• 56 55:58
    2
    Tomáš RUCKI

1. SC TEMPISH Vítkovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 11:3
branky: 9. Jan Sitora, 21. David Slončík, 25. Jan Sitora, 29. Jakub Vít, 30. Sebastián Hachlica, 34. Filip Novotný, 39. Matěj Gabriel, 45. David Slončík, 45. Jan Sitora, 47. Ondřej Balner, 53. Samuel Alter - 11. Matěj Miclík, 20. Jakub Šourek, 43. Ondřej Duben; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 22 - Tomáš Týc 26; po třetinách: 1:2, 6:0, 4:1
60:00 Komentář domácích Brus Pavel (Trenér): První třetina podceněná a slabá. Od druhé třetiny byl na hřišti jeden tým, přesto zápas neměl moc tempo a do útoku jsme se opět trápili. Tolik promarněných šancí se nesmí opakovat v semifinále.
60:00 Komentář hostů Feigl Tomáš (Trenér): Víkend nás nezastihl v ideálním rozpoložení. Ač v nás výsledek 1. třetiny mohl budit dojem, že v Ostravě můžeme něco uhrát, domácí nikoho nenechali na pochybách, kdo je pánem tohoto dvojzápasu. Nezbývá nám než se dobře připravit přes týden a v pátek se pokusit sérii v domácím prostředí zdramatizovat. Děkujeme domácím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:50 O vítězi druhého kola semifinále je rozhodnuto.
59:03 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:49 Miler nahodil na jednoho ze svých kolegů, ale bohužel z toho nic nebylo.
57:58 Vítkovice hrají v plném počtu.
56:51 Boleslav se pořád snaží najít skulinku, kterou by to mohlo vyjít a mohli by ještě snížit stav.
55:58 Vyloučen hráč #61 Tomáš Rucki družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:16 Boleslav teď většinu času tráví na své polovině.
53:10 Novotný na Balnera, ten na Slončíka, který ale bohužel netrefil zařízení.
52:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #25 Sebastián Hachlica (11:3)
52:29 Velmi pěkná akce. Hachlica jen sklepnul na Altera a ten už věděl co má s míčkem dělat.
51:31 Šourek pouze do modrého bloku.
50:02 Utkání sleduje 105 diváků. Děkujeme!
49:42 Šourek se teď pokusil vystřelit, ale trefil akorát tak vzduch.
48:17 Špaček teď intenzivně napadal Šmerdu, který se ale nedal, utekl mu a uklidnil hru.
46:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #36 Filip Novotný (10:3)
46:05 Novotný posunul na Balnera, který si vyběhl, vymetl pavučinky a kompletuje hattrick!
44:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #91 Nikolas Vizváry (9:3)
44:22 Dnes se roztrhnul pytel s góly. Vizváry poslal na Sitoru, který svou nekompromisní střelou propálil úplně vše.
44:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #36 Filip Novotný (8:3)
44:04 A přece jen to tam ten Slončík dotlačil.
44:00 Slončík posílá míček vedle brány.
42:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #82 Martin Feigl (7:3)
42:30 Nemám tušení jak to padlo a nezazněla ani žádná extra radost. Duben snižuje stav utkání.
42:00 Šourek uklidňuje hru a předává odpovědnost druhé lajně.
40:30 Budu se opakovat, ale Balner trefuje hruď Týce.
40:01 Buly poslední třetiny vyhráli Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 18:6
39:39 Chmelař vystřelil z první, ale trefuje pouze mantinely za brankou.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Matěj Gabriel, asistoval #33 Jakub Rohel (7:2)
38:28 Musím vyzdvihnout střely Gabriela, protože tato byla naprosto ukázková. Stav je nyní 7:2.
37:14 Týc měl právě víc štěstí než rozumu, když jeho svatyně zůstala úplně prázdná a Balner neproměnil tuto obrovskou šanci na gól.
36:38 Babík trefuje pouze Hendrycha.
35:44 Boleslav hraje v plném počtu.
34:50 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #66 Jan Venera.
34:50 Prašivka se teď nenechal rozhodit a podržel svůj tým při trestném střílení.
33:44 Vyloučen hráč #62 Aleš Chmelař družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
33:44 I Vítkovice si zahrají dvě přesilovky. Klasická sekanice, netřeba dalších vysvětlení.
33:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Filip Novotný, asistoval #32 Jakub Vít (6:2)
33:14 Moc pěkný gól v podání Vít - Novotný. Již zmiňovaný Vít vypálil tahem na bránu, kde stál před malým brankovištěm Novotný a střelu Víta usměrnil za záda Týce.
