• 45 44:40
    2
    Jakub ŠIML

SOKOLI Pardubice - FbC Hradec Králové  3:6
branky: 35. Michal Černohorský, 43. Daniel Pravec, 45. Michal Černohorský - 12. Přemek Hanzlík, 19. Jakub Nerad, 26. Jakub Nerad, 30. Jakub Nerad, 44. Jakub Vašata, 44. Adam Hazuka; rozhodčí: Martin Korunka - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Ondřej Němec 19 - Michal Malý 24; po třetinách: 0:1, 0:3, 3:2
45:00 Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér): V dnešním zápase musím kluky pochválit. Z velké části utkání plnili vše co jsme si v šatně stanovili a bylo vidět, že chtějí dnes uspět. Být ještě trochu efektivnější, tak po druhé třetině mohlo být ještě trochu vyšší skóre. Soupeř od třetí třetiny hru více zaktivnil, což nám ze začátku dělalo trochu problém. Jakmile jsme se s tím srovnali, tak už jsme si utkání pohlídali. Děkuji soupřei za fér sérii, jen škoda, že k ní došlo již v první fázi play off. My se jdeme nachystat na další kolo!
45:00 Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér): Dnešní zápas rozhodl náš vstup, který se pak promítl až do druhé třetiny. Až od stavu 0:4 jsem se dokázali tlačit do zakončení a měli hlad po tom, zápas zvvrátit. Toho si velmi cením, kluci to nezabalilia ukázali, že jsou tým. Klíčovým faktorem zápasu bylo proměnění šancí, hosté byli efektivní, proměnili ty své, potrestali naše chyby, my jsme naopak neproměnili opravdu nic, a že příležitostí bylo! Hradec dnes působil jako vyspělejší tým a postup si zasloužil. Jsem rád, že můj poslední zápas v klubu byl právě s touto partou kluků, kteří udělali od záři veliký pokrok a věřím, že na to do budoucna naváží. Díky za sezónu, kluci!
45:00 Střely ve 3. části: 10:6
44:58 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Michal Černohorský, asistoval #70 Ondřej Prášek (3:6)
44:40 Vyloučen hráč #55 Jakub Šiml družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
43:30 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #23 Adam Hazuka, asistoval #69 David Hynek (2:6)
43:10 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata bez asistence (2:5)
42:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #27 Daniel Pravec, asistoval #51 Lukáš Čapek (2:4)
34:37 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Michal Černohorský, asistoval #2 Matyáš Gilar (1:4)
30:00 Střely ve 2. části: 8:10
29:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #44 Jakub Vašata (0:4)
25:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:3
18:26 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #97 Přemek Hanzlík (0:2)
15:00 Střely v 1. části: 9:7
11:47 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #44 Jakub Vašata (0:1)