• 60 59:36
    6:8
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:8
branky: 8. Matěj Tkadlec, 16. Michal Malec, 26. Matyáš Gryc, 30. Matyáš Gryc, 35. Jaromír Hala, 58. Matěj Tkadlec - 11. Jan Chmelař, 15. Martin Kovář, 31. Tobiáš Prasek, 54. Karel Mičulka, 56. Martin Kovář, 56. Matěj Vrátný, 58. Jan Punčochář, 60. Matěj Vrátný; rozhodčí: Pavel Rochovanský - Petr Stoklásek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Ondřej Málek 18 - Martin Staněk 9; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Zápas se nám nepovedl, zítra přijedeme v play off nastavení, které jsme dnes neměli. Soupeři a divákům díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Trenér): První třetina od nás takticky zvládnutá. Byli jsme více na míčku a to nám sedělo. Ve druhé třetině na to Brno dokázalo reagovat a začalo diktovat tempo hry a byli jednoznačně v této pasáži lepším týmem. My jsme dnes v závěrečné třetině prokázali naprosto klidné hlavy. Dokázali jsme zachovat nyní klid, což se nám celou sezónu nedařilo a za to jsem neskutečně rád. Dnes jsme to zvládli, ale série bude ještě namhává. Díky soupeři za absolutně fair play utkání ve všech směrech. Díky hrčáům za zodpovědný výkon, díky rozhodčím. A Stando, dneska to byl tvůj zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
59:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný bez asistence (6:8)
57:50 Ostrava znovu vede a Hattrick je v šesti.
57:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #34 Matěj Vrátný (6:7)
57:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #79 Matěj Tkadlec bez asistence (6:6)
57:03 Tkadlec dobře ze středu srvonává!
55:44 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
55:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #33 Martin Kovář (5:6)
55:44 Ostrava druhým rychlým gólem otáčí stav utkání.
55:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Martin Kovář, asistoval #34 Matěj Vrátný (5:5)
55:02 Kovář backhandem doklpel balón do brány a vyrovnává.
53:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #39 Karel Mičulka z trestného střílení (5:4)
53:24 Ostrava měla najézd, který Mičulka využil a snižuje tak stav utkání na 5:4
48:42 Konec hry 4 na 4 a oba dva týmy jsou v 5.
46:42 Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
46:42 Vyloučen hráč #79 Matěj Tkadlec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hra rukou
46:42 Budeme mít možnost vidět hru 4 na 4.
41:10 Ostrava vstoupila do 3. třetiny velmi aktivně.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:05 Nejlepší obranou je útok, to teď ukázal Hattrick který přesilovku Ostravy úspěšně ubránil, samozřejmě idíky zákrokům gólmana.
37:05 Vyloučen hráč #17 Matyáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
34:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #80 Jaromír Hala, asistoval #89 Michal Horák (5:3)
34:18 Gól jsem sice moc dobře neviděl, protože jsem si zrovna nasazoval řetízek, nejdůležitější je, ale to že Hattrick vede o dva góly.
32:09 Ostrava teď měla k dispozici protiútok 2 na 1, ale obránce hattricku sráží balón do rohu a nebezpečí je zažehnáno
30:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Tobiáš Prasek bez asistence (4:3)
30:12 Hattrick dal nejdříve gól po rychlé rozehrávce, a Ostrava po kratké době z breaku snížila.
29:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (4:2)
28:22 Hattrick teď uklidnil hru a hraje na své polovině hřiště.
25:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #48 Adam Klusoň (3:2)
25:42 Už jsem chtěl napsat že se dlouho nestalo nic zásadního, ale Gryc střelou z osy hřiště pod břevno posílá domácí do vedení 3:2.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
18:30 Hra se se teď přelívá nahoru a dolů.
15:35 Teď jsme mohli vidět dva rychlé góly a stav je 2:2
15:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #17 Matyáš Gryc (2:2)
14:54 Vyloučen hráč #9 Tomáš Hodulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
14:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
10:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař, asistoval #33 Martin Kovář (1:1)
10:10 Ostrava vyrovnává střelou Chmelaře na zadní tyč a využívá přesilovku.
09:01 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
07:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:0
07:22 Teď Tkadlec střelou z hranice velkého brankovitě otevírá skóre.
03:03 nebezpečí před brankou Ostravy gólem nekončí
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.