• 60 59:35
    10:5
    (Bačkovská)

MITEL Florbalová akademie MB - TJ Sokol Nové Strašecí 10:5
branky: 12. Klára Hukalová, 16. Adéla Jirková, 19. Michaela Bauerová, 28. Nela Havlíková, 35. Veronika Kolářová, 36. Veronika Zittová, 44. Bára Klikarová, 45. Veronika Křečková, 49. Kristýna Gocová, 55. Martina Kleinová - 23. Kristýna Kleknerová, 45. Veronika Křečková, 52. Eliška Malíková, 58. Petra Šteklová, 60. Eliška Malíková; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Klára Šimonová 26 - Nela Pravdová 12; po třetinách: 3:0, 3:1, 4:4
60:00 Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér): První krok z mnoha splněn. Děkuji soupeřům, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Kleknerová Kristýna (Trenér): Né moc pohledný flórbal, víme, ale hrály jsme co jsme chtěly. Chytře zodpovědně zezadu, splněno. Do zítřejšího zápasu akorát poštelovat mířidla, tolik spálených šancí v play off nemůže být. Těšíme se zítra, kdy nám přibyde lajna v nové hale ve Slaném.
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
59:43 Šimonová si připisuje další parádní zákrok
59:35 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 10:5
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #14 Klára Bačkovská (10:5)
59:34 Nevydařená rozehrávka domácích končí brankou hostí.
59:00 Probíhá poslední minuta utkání
58:16 Hosté předvádějí sérii šancí bohužel bez řádného zakončení
57:45 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 10:4
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #11 Petra Šteklová, asistoval #8 Anna Vobořilová (10:4)
57:44 Hosté navyšují gólem, který nikdo nečekal
57:06 Kolářová ve velké šanci, bohužel skóre se nenavyšuje
56:30 Šimonová si připisuje další úspěšný zákrok
55:30 Bauerová ve velké šanci, bohužel pouze trefuje mantinel
54:03 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 10:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #91 Martina Kleinová, asistoval #96 Veronika Zittová (10:3)
54:03 Hosté v plném počtu
54:02 Domácí trefují branku vteřinu po skončení trestu
52:53 Domácí předvádí klidnou přesilovku, bohužel bez žádné většá šance.
52:03 Vyloučen hráč #21 Veronika Křečková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
51:24 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 9:3
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #11 Petra Šteklová (9:3)
50:37 Hráčka hostí krásně přečetla hru a zabraňuje tak boleslavskému útoku.
50:07 Domácí rozehrávají ze své poloviny
49:28 Hra ubrala na tempu a dává tak šanci nabrat druhý dech
48:39 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 9:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #77 Kristýna Gocová, asistoval #96 Veronika Zittová (9:2)
47:54 Hra se uklidňila a tak mají domácí šanci kombinovat a vytvořit si tak šanci skórovat.
46:46 Havlíková čistě obírá o míček hráčku hostí
45:20 Kolářová se skvěle vrací a uklidňuje tak hru
44:48 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #29 Viktorie Štiková (8:2)
44:13 Klikarová předvádí svou zručnost parádními až neuvěřitelnými klyčkami
44:07 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 8:1
Vlastní branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková (8:1)
43:36 Hráčka hostí předvádí ukázkový blok
43:18 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 7:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #88 Bára Klikarová, asistoval #91 Martina Kleinová (7:1)
41:45 Teď jsme viděli pár neskutečných a neuvěřitelných akcí
40:58 Bolka kombinuje na polovině hostí
40:22 Strašecí z rozehrávky ohrožují domácí brankou další akcí.
40:02 Třetí třetina započala opakováním bule a následně velkou šancí hostí
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:26 Hosté drželi minutu domácí na útočné polovině.
37:56 Sokol si dlouho připravoval útok na svojí půlce. Míček ale opět nepřekonal Šimonovou.
37:08 Hra se uklidnila a nevidíme žádnou nebezpečnou akci
35:38 Miklíková v samostatném úniku, míček však letí nad branku.
35:26 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #19 Nela Havlíková (6:1)
35:05 Domácí kombinují a hostí rozhýbávají serií přihrávek
34:37 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #30 Veronika Kolářová, asistoval #91 Martina Kleinová (5:1)
34:36 Kolářová dává zaslouženou branku.
34:12 Hra se uklidňuje a v klidu se nahrává.
