• 59 58:58
    4:3
    (Želízková)

FBS Olomouc - PSN Tatran Střešovice 4:3
branky: 16. Tereza Reimerová, 38. Valentýna Zerzánová, 40. Valentýna Zerzánová, 54. Eliška Pešavová - 46. Nikola Hermannová, 54. Linda Fuchsová, 59. Linda Fuchsová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 154; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 20 - Monika Šolleová 13; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:3
60:00 Je konec! FBS odvrací matchball Tatranu a vrací sérii zpět do Prahy.
60:00 Střely ve 3. části: 3:13
58:58 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #29 Lucie Želízková (4:3)
58:58 Fuchsová dotlačila míček za záda Hodulíkové a máme zaděláno na drama.
58:38 Hodulíková zasahuje, Tatranu se zatím nedaří zakončit.
56:37 Tatran obehrává obranný blok domácích, zatím bez střely.
56:09 Timeout PSN Tatran Střešovice
55:15 Tatran řídí hru na míčku, Šolleová na střídačce.
54:46 Vernerová vyslala střelu od mantinelu, Hodulíková vyráží.
53:27 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová bez asistence (4:2)
53:27 Pešavová proměnila samostatný únik a vrací zpět dvoubrankový náskok svému týmu.
53:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #37 Karolína Bláhová (3:2)
53:05 Fuchsová rozehrála společně s Bláhovou standartní situaci a střelou 20 nad led první jmenovaná snižuje.
51:31 FBS hledá cestu do útočného pásma.
48:50 Cholinská doklepla míček po střele Vaculová, Šolleová se včas přesunula.
46:40 Vachudová po faulu domácích pálila směrem na bránu, Hodulíková s problémy, ale zasahuje.
46:16 Olomouc na míčku, v tuto chvíli nejlepší možný scénář pro domácí.
45:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #11 Karolína Stůjová (3:1)
45:40 Tatran využil volný střed hřiště a snižuje.
45:04 Vyloučen hráč #2 Tereza Hlaviznová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
44:23 Hraje se nahoru dolu, oba týmy brání velmi dobře střední pásmo.
41:56 Vernerová dostala trochu prostoru a ihned střílela, Soušková na poslední chvíli blokuje její pokus.
41:33 Teď už ale na míčku tým ze Střešovic.
40:50 I ve potřetí jsme svědky stejného začátku třetiny, kdy Olomouc lehce přitlačila na Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 10:1
39:37 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (3:0)
38:27 Zerzánová pálila nad a Tatran se osvobozuje.
37:46 Vyloučen hráč #10 Kateřina Seemannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:46 Seemanová poslala Pešavovou "vystřídat" a odchází si odsedět dvouminutový trest.
37:14 GÓL FBS Olomouc! 2:0
37:14 Teď už to ale vyšlo a Zerzánová navyšuje vedení na 2:0.
36:57 Zerzánová poslala granáta z první od modré, Šolleová si našla míček a následně jej vyhodila do bezpečí.
35:34 Vyloučen hráč #48 Gabriela Vaníčková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
35:34 Vaníčková sekla Zerzánovou a odchází na trestnou lavici.
34:34 Hlaviznová zastavila únik Krýslové po mantinelu a umožnila svému týmu vystřídat.
32:42 Kuchařová dokázala vymanit svůj tým z obranného pásma a prověřila rovnou hostující brankářku, ta je ale připravená.
31:49 Tatran tlačí domácí, ale nedostává se do střeleckých pozic.
31:24 Stůjová trefuje břevno.
28:23 Olomouc teď sevřela Tatran na obranné polovině, ale po chvilce ztratila míček.
27:09 Krýslová se vytočila do střely, branku míjí.
26:12 Baumgartner se dostala do zakončení, zápěstím trefuje Šolleovou.
24:15 Cholinská přestřeluje po příhře Reimerové.
20:46 Olomouc se v první minutě dostala opět do šance, Cholinská při pokusu o teč netrefila míček.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
18:01 Cholinská dostala míček za střešovickou obranu, ale v samostatném úníku orazítkovala pouze horní tyč.
17:24 Pěnkavová vyslala přízemní střelu, která mířila mezi betony Šolleové, ta ale utěsnila mezírku a připsala si zákrok.
16:35 Tatran se dlouhým balonem dostal za bránu Hodulíkové, po útočném faulu však o míček přichází.
15:46 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Tereza Reimerová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (1:0)
15:46 Vaculová našla na středu hřiště volnou Reimerovou, která z otočky zavěsila pod víko.
12:32 Reimerová si zahrála na druhou golmanku a zblokovala pokus Želízkové, který směřoval do zcela odkryté branky.
11:44 Vyloučen hráč #31 Valentýna Zerzánová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
11:44 Zerzánová vkročila protihráčce do cesty po odehrání míčku a jde si odpočinout za katr.
10:25 Hodulíková vytahuje maskou zákrok proti střele Želízkové ze středu hřiště.
09:55 Vyloučen hráč #14 Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
09:25 Míček mění majitele každou chvilkou, sledujeme zatím nejvyrovnanější klání ze všech v této sérii.
08:47 Řeháková dostala míček do hloubky a vybojovala faul na svou osobu.
06:49 Řeháková se vytočila zpoza brány, Šolleová ale utěsnila prostor u její levé tyče.
05:32 Pěnkavová zkusila střelu z poloviny hřiště, kterou ohrozila pouze levý mantinel.
03:49 Po delší době se do útočného pásma dostává i FBS, domácí hráčky čeká rozehrávka z rohu.
02:41 Želízková vyslala nenápadný pokus na bránu Hodulíkové, ta na poslední chvíli vytáhla pravou ruku a vytěsnila její pokus mimo tři tyče.
01:33 Tatran kombinuje a hledá cestu k bráně Hodulíkové.
00:48 Domácí začali zápas aktivněji a ihned zaměstnali Šolleovou v bráně hostů