• 43 42:06
    3:6
    ()

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Gorily Plzeň 3:6
branky: 18. Radim Šlechta, 19. Jaroslav Krechňák, 21. Marek Owczarzy - 1. Jiří Jogl, 3. Karel Altman, 11. Jiří Ohnesorg, 20. Filip Vavrík, 25. Josef Sekyra, 43. Filip Vavrík; rozhodčí: Michal Žáček - Luděk Lejba; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Marek Matějka 14 - Filip Černý 23; po třetinách: 0:3, 3:2, 0:1
45:00 Komentář hostů Altman Karel (Vedoucí): Mě se pro změnu píše komentíář s krásnými pocity, tx hodin tréninků, zkušenosti kluků posbírané v juniorské soutěži se museli někde projevit. A když se k tomu přidá neskutečně týmový duch, který na střídačce přímo stříkal .... Nic jiného, než vítězství jsme si nepřipouštěli. Děkuji klukům za super výkon a zážitek, děkuji neskutečným fanouškům za neúnavné povzbuzování .... Tahle sezona prostě nekončí , JE-DE-ME dál  !!! GORILA forever
45:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): Tohle je nejtěžší komentář, co jsem v životě musel psát. Máme za sebou náročnou sezónu, během které jsme na sobě neskutečně zapracovali. Bez ohledu na tuhle sérii, na tenhle zápas, nám nikdo nevezme všechny zkušenosti, zážitky, natrénovaný hodiny, veškerou zábavu. I prohry k florbalu patří a my dnes jednu strašně těžkou musíme zkousnout. Na závěr bych chtěl poděkovat všem skvělým fanouškům, 163 lidí na 1. ligu dorostenců je nádherných, tvořili skvělou atmosféru.
45:00 Střely ve 3. části: 11:8
42:06 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík bez asistence (3:6)
41:01 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
41:01 Vyloučen hráč #87 Josef Sekyra družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
38:55 Vyloučen hráč #87 Josef Sekyra družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 8:5
24:13 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #87 Josef Sekyra, asistoval #23 Jiří Jogl (3:5)
20:24 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #98 Jakub Ďurian (3:4)
19:06 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #38 Denis Kalivoda (2:4)
18:15 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #43 Rudolf Voják (2:3)
17:13 Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
17:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Radim Šlechta, asistoval #36 Petr Holeček (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 7:6
10:10 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #91 Jiří Ohnesorg, asistoval #28 Lukáš Krepindel (0:3)
02:25 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman bez asistence (0:2)
00:40 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #21 Filip Čech (0:1)