43
  • 43 42:27
    2

FAT PIPE Start98 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
branky: 5. David Klekner, 10. Marek Trupl, 24. Aleš Sulan, 36. Matěj Michálek - 6. Ondřej Syrový, 24. Martin Dajč, 28. Ondřej Syrový, 31. Jakub Hrnčíř, 32. Ondřej Syrový, 34. Viktor Vachuda, 36. Jan Juriš; rozhodčí: Alexander McIntosh - David Hertz; vyloučení: 2 + Matěj Michálek OS:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Otakar Janoušek 22 - Matěj Pašek 18; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:4
45:00 Komentář hostů Víšek Miloslav (Trenér): Velice vyhrocený zápas což jsme od soupeře čekali, velice dobře se známe. Start předvedl kvalitní hru a velikou týmovost. Rozhodla třetí třetina kde jsme soupeře přehráli fyzicky. Celý zápas jsme hráli naši hru a jsme spokojení. Chci pochválit Aleše Sulana ze Startu, odehrál skvělý zápas.
45:00 Komentář domácích Hrnčíř Petr (Trenér): Dnes jsme odehrali dve velice dobre třetiny. Třetí třetinu pár zbytečných chyb nás stálo trochu lepší výsledek. Gratuluji soupeři.
45:00 Střely ve 3. části: 8:14
44:59 Zítra se můžete těšit na pokračování série v 11:30 na Jižním Městě!
44:00 Právě probíha poslední minuta třetí třetiny
42:27 Vyloučen hráč #7 Dominik Moers družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
37:31 Domácí hrajou v plném počtu
35:31 Vyloučen hráč #36 Matěj Michálek družstva FAT PIPE Start98 - osobní trest
35:31 Vyloučen hráč #36 Matěj Michálek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nesportovní chování
35:21 GÓL FAT PIPE Start98! 4:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #36 Matěj Michálek, asistoval #7 Dominik Moers (4:7)
35:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Jan Juriš, asistoval #76 Ondřej Zientek (3:7)
33:55 Timeout FAT PIPE Start98
33:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #45 Viktor Vachuda, asistoval #39 Zdeněk Ploch (3:6)
33:55 Timeout pro Domácí tým
31:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #59 Ondřej Syrový, asistoval #45 Viktor Vachuda (3:5)
31:43 Ondřej Syrový předvádí dnes skvělý výkon
30:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #23 Tomáš Koptiš (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 9:8
27:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #59 Ondřej Syrový, asistoval #69 Martin Dajč (3:3)
25:12 Za zády Janouška zazvonilo břevínko
23:51 GÓL FAT PIPE Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #88 Aleš Sulan bez asistence (3:2)
23:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #69 Martin Dajč, asistoval #59 Ondřej Syrový (2:2)
22:00 Start tlačí!!!
20:52 Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 neproměnil #7 Dominik Moers.
19:30 Vachuda minul prázdnou bránu
15:01 Začala 2 třetina vyhroceného utkání
15:00 Střely v 1. části: 5:7
14:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
12:45 Janoušek si připisuje další zákrok
09:20 GÓL FAT PIPE Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #92 Marek Trupl, asistoval #25 Ignác Hejtmánek (2:1)
07:42 Chodov je dlouhou dobu na balónku
05:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #59 Ondřej Syrový, asistoval #15 Adam Bařtipán (1:1)
05:20 Chodov srovnává
04:05 GÓL FAT PIPE Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #75 David Klekner, asistoval #36 Matěj Michálek (1:0)
03:00 Michálek otestoval golmana Chodova
00:30 Utkání je ve velkém tempu