12:2
    Antonín BLAŽEK
    (Sadílek)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ SLAVIA Plzeň 12:2
branky: 4. Jiří Hanzal, 7. Petr Vincenz, 12. Petr Vincenz, 13. Petr Vincenz, 19. Martin Kadečka, 20. Jonáš Cicko, 27. Samuel Kopejtko, 29. Jakub Kabourek, 31. Dominik Kožnar, 41. Vojtěch Kalaš, 44. Antonín Křen, 45. Antonín Blažek - 41. Oliver Med, 43. Ondřej Hrdonka; rozhodčí: Alexander McIntosh - Marek Jeřábek; vyloučení: 4 + Petr Vincenz OS:3; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Sebastien Štosek ? - Tadeáš Jelínek ?; po třetinách: 4:0, 4:0, 4:2
45:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Díky klukům za dnešní reakci na včerejší výkon, kdy jsme dělali všechno napůl a tvořili tím soupeři spousty šancí. Před dnešním utkáním jsme si všechno připomněli, ukázali a bylo to cítit od první minuty. Dali jsme spoustu pěkných gólů, makali na 100%, slušná práce. Teď máme dva týdny, kdy se můžeme soustředit čistě na dorostence, potrénujeme a jedeme dál. Na závěr díky také soupeři za sérii a divákům za podporu!
45:00 Komentář hostů Kuthan Jiří (Trenér): Škoda, že jeme nedokázali navázat na včerejší výkon. Dnes byl soupeř lepší. Díky za zápas, a díky hráčům a hlavně Kubovi M. za sezónu.
45:00 Střely ve 3. části: 10:3
44:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 12:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #18 Antonín Blažek, asistoval #31 Matyáš Sadílek (12:2)
43:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Antonín Křen, asistoval #88 Vojtěch Kalaš (11:2)
42:46 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #76 Ondřej Hrdonka, asistoval #96 Ondřej Wopršalek (10:2)
40:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Vojtěch Kalaš bez asistence (10:1)
40:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #24 Oliver Med, asistoval #89 Patrik Ráž (9:1)
39:18 Vyloučen hráč #22 Jan Machačný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
36:26 Vyloučen hráč #69 Pavel Jendrichovský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
32:00 Šance jsou na obou stranách, víc jich ovšem mají domácí.
30:08 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #59 Dominik Kožnar, asistoval #87 Jakub Kabourek (9:0)
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
28:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #87 Jakub Kabourek, asistoval #55 Samuel Kopejtko (8:0)
26:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #83 Martin Kadečka (7:0)
25:16 Hosté teď zahrozili z protiútoku dvou na jednoho, zakončení bylo nebezpečné, na domácího brankáře si ale nepřišli, skóre se tak nemění.
22:45 Bohemka opět ve třech, i tak se ale hostům nedaří zařídit soustavný tlak na branku.
22:35 Vyloučen hráč #89 David Nováček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání
21:38 Bohemka hraje ve třech, i tak ale drží hru ve středním pásmu.
21:20 Vyloučen hráč #87 Jakub Kabourek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
21:00 Bohemka momentálně drží balonek v utočném pásmu i přesto, že hraje oslabení.
20:25 Vyloučen hráč #42 Matěj Maršálek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
19:30 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #20 Jonáš Cicko bez asistence (6:0)
18:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #83 Martin Kadečka, asistoval #55 Samuel Kopejtko (5:0)
18:00 Další nadějnou šanci domácích si připsal Kopejtko, skóre se ale nemění.
16:30 Pěknou střelou zahrozil Maršálek, brankář hostů ale proti střele vytasil rukavici.
15:50 Bohemka odstartovala druhou třetinu na balonku, Plzeň zatím branku domácích neohrozila.
15:00 Střely v 1. části: 8:1
13:00 Bohemka se v oslabení brání zatím výborně, dvakrát už zahrozila z protiútoku.
12:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #39 Šimon Diviš (4:0)
12:10 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
12:10 Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - osobní trest
11:33 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #71 Matyáš Koucký (3:0)
11:00 Po pěkné kombinaci a ndadějném zakončení zazvonila branková konstrukce.
10:05 V další nadějné šanci domácích se objevil Blažek, těsně ale minul.
08:10 Šance jsou nyní na obou stranách, Bohemka si ale své vedení drží.
06:00 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #88 Vojtěch Kalaš (2:0)
04:30 Více ze hry mají doomácí, hosté hrozí spíš z protiútoků.
03:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #54 Jiří Hanzal, asistoval #55 Samuel Kopejtko (1:0)
03:18 Vyloučen hráč #96 Ondřej Wopršalek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
02:35 V další šanci se objevil Kadečka, když byl po dobré akci sám před brankářem hostujícího týmu.
01:24 V další šanci domácích se objevil Diviš po přihrávce Vincenze, šance ale stále beze změny.
00:20 Hra právě začala, balonek měli pod kontrolou hráči plzeňské Slavie, zariskovali ovšem a první šanci tak měla Bohemka.