32:11 Boleslav se ale nevzdává a stále aktivně napadají.
30:48 Vítkovice teď kontrolují hru více než Boleslav. Ze zadních řad vypálil i Gabriel, ale také pouze do hrudi Týce.
29:39 Slončík pouze do Týce.
29:27 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
29:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #61 Tomáš Rucki (5:2)
29:27 Taktický timeout...
29:25 Rucki poslal pěknou jedovku, ale trefil pouze Týce. U brány se ale obhjevil Hachlica a ten střelu svého kolegy proměnil v gól.
28:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #91 Nikolas Vizváry (4:2)
28:52 Vítkovice využívají přesilovou hru! Vizváry poslal  na Víta, který se nemýlil a poslal za záda Týce.
27:41 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:41 Klepal vrazil do Hachlicy asi víc než by bylo přípustné a proto si půjde odpočinout na trestnou židli.
26:57 Szemla pouze do Venery.
26:25 Balner trefuje pouze ruku Týce.
24:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #42 Matěj Gabriel (3:2)
24:52 Gabriel posunul na Sitoru, který tahovkou propálil vše co se dalo... včetně Týce.
24:07 Slončík trefuje pouze Týce.
23:30 Vítkovice teď kontrolují hru.
21:58 Oba celky jsou velmi dravé.
20:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #81 Ondřej Balner (2:2)
20:34 Balner udělal kličku na Týce a dal skoro gól, Týc ale nemohl míček sebrat, tak ho sebral Slončík a míček vystřelil do velkého volného místa nad Týcem a srovnal stav utkání.
20:01 Buly ve druhé třetiny vyhráli hráči Vítkovic.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (1:2)
19:58 Šourek po nahrávce od Dubna zatáhl a velmi pěknou střelou posílá poprvé v zápase Boleslav do vedení.
19:31 Vyloučen hráč #81 Ondřej Balner družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:21 Vizváry se rozběhl dopředu, ale rozmyslel si to a poslal zpět na Gabriela, aby mohl vytvořit novou akci.
17:01 Špaček pouze do hole Jankovského.
16:18 Slončík spadl na kolena, ihned se zvedl a nastřelil tyčku.
15:41 Šebek se snažil dorazit, ale Prašivka byl pohotový.
14:57 Miclík nahodil před bránu, ale nikdo nebyl dostatečně blízko, aby míček alespoň zpracoval, natož trefil.
14:14 Vítkovice hrají v plném počtu.
13:10 Vítkovice jsou v oslabeních opravdu dobří. Gabriel získal míček pod kontrolu a poslal své spoluhráče dopředu, ti ale nic moc nevymysleli.
12:14 Vyloučen hráč #66 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
12:14 Slončík při střele trefil Eliáše do oblasti obličeje a proto si musí jít odpykat svůj trest.
12:03 Balner chtěl udělat kličku a dostat míček za záda Týce, ale trefil pouze jeho hruď.
11:25 Drozd si vyjel z útočného rohu, natáhl ke střele, ale přestřelil.
10:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Matěj Miclík bez asistence (1:1)
10:41 Miclík po chybě Sitory backhandem srovnává skóre utkání.
08:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #23 Filip Szemla (1:0)
08:07 Szemla poslal crossovku na Sitoru, který z první střílí na zadní tyčku a otevírá tak skóre zápasu.
07:01 Jankovský také zkusil vystřelit, Týce ale neprostřelil.
06:20 Balner chtěl střílet, ale míček mu sjel z čepele.
05:40 Eliáš proběhl kolem Balnera a následně vystřelil, ale bohužel minul zařízení a míček končí za brankou.
05:18 Michalec zkusil vystřelit, ale Prašivka je v pozoru.
04:06 Diepold se porval o míček a následně i s mantinelem. Boleslav má rozehrávku.
03:15 Slončík vypálil ostrou střelu, ale trefil pouze Šourkovu botu.
02:34 Hachlica poslal balónek na backy a zahájil tak prostřídání a čerstvou lajnu.
01:58 Sitora tahem trefuje pouze hruď Týce.
00:35 Šourek kontroluje balónek a najednou se ozve píšťalka. Balner byl obejmut a Vítkovice mají rozehrávku.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00 Dobré poledne z Dubiny. Dovolte mi Vás přivítat u 2. kola semifinále CE ligy juniorů.