• 59 58:13
    2
    Veronika KYŠKOVÁ

FBC Dobruška - Florbal Chomutov 2:1
branky: 33. Adéla Vávrová, 41. Jitka Fleglová - 27. Adriana Hýsková; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 544; zásahy brankářů: Karolína Špačková 23 - Klára Bocianová 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Souboj play-off se vším všudy. Děkujeme Chomutovu za skvělou sérii, ty tři zápasy se musely líbit všem divákům, kterých jich na ty tři zápasy 1.ligy přijde celkem 1500! Jedním slovem masakr! Dneska rozhodla naše bojovnost a koncentrace. Celá série reklama na florbal od obou týmů. Ještě jednou díky. Obrovský dík patří domácím pořadatelům, kteří připravili dobrušskou arénu na tohle utkání. A samozřejmě dík našim fanouškům, neskutečná atmosféra, jedeme dál! DÍKY VŠEM!
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Vedoucí): Krásná serie je u konce. Absolutně parádní atmosféra po dobu všech utkání. Jedeme dál nás nic nezastaví. SPOLEČNE JSME SILNĚJŠÍ.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:59 Dobruška ubránila oslabení! A postupuje do finále 1. ligy, kde se utká s vítězem ze série FBC Kutná Hora nebo Tigers Start 98.
59:33 Střela hostí pouze do boční sítě.
58:45 Střela pouze do přpraveného bloku.
58:13 Vyloučen hráč #81 Veronika Kyšková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání
58:13 A máme tady první přesilovku pro hostující tým.
58:02 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny Dobruška má nyní více ze hry.
55:13 Velká šance pro domácí končí faulem.
53:26 Hra se nyní přelévá ze strany stranu.
51:26 Timeout Florbal Chomutov
50:35 Dnešní utkání sleduje 544 diváků! Děkujeme!
49:01 Tvrdý souboj u mantinelu, Chomutov rozehrává, střela končí v rohu.
47:39 Peterová D. po přihrávce od Poláčkové byla sama před brankou, ale netrefuje.
43:54 Chomutov na balónku postupným útokem se snaží probojovat na polovinu domácích, situace končí střelou ze střední vzdálenosti do bloku domácích.
42:15 Chomutov rozehrává standartní situaci z poloviny hřiště.
41:57 Rozhodčí nyní odvolali vyloučení hostující hráčky.
40:31 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #16 Markéta Zeisková (2:1)
40:31 A máme tady druhou branku domácích.
40:27 Střela Peterové D. do připraveného bloku hostujících.
40:01 Úvodní buly vyhrává hostující tým.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:59 Střelu z půlky blokuje Fléglová. Druhá třetina skončí za nerozhodného stavu.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny, Chomutov na balónku.
38:46 Po chybě Dobrušky, Chomutovská hráčka netrefuje branku.
37:45 Peterová S. trefuje břevno!
37:03 Střelu Poláčkové chytá golmánka hostí.
36:01 Chomutov rozehrává z půlky. Střelu kryje Špačková.
34:32 Hra je plná soubojů. Rozhodčí stále nevylučují.
33:54 Poláčková ve vyložené šanci trefuje pouze gólmanku hostí.
32:09 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (1:1)
32:09 A máme tady první branku domácích! Na potřetí to vyšlo, prosazuje se Vávrová.
31:51 Po faulu a Eimanovou si domácí fanoušci žádají vyloučení hostující hráčky, nicméně rozhodčí nevylučují.
29:43 Střelu Vávrové opět chytá golmánka hostí.
28:52 Faul na hráčku domácích, Dobruška zpět na balónku.
26:42 Vávrová mohla hned odpovědět, bohužel pro domácí netrefuje branku.
26:27 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #18 Veronika Bímová (0:1)
26:27 Po závaru před brankou domácích tady máme první branku utkání.
25:20 Velmi tvrdý souboj kousek za polovinou hřiště, hráčka hostí s číslem 11 je v pořádku.
24:00 Domácí jsou nyní pod tlakem, hostující hráčky netrefují bránu, prozatím.
22:03 Chomutov se připravuje k postupnému útoku.
21:05 Chomutovská hráčka ve velké šanci trefuje břevno!
20:01 Úvodní buly vyhrává hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:59 První třetina gól nepřinesla.
19:52 Velká šance domácích gól nepřinesla.
19:23 Po faulu Bašové M. rozehrává Chomutov standartní situaci, střela mířila do připraveného bloku.
18:29 Buchalová přihrává Eimanové, ta trefuje golmánku hostí. V zápětí střela na domací branku. Špačková vyráží mimo hrací plochu.
18:03 Tvrdý souboj u mantinelu. Rouhodčí nevylučují. Chomutovská hráčka s číslem 91 se zvedá velmi těžce.
17:11 Faul na Buchalovou. Standartní situace pro Dobrušku.
15:35 Volání dobrušských fanoušků mohla potvrdit Peterová D. brankářka hostí chytá střelu ze střední vzdálenosti.
14:20 Faul hostí. Dobruška má standartní situaci v rohu. Střela Horákové byla do připraveného bloku.
13:27 Dobrušští fanoušci si přejí gól.
12:40 Dobruška na míčku, připravuje se na postupný útok.
11:38 Faul domácí hračky standartní situace pro Chomutov v rohu, branku domacích neohrozila.
05:06 Ve velké šanci hráčka hostí s čílem 11 nicméně netrefuje bránu.
03:00 První tři minuty přinesly šance na obou stranách. Oba tábory fanoušků ženou své týmy za skvělým výsledkem, nicméně převahu mají domácí fanoušci. Děkujeme!
01:00 Oba týmy zahájily zápas ve velkém tempu.
00:01 Úvodní buly vyhrává hostoující tým.
00:00 Dobrušská hala už se plní fanoušky, bude dnes překonán rekord z posledního utkání? V obou sektorech už zkouší kotle své náčiní.
00:00 Vítejte u online přenosu z 3. zápasu semifinále 1. ligy žen, ve kterém změří své síly týmy FBC Dobruška a Florbal Chomutov.