33:21 Domácí dostávají tým hostí pod tlak
32:45 Hosté rozehrávají z poloviny hřiště
31:47 Šimonová si připisuje další úspěšný zákrok.
31:21 Domácí pokračují v klidu a kombinují dál na útočné polovině.
31:04 Hosté v plném počtu
30:40 Golmanka hostí si připisuje další zákrok
30:23 Havlíková střílí, golmanka hostí však chytá
29:27 Hosté i přes oslabení jdou do velké šance, domácí golmanka však svůj tým drží neskutečnými zákroky
29:04 Vyloučen hráč #4 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
28:05 Domácí začínají nabírat na tempu a předvádějí krásné šance.
27:50 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #96 Veronika Zittová (4:1)
26:54 Velká šance domácích, nakonec však gól nepadl.
26:00 Hosté v další obrovské šanci
24:21 Golmanka hostí si připisuje další zákrok.
23:51 Strašecí v krásné šanci, předvedli pěkně provedou střelu
23:03 Domácí si přebýrají míček pod svou kontrolu
22:42 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #4 Veronika Kučerová (3:1)
22:19 Hosté rozehrávají ze své poloviny
21:55 Kolářová ve veliké šanci, míček však bohužel letí nad bránu
21:17 Domácí v plném počtu
20:58 Hosté ve velké šanci
20:02 Zahájení druhé třetiny je ve prospěch domácích
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:42 Domácí se i přes oslabení dostávají do šance, která se však nepovedla a tak ji využívají hosté, které vychytá s předhledem Šimonová, která dnes ukazuje svoji skvělou formu
19:17 Vyloučen hráč #88 Bára Klikarová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
19:10 Bude se vylučovat na domácí straně, hosté to využívají a zkoušejí to v šesti.
18:43 Domácí uklidňují hru a míček drží pod svou kontrolou.
18:05 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #96 Veronika Zittová (3:0)
17:33 Hosté v obrovské šanci, bohužel pro ně nebyla úspěšná
16:32 Hosté přerušují kombinaci domácích a střílí na Šimonovou, která si připisuje další úspěšný zákrok.
15:01 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #16 Adéla Jirková, asistoval #96 Veronika Zittová (2:0)
15:00 Krásný gól od Jirkové po krásné přihrávce Zittové
14:21 Miklíková v šanci, branku bohužel neohrozila.
13:57 Domácí rozehrávají na útočné polovině
13:03 Šimonová si připisuje další zákrok.
12:43 Pěkná šance hostí z rozehrávky, Šimonová však s přehledem chytá.
11:52 Šimůnková s přehledem zabraňuje počínajícímu útoku hostí
11:27 Zittová v další šanci, míček však končí v břiše golmanky a dorážka letí bohužel za mantinel.
11:04 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #17 Klára Hukalová, asistoval #91 Martina Kleinová (1:0)
11:04 Padl gól který nikdo nečekal že skončí v brance
10:20 Šimonová stále drží svůj tým skvělou formou.
09:37 Zittová ve velké šanci, míček však nesouhlasí a odjíždí z florbalky.
08:37 Domácí se zase přesouvají na útočnou polovinu a kombinují, střelou to však nekončí
08:03 Šimonová teď vychytala tutovou šanci hostí.
07:40 Domácí uklidňují hru a míček drží pod svoji kontrolou.
07:00 Hosté ve velké šanci u tyčky Šimonové, která tam ovšem byla v čas.
06:47 Rozehrávka Hostů po nedovoleném zákroku domácí hráčky
06:22 Hosté rozehrávají na domáci polovině, střela však končí ve vratech
05:52 Domácí zae v klidu kombinují a ke střele se dostává Havlíková.
04:15 Nové Strašecí v šanci, té však s přehledem zabraňuje Šimůnková.
03:35 Domácí rozehrávají z rohu na naší polovině.
03:12 Hosté se dostávají do první střeli, ta se však odráží od zad domácí hráčky
02:00 Domácí kombinují na útočné polovině, ke střele se dostává Bauerová, ale střela se bohužel nevydařila podle představ
00:30 Domácí mají teď pod kontrolou domácí
00:01 Úvodní buli vyhrávají Nové Strašecí
00:00 Dobrý den, vítám Vás na 1. kole Play-off. Na domácí půdě se proti sobě utká MITEL Florbalová akademie MB proti TJ Sokol Nové Strašecí.