon Josef Švéda, 12. Jan Kouba, 18. Šimon Nídl, 34. Šimon Nídl, 37. Ondřej Hajný, 45. Adam Tůma; rozhodčí: Tomáš Čekan - Šimon Vančata; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 79; zásahy brankářů: Petr Sochor ? - Jonáš Bican ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 4:3
45:00 Komentář domácích Reichl Matyáš (Trenér): Dnes jsme soupeři dávali mnohem víc prostoru ke střelám od obránců, které úspěšně proměňovali. Nicméně bych neřekl, že jsme dneska hráli hůře než včera. Čeká nás týden na doladění nedostatků a musíme se připravit na další kolo. Děkujeme soupeři za oba zápasy a díky fanouškům za podporu.
45:00 Střely ve 3. části: 7:5
44:25 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
44:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma bez asistence (6:7)
43:27 Vyloučen hráč #16 Matěj Šerák družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
41:14 GÓL FbC Písek! 6:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #16 Matěj Šerák bez asistence (6:6)
36:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Ondřej Hajný bez asistence (5:6)
35:36 Vyloučen hráč #26 Matěj Charvát družstva FbC Písek na 2 minuty za zdržování hry
34:36 GÓL FbC Písek! 5:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #66 Tomáš Wagner (5:5)
33:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Šimon Nídl, asistoval #12 David Kříha (4:5)
31:49 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král, asistoval #70 Michal Suchan (4:4)
31:08 GÓL FbC Písek! 3:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan, asistoval #52 Štěpán Prčík (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 4:5
29:37 Vyloučen hráč #8 Šimon Nídl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
29:37 Vyloučen hráč #12 Jindřich Král družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
17:32 GÓL FbC Písek! 2:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan bez asistence (2:4)
17:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Šimon Nídl, asistoval #30 Jan Filsak (1:4)
15:00 Střely v 1. části: 6:11
11:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #93 Jan Kouba, asistoval #55 Adam Tůma (1:3)
10:53 Vyloučen hráč #70 Michal Suchan družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
07:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #31 Šimon Josef Švéda, asistoval #8 Šimon Nídl (1:2)
06:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Ondřej Hajný, asistoval #34 Patrik Maroušek (1:1)
02:42 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Jindřich Král bez asistence (1:0)