1:10
    Barbora HUSKOVÁ
    (Kubečková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:10
branky: 52. Paulína Hudáková - 6. Simona Grāpēna, 7. Michaela Kubečková, 12. Michaela Kubečková, 35. Eliška Willmannová, 45. Vendula Maroszová, 45. Šárka Staňková, 56. Nela Sikorová, 57. Šárka Staňková, 59. Sára Seevaldová, 60. Barbora Husková; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 430; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Nikola Příleská 16; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:6
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:10)
59:01 Poslední minutu třetí třetiny začíná na míčku Ostrava.
58:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (1:9)
56:44 Není co dodat. Kanonáda ze strany Vítkovic je neúprosná.
56:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:8)
55:32 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová bez asistence (1:7)
54:30 Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
54:30 Vyloučen hráč #7 Vendula Maroszová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
54:01 Ostrava opět v šesti bez brankářky.
53:19 Vrlíková probíhá dvě hráčky Vítkovic a uklidňuje hru.
51:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková bez asistence (1:6)
51:01 Ostrava ubránila oslabení a hraje opět v plném počtu.
49:12 Ostrava při své hře v šesti upadla do zmatků a evidentně v jednu chvíli bylo na hřisti šest hráček plus brankářka domácích.
48:58 Vyloučen hráč #13 Adriana Středulová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
47:06 Hudáková, Pudišová, Kotzurová, Bačová, Sigmundová to je formace na kterou Jakub Robenek, trenér Ostravy, teďka nejvíce spoléhá.
46:20 Domácí opět v pěti.
45:39 Ostrava jde do šesti bez brankářky.
44:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #26 Barbora Husková (0:6)
44:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #48 Eliška Planková (0:5)
43:54 Střela Pudišové lízla pravou stranu branky.
42:41 Kotzurová s Gálovou bojují v rohu o míček se skoro celou lajnou Vítkovic.
41:09 Bínové uskakuje balonek z čepela a Vítkovice tak téhle příležitosti využívají a jdou do protiútoku.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny berou Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 5:3
38:16 Hyršová nahání na mantinelu Vrlíkovou, která si to štráduje na druhou polovinu hřistě.
35:41 Káčová se snaží dostat zpoza branky hostů.
34:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #67 Eliška Willmannová, asistoval #15 Šárka Staňková (0:4)
34:04 Hudáková posílá Huskovou za mantinel.
32:17 Gálová se snaží procpat míček po mantinelu.
30:32 V dnešním zápase je zřejmé, kdo má lepší mušku na branku. Tomšová si v brance moc nespočne, zatím co Příleská by jsi mohl vyložit nohy na stůl a čekat na konec zápasu.
26:04 Niemczyková s obrovskou šancí, kterou chytá Příleská.
23:32 Maroszová zajímavě posílá míč před branku domácích, přestože před sebou nemá žádné spoluhráčky.
22:47 Vítkovice ubránili své první oslabení tento zápas.
22:15 Bačová kličkuje s míčkem za brankou hostů.
20:54 Po rozehrávce Ostravy si Vítkovice ihned berou míček na své lopaty a snaží se udržet každou sekundu.
20:37 Vyloučen hráč #15 Šárka Staňková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny berou Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:00 Poslední minutu první třetiny začínají na míčku Vítkovice.
17:07 Rybičková odevzdává míček Kubečkové, která se tím pádem řítí do útočné poloviny.
14:58 Kotzurová svádí souboj s Kubalčíkovou o míček.
13:36 Šance za šancí se pálí na straně Ostravy.
11:55 Pudišová od mantinelu opět netrefuje.
11:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #26 Barbora Husková (0:3)
10:00 Niemczyková se pokouší od mantinelu ale marně. Její střela letěla metr od branky.
08:48 Šance Kotzurové přeletěla Přílesklé přes hlavu.
07:41 Rybičková spáchala faul ve velkém brankovišti, což představuje další skvělou příležitost pro Vítkovice.
06:40 Vítkovice zahájily zápas dvěma rychlými góly. Dohánění tohoto náskoku bude složité.
06:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
05:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Simona Grāpēna bez asistence (0:1)
04:29 Zatím se hraje bez větších emocí. Oba týmy jsou velmi opatrné a nedovolují si žádná větší rizika.
03:08 Tomšová chytá první zákrok Vítkovic.
01:18 Bačová získává míček, ale místo rychlého přechodu do útoku zvolí klidnější hru a odchází na střídačku.
00:11 Vítkovice začínají zajímavým náhozem na Seevaldovou.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny berou Vítkovice.