• 45 44:58
    6:6
    (Čapek)

FbC Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 6:6
branky: 5. Sebastian Jandík, 14. Jakub Nerad, 23. Jakub Nerad, 30. Adam Hazuka, 35. Jakub Vašata, 39. Jakub Vašata - 14. Tomáš Hrubý, 22. Daniel Pravec, 33. Filip Červ, 34. Dominik Paar, 42. Denis Paar, 45. Daniel Pravec; rozhodčí: Filip Neumann - David Richter; vyloučení: 0:2 + Ladislav Štancl OS; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Michal Malý 16 - Ondřej Němec 21; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:4
45:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): První polovina je za námi. Zítra nás čeká ta druhá, ve které budeme více trestat soupeřovi chyby a budeme v každém okamžiku zápasu koncentrovaní. Děkujeme za zápas a zítra si jedeme pro postup do dalšího kola!
45:00 Komentář hostů Paar Jarmil (Vedoucí): Máme za sebou první zápas v serii. Zítra budeme silnější. Děkujeme našim fanouškům za podporu.
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
44:58 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #27 Daniel Pravec, asistoval #51 Lukáš Čapek (6:6)
41:48 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Denis Paar, asistoval #51 Lukáš Čapek (6:5)
38:16 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #5 Andrej Janda (6:4)
36:19 Vyloučen trenér Ladislav Štancl družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest
36:19 Vyloučen hráč #40 Michal Hemerka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
34:03 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #97 Přemek Hanzlík (5:4)
33:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Dominik Paar, asistoval #19 Denis Paar (4:4)
32:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #33 Filip Červ bez asistence (4:3)
30:00 Střely ve 2. části: 10:5
29:09 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #23 Adam Hazuka, asistoval #19 Ondřej Veselý (4:2)
22:47 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #97 Přemek Hanzlík (3:2)
21:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #27 Daniel Pravec, asistoval #70 Ondřej Prášek (2:2)
18:39 Vyloučen hráč #54 Ondřej Kroutil družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 8:7
13:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #79 Tomáš Hrubý, asistoval #71 Lukáš Strnádek (2:1)
13:25 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:0
04:28 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #71 Sebastian Jandík, asistoval #11 Marek Řada (1:0)