4:5
    Lada Hana LOGROVÁ
    (Zaoralová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 4:5p
branky: 13. Bára Slušná, 27. Niki Kalábová, 32. Adéla Částečková, 49. Nela Kubalčíková - 15. Lucie Zaoralová, 32. Nela Juráňová, 34. Valentýna Zerzánová, 37. Valentýna Zerzánová, 67. Lada Hana Logrová; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Aneta Pavlínová 20 - Kristýna Keclíková 16; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:0, 0:1
70:00 Komentář domácích David Patrik (Trenér): Souhlasím s kolegou, že to byl opravdu neuvěřitelný zápas, který měl vše. Mnoho zvratů ve skóre, fantastické brankářky na obou stranách a všechny hráčky si sáhly na dno. Jsem na holky moc pyšný nejen za tenhle víkend, ale za celou sezónu. Ušly velký kus cesty a věřím, že toho mají ještě spoustu před sebou. Holkám z áčka děkujeme za pomoc a věřím, že odejdou z posledního zápasu sezóny jako vítězky. Olomouci děkuji za tvrdou, ale férovou sérii a přeju jim hodně štěstí v dalších zápasech.
70:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Neskutečný zápas, hodný finále.... nic nechybělo, z našeho pohledu sporné vyloučení, po kterém soupeřky daly gól, náš gól, který nebyl uznaný, spousta soubojů, sprintů, ale i taktických okamžiků, fantastické výkony obou družstev. Holky obou družstev hráy doslova na krev a to nemyslím obrazně, ale opravdu doslova. V závěru šlo o morál a o štestí, nám se podařilo utnout tuto sérii v pravý čas, minuta navíc už by byla moc... Děkuji hráčkám obou týmů za neskutečný výkon, holkám z Vítkovic, které hrají za Áčko přeji hodně štestí v poff extraligy, těm mladším v předkole MČR. Děkuji i našim divákům za bouřlivou atmosféru! nTeď máme týden na regeneraci, musíme taky dohnat resty do školy a těšíme se na soupeře v semifinále.
70:00 Střely v prodloužení: 0:2
70:00 Ukončení prodloužení
66:14 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Lada Hana Logrová, asistoval #86 Lucie Zaoralová (4:5)
66:14 Logrová to zkusila od mantinelu, trefuje se na zadní tyčku a ukončuje zápas a celou čtvrtfinálovou sérii!
65:45 Kubalčíková zastavuje pas a Vítkovice pojedu do útoku.
65:02 Hostující hráčky opět na míčku.
64:14 Nebezpečný protiútok hostů nakonec zabržděn a Olomouc rozehrává dozadu.
63:30 Šimková se snažila vystřelit, ale míček jí sjel z čepele.
62:20 Sikorová u mantinelu vybojovala míček obešla tři hráčky a rozehrává zpět.
61:28 Stejně tak Olomouc.
60:49 Vítkovice drží míček a nikam se neženou.
60:01 Olomouc si jako první bere po buly míček do své moci.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:59 Tečovaná střela vedle brány a konec! Jdeme do prodloužení.
59:55 Timeout FBS Olomouc
59:55 Rozehrávka pro Olomouc z rohu za brankou.
59:39 Sikorová s tečí těsně nad.
59:12 Pavlínová další zákrok.
58:48 Nejdřív Keclíková, potom Pavlínová, obě golmanky teď podržely důležitými zákroky.
58:05 Po faulu roherávka pro Vítkovice, které se dostanou aspoň na chvíli z tlaku.
57:47 Pavlínová sbírá další rozehrávku z rohu.
56:57 Pavlínová vyráží vysoko nad další střelu po chybě v rozehrávce Vítkovic.
56:51 Rozhodčí teď neuznávají gól Oloumouci. Míček zřejmě nepřešel brankovou čáru, jak si hosté myslí. Rozhodčí byl hned za brankou, takže měl dobrý výhled na celou situaci.
56:44 Pavlínová vyráží další ránu nad branku.
56:11 Po dalším nebezpečném útoku Olomouce můžou Vítkovice rozehrát.
55:30 Střela Horčičkové zblokovaná a Olomouc rozehrává za brankou.
54:49 Pavlínová chytá rozehrávku z rohu.
