()
  • 60 59:11
    Liberec

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 10:6
branky: 2. Veronika Fialková, 9. Tereza Brožková, 9. Klára Jiříková, 10. Karolína Lískovcová, 34. Nikola Štekerová, 37. Nikola Skoková, 51. Eva Křtěnová, 52. Klára Jiříková, 58. Karolína Lískovcová, 60. Eva Křtěnová - 4. Karolína Klubalová, 10. Amálie Mlčochová, 18. Karolína Klubalová, 34. Karolína Klubalová, 39. Tereza Zvěřinová, 42. Eliška Zápotocká; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Karolina Bačková 31 - Alžběta Pelcová 31; po třetinách: 4:3, 2:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): My dnes zatím ještě, co do důrazu a obrany především 1na1, nehráli play-off, to byl pro nás kámen úrazu. Opřít se o útoku můžeme vždy, to víme a věříme si na to, ale v této fázi si musíme pomoct odzadu a vypracovat si tím více šancí. První bod pro nás, ale rozhodně není hotovo, víme, v čem nás Liberec trápí a trápí nás velmi dobře. Víkend strávíme s týmem spolu, takže máme hodně času na to vše vyhodnotit a připravit se na druhé utkání, které očekávám, že bude ještě na vyšším levelu, než to dnešní.
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Je třeba se odpíchnout od dobrých pasáží naší hry. Troufnu si říci, že jsme dostali pár hloupých - nešťastnývh gólů a s týmem jako je Chodov se pak neskutečně těžko otáčí utkání. Přesto naše hráčky ukázaly velikou sílů a kvalitu. Na zítřek se poučíme, všem mohu slíbit, že budeme připraveni!
60:00 Střely ve 3. části: 16:13
59:11 Timeout FBC Liberec
59:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová bez asistence (10:6)
59:11 Křtěnová zvyšuje vysoký náskok Chodova.
57:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (9:6)
57:39 Lískovcová jenom dovezla míček do prázdné brány.
57:03 Liberec jde do šesti bez brankářky.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:49 Liberec rozehrává na svém velkém brankovišti.
51:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #44 Lucie Švajcrová (8:6)
51:41 Jiříková doráží střelu Švajcrové.
51:16 Bačková vyráží těžko čitelný míček.
50:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #58 Nikola Skoková (7:6)
50:24 Křtěnová střelou ze zášvihu vymetla šibenici.
50:03 Liberecká obrana se zatím úspěšně vypořádává s chodovskou střelnicí.
49:21 Hosté hrají v plném počtu.
49:16 Klubalová zblokovala střelu Štekerové.
47:21 Vyloučen hráč #55 Petra Hana Vávro družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
47:21 Vávro zfaulovala Lískovcovou ve snaze bránit a nabízí Chodovu přesilovku.
45:29 Pelcová chytá střelu Křtěnové.
44:32 Vávro střelou ze zášvihu střílí vysoko nad bránu.
44:05 Liberec rozehrává na útočné polovině.
43:02 Skoková se nedostala do idelální střelecké pozice.
41:11 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Eliška Zápotocká, asistoval #42 Lucie Cidlinská (6:6)
41:11 Z úspěšné rozehrávky Zápotocká dorovnává.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:19 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Tereza Zvěřinová, asistoval #17 Petra Škodová (6:5)
38:19 Liberec stále drží krok s Chodovem.
38:01 Švajcrová si neporadila s libereckou brankářku.
37:13 Težký zákrok Pelcové.
36:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková bez asistence (6:4)
36:21 Skoková okrádá protihráčku o míček a s přehledem pokořuje Pelcovou.
34:55 Střela Klubalové končí za mantinelem.
33:33 GÓL FBC Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #75 Kateřina Jirsová (5:4)
33:33 Rychlá odpověď Klubalové.
33:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová bez asistence (5:3)
33:14 Štekerová ze standardky střílí gól.
33:02 Klubalová běží sama s míčkem přes celé hřiště, ale Bačková její střelu vyráží.
31:30 Domácí hrají v plném počtu.
30:53 Liberec hraje krátkou přesilovku.
30:34 Moravcová zkouší vystřelit.
29:30 Vyloučen hráč #36 Nikola Štekerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra bez florbalky
29:30 Štekerová fauluje a hra je nyní 4 na 4.
28:53 Vyloučen hráč #55 Petra Hana Vávro družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
28:53 Domácí si zahrají první přesilovku zápasu.
28:10 Odložené vyloučení a domácí hrají v šesti bez brankářky.
26:58 Moravcová střílí mimo.
25:23 Klubalové ujíždí míček z hole.
24:17 Pelcová chytá střelu Netrefové.
23:12 Bačková vyráží dlouhou střelu Klubalové.
22:34 Zápotocká blokuje střelu Skokové.
22:19 Liberec rozehrává z rohu domácích.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 15:13
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:47 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #31 Anita Paličková (4:3)
17:47 Liberecká rozehrávka končí gólem.
16:17 Pelcová podržela svůj tým.
15:48 Chodov rozehrává z půlky.
14:18 Dlouhou ofenzivní akci Liberce končí hvizd píšťalky.
12:02 Zvěřinová nezvládá zpracovat nahrávku do brejku a míček letí do rohu.
09:43 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #37 Amálie Mlčochová bez asistence (4:2)
09:43 Mlčochová snižuje náskok soupeřek.
09:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (4:1)
09:04 Chodov opět střelově úspěšný.
08:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #98 Eva Křtěnová (3:1)
08:56 Jiříková střílí další rychlý gól.
08:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (2:1)
08:11 Brožková střelou z první zvyšuje chodovské skóre.
07:02 Skoková svojí střelou trefuje obranu.
06:29 Zdvojení Liberce nekončí ani střelou.
05:37 Klubalová rozehrává na útočné polovině.
05:03 Jirsová střílí mimo bránu.
03:21 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #55 Petra Hana Vávro (1:1)
03:21 Klubalová přesně střílí a dorovnává gólové manko.
03:01 Nahrávka Brožkové před bránu nenalézá příjemce.
02:32 Klubalová si vyjíždí, její pokus ale Jiříková blokuje .
01:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Veronika Fialková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:0)
01:05 Střela Fialkové končí v bráně.
00:35 Jiříková z úvodu střílí na připravenou Pelcovou.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání 1. kola čtvrtfinále 1. ligy juniorek. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV proti hostům FBC Liberec.