• 45 44:55
    7:5
    (Míka)

Horní Počernice Orka - FBC Česká Lípa 7:5
branky: 7. Lukáš Holada, 17. Jan Durda, 26. Matyáš Míka, 28. Jan Durda, 32. Matěj Kubeš, 34. Matyáš Míka, 45. Lukáš Holada - 12. Viktor Steinz, 15. Mikeš Motejzík, 21. Radek Matouš, 35. Radek Matouš, 38. Mikeš Motejzík; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Ondřej Slabý; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 142; zásahy brankářů: Adam Woller 20 - Marek Meďáš 15; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:2
45:00 Komentář hostů Kopta Petr (Trenér): Bohužel dnes jsme neproměňovali naše šance a soupeř nás trestal. Udrželi jsme nahnané skóre a postoupili jsme, což je hlavní. Děkujeme soupeři za zápas a VELKÉ DÍKY patří našim fanouškům.
45:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Trenér): Super dvojutkání ve výborné atmosféře, které rozhodl nás včerejší výpadek ve druhé třetině. Nicméně dnes jsme si dokázali odnést takové Pyrrhovo vítězství. Díky týmu za sezónu, kdy jsme dokázali skončit čtvrtí, podívali se do prvního koše a posunuli náš nejlepší výsledek v play off.  Díky fanouškům, hodně štěstí Lípě v dalším kole. My se vrátíme silnější
45:00 Střely ve 3. části: 4:9
44:55 GÓL Horní Počernice Orka! 7:5
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #10 Matyáš Míka (7:5)
42:45 Domácí to zkouší v šesti
41:52 Orka zvyšuje tlak na rozehrávku Lípy
37:23 GÓL FBC Česká Lípa! 6:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #30 Radim Piškula (6:5)
35:35 Hráči se pohybují jak na ledě
35:21 Timeout Horní Počernice Orka
34:00 GÓL FBC Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš, asistoval #13 Dominik Štěrba (6:4)
34:00 Nenápadná střela Matouše končí gólem
33:14 Timeout FBC Česká Lípa
33:14 GÓL Horní Počernice Orka! 6:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #10 Matyáš Míka bez asistence (6:3)
31:49 GÓL Horní Počernice Orka! 5:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #89 Matěj Kubeš, asistoval #10 Matyáš Míka (5:3)
30:26 Orka kombinuje na soupeřovi polovině
30:00 Střely ve 2. části: 11:6
29:18 Lípa na balonu
28:25 Oba týmy hrají v pěti
27:20 GÓL Horní Počernice Orka! 4:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #93 Jan Durda, asistoval #10 Matyáš Míka (4:3)
26:19 Meďáš chytá střelu z půlky
25:39 Vyloučen hráč #21 Adam Doňar družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
25:00 GÓL Horní Počernice Orka! 3:3
24:28 Vyloučen hráč #93 Jan Durda družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za držení
24:28 Vyloučen hráč #3 Ondřej Martinec družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
24:28 Zápas se začíná přiostřovat
24:04 Lípa v útočném pásmu
23:11 Lípa kombinuje na svoji polovině
20:45 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Radek Matouš, asistoval #14 Jáchym Hocko (2:3)
20:45 Matoušova střela z poloviny končí gólem
18:10 V hale je zatím výborná atmosféra
16:10 GÓL Horní Počernice Orka! 2:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #93 Jan Durda, asistoval #18 Jiří Stránský (2:2)
15:27 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
15:13 Hosté na míčku
15:00 Střely v 1. části: 7:10
14:35 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #21 Adam Doňar (1:2)
14:35 Motejzíkova střela z poloviny končí v bráně
14:26 Hra je nahoru dolu
13:40 Lípa úspěšně odbránila oslabení
11:40 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #11 Mikeš Motejzík (1:1)
11:40 Vyloučen hráč #27 Viktor Steinz družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:30 Motejzíkova střela od mantielu jen do brankáře
09:43 Voldřichova střela z poloviny končí v bloku
08:44 Lípa kombinuje v útočném pásmu, ale nedaří se jim zakončit
06:32 GÓL Horní Počernice Orka! 1:0
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #15 Sebastian Hájek (1:0)
06:32 Rychlí brejk Orky vužívá hráč s číslem 59
05:27 Lípa má zatím více ze hry
00:01 Úvodní buly pro tým hostí
00:00 Dobrý podvečer vážení fanoušci vítám vás u druhého zápasu 2.kola play off 1.dorostenecké ligy, kde se proti sobě postaví domácí Orka proti hostující České Lípě. V prvním zápase bylo vítězství 7:4 přisouzeno České Lípě , Orka si tím pádem odvezla třígolovou ztrátu do dnešního zápasu . Nyní už jen přivítejme na hrací ploše domáci orku a hostující českou lípu.