54:20 Na druhé straně Smetanová zastavuje protiútok.
54:11 Sikorová šla do šance, její střela z úhlu ale končí na bloku.
53:19 Hlaviznové sjel míček při střele z čepele a tak nezakončila rychlou rozehrávku do nepřipravené obrany Vítkovic.
52:03 Spratková našla míček a krásnou přihrávkou i Natali Kalábovou, ta ale sama promáchla.
51:28 Smetanová vystřelila z půlky a Keclíková míček vyrazila do břevna!
49:58 Pavlínová vychytala Zaoralovou, ale výhozem vystrašila všechny domácí příznivce.
48:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #20 Nela Sikorová (4:4)
48:55 Krásně sehraná rozehrávka na tři přihrávky od domácích zakončená Kubalčíkovou střelou do odkryté brány a máme srovnáno!
48:36 Pavlínová chytá další střelu od Stokláskové.
47:58 Zerzánová obrala dvě protihráčky za sebou o míček a ještě si došla u mantinelu pro faul.
46:47 Horčičková střílí z úhlu, ale Pavlínová chytá.
45:51 Kubalčíková si povodila dvě hráčky, ale její střela končí v bloku, stejně tak střela Sikorové hned poté.
44:56 Částečková vybojovala míček u mantinelu a Vítkovice můžou dopředu.
44:20 Keclíková vyrazila vysoké nahození z půlky od Částečkové.
44:03 Čočková střílí od mantinelu mimo.
43:14 Keclíková chytá střelu Částečkové.
42:56 Střela Sikorové šla pouze do první hráčky a končí za mantinelem.
42:23 Kubalčíková blokuje ránu.
42:20 Slívová zkrotila nahozený míček a Vítkovice můžou rozehrát.
41:31 Olomouc na míčku a trpělivé přihrávky. Každá vteřina s míčkem je pro hostující tým dobrá.
40:40 Keclíková poprvé ve třetině zasahuje a sbírá míček pro svůj tým.
40:01 Vstupujeme do třetí třetiny velmi vyrovnaného zápasu plného tvrdých soubojů, šančí a emocí. Úvodní buly třetí třetiny opět pro Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:40 Keclíková ale sbírá nahození.
39:32 Nejspíš poslední šance ve třetině pro domácí na míčku.
38:13 Mega zákrok Pavlínové! Vychytala Zerzánovou, která před sebou měla téměř odkrytou branku.
37:50 Zaoralová opět za brankou Vítkovic, vybojovala si další faul.
36:18 Zerzánová míchala a nakonec se jí povedlo uklidit míček do branky.
36:17 GÓL FBS Olomouc! 3:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová z trestného střílení (3:4)
36:17 Sikorová zřejmě v brankovišti, Pavlínová sice chytá, ale máme tu nájezd pro Olomouc, Zerzánová zkusí poslat svůj tým do vedední.
36:11 Logrová po zemi těsně vedle.
35:08 Smetanová míříla do horního růžku, ale Keclíková připravena.
33:23 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (3:3)
33:23 A Zerzánová srovnává! Studená sprcha pro domácí.
31:40 GÓL FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Nela Juráňová, asistoval #86 Lucie Zaoralová (3:2)
31:40 Juráňová ale v zápětí dostává krásnou přihrávku od Zaoralové a trefuje odkrytou bránu a snižuje!
31:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #99 Natali Kalábová (3:1)
31:23 A Částečková šanci nezahazuje a zvyšuje vedení krásnou střelou do horní poloviny branky!
31:03 Vyloučen hráč #72 Nikola Krupičková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
31:03 Olomoucké lavičce se to nelíbí, ale ze stolku to bylo jasné sekání a dokonce dvakrát, takže Krupičková sedí a Vítkovice mohou zvýšit.
30:17 Niki Kalábová se Slušnou vybojovali při napadání míček a druhá jmenovaná zkoušela z otočky vystřelit, ale míček daleko nedostala.
30:07 Částečková vyhrála souboj za svou brankou, ale pomohla si faulem, rozehrávka pro Olomouc.
29:08 Pavlínová vychytala střelu Logrové, která utekla po mantinelu.
28:19 Slušná vypíchla přihrávku soupeřkám, všem utekla po mantinelu, ale nedokázala přihrát.
