• 60 59:54
    2
    Blanka GAJDOŠOVÁ

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 14:3
branky: 3. Nela Sikorová, 4. Simona Grāpēna, 12. Nela Sikorová, 13. Michaela Kubečková, 16. Barbora Husková, 24. Barbora Husková, 26. Michaela Kubečková, 30. Eliška Willmannová, 31. Simona Grāpēna, 47. Sára Seevaldová, 48. Michaela Kubečková, 49. Barbora Husková, 55. Denisa Hyršová, 58. Vendula Maroszová - 34. Veronika Machálková, 37. Liliana Bolfová, 43. Veronika Stuchlíková; rozhodčí: Kamil Sojka - Martin Petřík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Viktorie Karasová 15 - Martina Franková 16, Karolína Krištofová 1; po třetinách: 5:0, 4:2, 5:1
60:00 ROZHOVORY PO UTKÁNÍ
60:00 Střely celkem 39:19 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 20 Nela Sikorová, Bulldogs - 96 Anna Sigmundová
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:54 Vyloučen hráč #89 Blanka Gajdošová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
58:42 Pár hráček si ještě chce dát gól, některé se už zase vidí v šatně
57:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #48 Eliška Planková (14:3)
56:27 Karasová zastavuje brněnský plachťák
54:16 Tak jo
54:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #7 Vendula Maroszová (13:3)
54:15 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Karolína Krištofová družstva Bulldogs Brno
54:15 Další střídání gólmanů, uvidíme, jestli tentokrát reálně proběhne
54:15 Kros a střela z první
51:38 Brucháčková zkouší svá kouzla
51:20 Matýsková místo střely volí.. vlastně ani netuším, co to mělo být
48:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (12:3)
48:59 Od manťáku se tušímže poprvé v play off trefuje Gajdošová
47:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #11 Tereza Matýsková (11:3)
47:44 Kubeč do víka
46:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #15 Šárka Staňková (10:3)
46:13 Seevaldová si po rychlé akci našla volný míček v katastru brněnského brankoviště a dává jeden z nejobtížnějších gólů kariéry, kterým uzavírá desítku
44:46 Ve čtyřech to proběhlo bez změny skóre
42:36 Vyloučen hráč #26 Adéla Spoustová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
42:36 Vyloučen hráč #4 Michaela Kubečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
42:36 Boj boj boj s dvě dvojky. I když nijak dramatické to nebylo
42:10 GÓL Bulldogs Brno! 9:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (9:3)
42:10 Domácí pořadatelé před zápasem našli hokejku Stuchlíkové (ta ji zapomněla včera na hale) a ta s ní teď přesně zakončuje brejk
40:47 Od úvodních střídání vidíme změny v sestavě domácích
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:50 Třetinu ukončují tlakem Vítkovice
36:21 GÓL Bulldogs Brno! 9:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #36 Anna Brucháčková (9:2)
36:21 Bolfová z vrchu snižuje. Brno je teď aktivnější
34:58 Znovu v akci Machálková, z otočky míjí
33:09 GÓL Bulldogs Brno! 9:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #36 Anna Brucháčková (9:1)
31:24 Bolfová po výjezdu přestřeluje
30:23 Místo Lenfeldové se na hřišti objevuje na křídle Hyršová a do obrany se stahuje Šponiarová
30:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Simona Grāpēna, asistoval #20 Nela Sikorová (9:0)
30:03 Grapena ze vzduchu doklepává nahození Siki
29:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #67 Eliška Willmannová, asistoval #3 Michaela Šponiarová (8:0)
29:36 Willmannová z první od manťáku na bližší tyč
28:26 Jirková utíká po křídle a střílí vedle
27:58 Staňková na střed na Seevaldovou a ta bombí do tyče
27:06 Ze hřiště kulhá Lenfeldová, vypadá to na problém s kotníkem..
25:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #22 Sára Seevaldová (7:0)
25:57 Kubečková si na dlouhou hůl zpracovává míček od Seevaldové a posílá ho do vinklu
23:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #15 Šárka Staňková (6:0)
23:18 Smetanová se tak počtvrté v sezóně vydala na polovinu soupeře a založila tak akci, kterou ukončuje střelou z první Husková
22:27 Kabelková se po tvrdém souboji válí před brněnským brankovištěm
20:01 Jistě velice zajímavou zprávou je, že dnes vyhrály vítkovické juniorky i dorostenky a Baník vede ve Zlíně, takže v součtu s průběžným výsledkem z Dubiny zatím všechno šlape jak má.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:14 Domácí stále v náporu ale momentálně seřizují mířidla
18:14 Teď se tu hra trošku rozbordelila.
15:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #22 Sára Seevaldová (5:0)
15:24 2 na 1 a střela Husy po zemi
14:48 Domácí hráčky už podruhé neomylně našly čepel Brucháčkové, ta ale ani druhou šanci nevyužila
13:40 Bolfová z úhlu nastřeluje tyč a míček sbírá Karasová
12:15 Brno nejdříve střídá a pak zase nestřídá gólmanky, takže má time zadarmo
12:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #26 Barbora Husková (4:0)
12:14 A Kubečková po příhře zpoza branky téměř okamžitě čtvrtý
11:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #13 Jessica Kabelková (3:0)
11:45 Sikorová v podstatě při svém druhém střídání přidává druhý gól
09:48 Jirková pálí z úhlu a Karasová musela předvést zákrok helmou
07:35 Naopak teď hosté hrozí z brejků
06:48 Všechny vítkovické kombinace a střely z jedničky si hosté hlídají
05:20 Vyloučen hráč #73 Adéla Mikšlová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky
03:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Simona Grāpēna, asistoval #3 Michaela Šponiarová (2:0)
03:52 Šponiarová posílá do brankoviště na Grapenu a ta zvyšuje!
02:58 Jeden brejk na každé straně, vítkovický skončil vedle a ten brněnský v rohu
02:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #11 Tereza Matýsková (1:0)
02:04 Oblíbená akce Siki. Zprava na střed a čau!
00:48 Pravačka Frankové hrábla do střely Willmannové
00:15 Na bezchybně umytém povrchu se do první útočné akce pouštějí domácí
00:00 Dobrý den, začíná druhé čtvrtfinálové utkání série mezi Vítkovicemi a Bulldogs.