3:4
    Alexandra VÍTKOVÁ
    (Bartoňková)

FbŠ Bohemians - GC System Bulldogs Brno 3:4
branky: 7. Nikola Pieczonková, 9. Marie Čápová, 45. Lucie Vodičková - 19. Veronika Machálková, 31. Anna Sigmundová, 38. Veronika Stuchlíková, 59. Alexandra Vítková; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 17 - Ema Čechová 25; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Rozhodlo pár detailů, které musíme do zítra zlepšit. Víme v čem je naše síla a zítra jedeme do Brna vyhrát a vrátit sérii do Prahy. Děkujeme pořadatelům a všem fantastickým fanouškům, vážíme si toho!
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Dnes jen první krok a zítra nás čeká stejný boj.Rozhodly maličkosti a víra, že to dokážeme do konce zlomit. Pokusíme se zítra být ještě víc kvalitnější na míčku. Dobře odpočineme a budeme se snažit už znovu do Prahy nejezdit. Děkujeme i divákům, bylo to fajn a fér prostředí.
58:12 GÓL GC System Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #25 Alexandra Vítková, asistoval #41 Karolina Bartoňková (3:4)
58:12 Bulldogs se ujímají vedení
58:00 Zbývájí dvě minuty do konce utkání.
57:02 Lucie Vodičková zkouší opět pozornost brankářky
56:00 Bohemians také v plném počtu
55:08 Bulldogs opět v plném počtu
54:05 Bohemians v přesilovce hrají rukou a jde si sednou Týnka Říhová
54:01 Vyloučen hráč #37 Kristýna Říhová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou
53:04 Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
53:00 Fanoušci šílí,mohutně povzbuzuji
52:09 Johana Hachlová bohužel krásnou šanci neproměnila
51:50 Hra se opět přitvrzuje.Mantinely létají .
50:40 Bohemians statečně ubránili přesilovku.
50:36 Opět v plném počtu
48:31 Vyloučen hráč #16 Nicol Fryčová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
48:31 Po výměně názoru trenéru s rozhodčíma je vyloučená hráčka Bohemians
47:13 Po chybné přihrávce Bohemians využívají přiležitosti Bulldogs ,ale brankářka situaci zachránila
44:19 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (3:3)
44:19 Lucka Vodičková dává krásný gól.Máme srovnáno
42:03 Bohemka po přestávce vlétla do zápasu dravě ,ale gólmanka Bulldogs opět vychytává všechny střely
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:59 Končí druhá třetina
37:32 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (2:3)
37:32 Bulldogs se ujímají vedení .
37:23 Brankářky na obou stranách nemají ani chvilku oddechu.
33:00 Bohemka střílí jednu ránu za druhou,ale brankářska Bulldogs vše chytí
30:29 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #96 Anna Sigmundová, asistoval #55 Veronika Machálková (2:2)
29:12 Krásná rybička od brankářky Bohemians.Míček končí v rukavici
27:48 Krásná práce holek Bohemky ,šance neproměněná
25:00 Střely létají na bránu.Holky bojují zdatně dál
23:02 Vyloučen hráč #55 Veronika Machálková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 11:5
20:00 Druhá třetina začala za hlasité podpory zelených fanoušků
18:30 GÓL GC System Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (2:1)
18:30 Buldočky využívají přesilovku a dávájí první gól
17:23 Vyloučen hráč #37 Kristýna Říhová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
17:23 Ze střídačky vlítla do hry Tínka Říhová a zasáhla proti úniku hráčky Buldoku až si vysloužila 2 minuty
15:46 Hra se přelévá z jedné strany hřiště na druhou, ale míček vždy končí v rukavici brankářek
12:35 Buldoci v plném počtu
10:30 Vyloučen hráč #88 Lota Najsrová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry
10:29 Bulldogs vyrovnávají
09:00 Buldočky přtvrzuji hru.
08:35 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #8 Johana Hacklová (2:0)
08:35 Vzápětí další gól přidává Maruška Čápová po přihrávce Johy Hacklové
06:56 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #33 Sabina Siňorová (1:0)
06:56 Po krásné přihrávce Sabči Siňorové dává gol Niky Pienczonková
05:11 Buldoci jsou v plném počtu
03:02 Za sekání si jde sednou na 2 minuty hráčka Buldoku Veronika Machálková
02:43 Buldočky nebezpečně napadají
00:34 První zranění hráčky  Anny Sigmundové po přeletu přes mantinel. Naštěstí  to odneslo jen odřené koleno.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání 1.kola 1.ligy čtvrtfinále juniorek.Dnes se na hale SH ZŠ Kunratice utká tým FBŠ Bohemians proti  GC systém Bulldogs Brno.