27:30 Pavlínová zasahuje a obírá dorážející protihráčku.
26:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (2:1)
26:34 Ségra na ségru a Niki uklízí před Keclíkovou míček pod břevno a vrací Vítkovicím vedení!
26:15 Smetanová byla u nahozeného míčku rychlejší a zastavila tak nebezpečí.
25:15 Zerzánová teď drží míček na své čepeli a vymýšlí se svými spoluhráčkami další útok.
24:05 Spratková se krásně otočila kolem protihráčky, ale nakonec končí na zemi a byla obrána čistě.
23:20 Pavlínová teď musela hasit šanci po nepovedené přihrávce spoluhráčky.
21:58 Vítkovice zatím v této třetině aktivnější a nepouští Olomouc do velkých šancí.
20:48 Částečková si dovolila kličku a dostala se více na osu, ale Keclíková její ránu chytá.
20:31 Jeden faul za druhým a domácím hráčkám se tak míček neustále vrací zpět.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Olomouc.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:46 Tak ještě tyč po střele z dálky, ale domácí síť se už v této třetině znovu nerozvlní.
19:36 Po faulu si hráčky Olomouce rozehrají kousek od branky domácích a můžou tak ještě zahrozit.
18:25 Zaoralová minula témeř prázdnou branku po chybné rozehrávce Vítkovic. Spoluhráčka jí ale poslala přihrávku vzduchem a měla to hodně těžké.
18:01 Zerzánová proti dvěma protihráčkám u mantinelu ztrácí míček a domácí můžou rozehrát.
17:20 Vítkovická rozehrávka končí opět na čepelích hostujících hráček.
16:50 Pavlínová bez problému chytá střelu Čočkové z dálky.
16:16 Sikorová mohla jít jedna na jednu, ale nedokázala zkrotit poskakující míček a ztrácí.
15:16 Olomoucké hráčky opět na míčku a hrozí nebezpečnými výjezdy na domácí branku.
14:14 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Lucie Zaoralová bez asistence (1:1)
14:14 Zaoralová vybojovala míček a z menšího úhlu vymetla horní růžek na zadní a srovnává!
13:00 Částečková opět střílí z dálky, ale vedle.
12:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Bára Slušná, asistoval #99 Natali Kalábová (1:0)
12:29 Slušná byla důrazná před brankou a před Keclíkovou uklízí míček do branky a jako včera Vítkovice vedou!
11:50 Částečková opět střílí a Keclíková měla se střelou problémy a míček jí vypadl.
10:38 Zaoralová vyběhla po mantinelu až za branku a nebezpečnou přihrávkou hledala spoluhráčky před brankou.
10:01 Šimková nejdřív promáchla na středu, ale pak dokázala míček vybojovat zpět.
09:23 Částečková střílí z dálky, ale kousek vedle.
09:00 Pavlínová chytá helmou nebezpečnou střelu.
08:19 Kubalčíková vybojovala míček za svou brankou, ale ten se opět dostává do moci hostujících hráček.
07:32 Částečková to opět zkouší z dálky, ale do bloku.
06:40 Kubalčíková se snažila vystřelit ze středu, ale byla včas dostoupena protihráčkou.
05:14 Vélká šance Olomouce, hráčky ale nedokázaly vymyslet finální přihrávku a obrana Vítkovic odvrací nebezpečí.
04:51 Zerzánová to zkusila skoro z půlky, ale míček zastavují hráčky ještě před Pavlínovou.
03:52 Tak první střela na straně domácích, ránu Částečkové ale blokuje Slušná.
03:13 Sikorová vyvezla od své branky míček až na půlku a rozehrává v klidu zpět.
02:38 Krupičková střílí z úhlu do tyče!
01:33 Tak první chyba v rozehrávce a hráčky Vítkovic si taky zahrají na míčku.
00:27 Domácí hned presují na rozehrávku, ale zatím bez úspěchu
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává pro Olomouc Zerzánová.
00:00 Krásné nedělní odpoledne, dnes si posvítíme na 2. čtvrtfinálový zápas 1. ligy juniorek. Domácí hráčky včera v Olomouci prohrály a budou chtít vrátit sérii zpět do Olomouce. Hráčky už nám nastupují na plochu a jdeme na to!