59
  • 59 58:32
    SO Praha

ACEMA Sparta Praha UNYP - Wizards DDM SO Praha 10 7:4
branky: 2. Kosťantyn Šlosar, 2. Vojtěch Andrášek, 16. Robin Havlina, 22. Jakub Kárník, 24. Kosťantyn Šlosar, 31. Michael Wertheim, 42. Kosťantyn Šlosar - 6. Marek Smitka, 20. Filip Černý, 44. Vojtěch Göpfert, 47. Filip Černý; rozhodčí: Jakub Cigl - Martin Kněžík; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 21 - Adam Bednář 20; po třetinách: 3:2, 3:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): Dnes pomalé utkání, ve kterém jsem se postupně zlepšovali. Věřím, že zítra lépe přistoupíme k nebezpečným brejkům soupeře,zrychlíme hru v útočném pásmu a vezmeme i druhý bod v sérii. Díky za utkání.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Pro nás nepříjemný soupeř. Z 1. ligy jsme neměli zkušenost s příliš tvrdou hrou, sekerami přes nohy, odstavení hráčů bez míčku. Ale zvykneme si a zítra to dáme. Šancí na to bylo i dnes dost. Hezký zbytek soboty.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:32 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
57:32 Sparta v pěti.
56:56 Čarodějové v pěti.
55:32 Vyloučen hráč #26 Michael Wertheim družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
54:56 Vyloučen hráč #7 Marek Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
52:33 Šlosar ukazuje ostré lokty.
47:53 Sparta v pěti.
47:30 V. Bláha odchází kulhavým krokem na střídačku.
46:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (7:4)
46:55 Černý dorazil střelu Bednáře.
45:53 Vyloučen hráč #68 Lukáš Mitera družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zdržování hry
45:53 Tak Mitera po zdržování v rohu jde za spoluhráčem.
45:31 Vyloučen hráč #94 Vojtěch Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
45:31 V. Bláha sekl do brankáře a tak usedne na naší lavici, kde sedí každý nevinný hráč.
45:00 Teď je to slušná bramboračka.
44:30 Indra si zkušeně nechal protihráče na zádech, který pak padl na zem.
43:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #25 Marek Bauer (7:3)
43:49 Rychlý protiútok a nahrávka do prázdné kasy.
42:10 Bednář přededl kvalitní zákrok proti střele Sedláčka od mantinelu.
41:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #10 Jakub Kárník (7:2)
41:39 Famózní backhandová zadovka Kárníka našla Šlosar, který trefil odkrytou branku.
40:45 Tento protiútok Čarodějů nepřinesl ovoce.
40:10 Sparta v klidu rozehrává, nikam se nežene.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:40 M. Bláha trefil pouze nohu čaroděje.
35:41 Rozhodčí chtěl vyloučit jednoho čaroděje za hru rukou, což rozvířilo emoce a slovník fanoušků. Sparťani ale přiznali, že se o hru rukou nejednalo a tak hrajeme dále 5 na 5.
35:00 Zvláštní situace, kdy se míček z jedné strany (kde jen tak odpočíal) mantinelu přemístil na druhou stranu mantinelu. Takže byly na hřišti pak dva.
31:53 Rozhodčí se nechtěně zapojil do hry a tak po přerušení Čermák sportovně odevzdal míček.
30:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #11 Matyáš Bláha (6:2)
30:43 Kombinační akce zakončená razantní střelou do horní poloviny branky.
30:00 Do naší malé skromné nafukovačky si našlo cestu neskutečných 88 lidí.
26:59 Havlina prodloužil po mantinelu, ale jelikož se nepodíval, tak nemohl vědět, že tam nikdo není.
25:30 Sparta hořečně blokuje střely Čarodějů.
23:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #53 Josef Sedláček (5:2)
23:15 Ťukec Šlosara se Sedláčkem skončil brankou.
23:06 Bednář při návratu zlomil hůl.
22:37 Wertheimova střela z půlící čáry jen těsně minula tyčku.
21:38 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #2 Kosťantyn Šlosar (4:2)
21:38 Tak toto byla čistá fantáziá. Havlina z vlastní půlky našel Šlosara, který dal hned z první na Kárníka, který uklidil do pokojíčku.
20:15 Čarodějové se ihned po zisku balónku vrhli do útoku, ale Šimáček střelu chytil.
20:01 Úvodní buly druhého dějství vyhrává Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
19:58 Tzv. do kabiny.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
15:56 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #10 Jakub Kárník (3:1)
11:35 Sparta dominuje na míčku, ale šancí by mohlo být více.
10:50 Po velké chybě Wertheima šli Čarodějové dva na jedna, ale přihrávka šla na paty a tak z šance nic nebylo.
10:16 Čarodějové v plném počtu.
10:06 Wertheim ze středu z první minul branku.
08:16 Vyloučen hráč #19 Tomáš Havelka družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
08:16 Andrášek si udělal výlet z vlastní poloviny, což se nelíbilo Havelkovi, který mu celkem jasně vysvětlil.
07:20 Kárník od mantinelu napálil břevno.
06:35 Wertheim podcenil napadání Linharta a ten mu sebral míček. Jeho samostatný únik však v gól nepřeměnil.
05:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Marek Smitka, asistoval #77 Lukáš Tichopád (2:1)
05:36 Tichopád i přes blokaci hokejky dokázal přihrát Smitkovi, který zakončil do odkryté branky.
04:17 Čarodějové vystrkují hůlky. Velice nepříjemná situace pro Šimáčka, kterou ale nakonec zvládl.
01:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #66 Marek Cígler (2:0)
01:58 Andráškova vynikající střela prosvištěla jako šinkansen mezi ramenem brankáře a bližší tyčí.
01:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #81 Martin Čermák (1:0)
01:16 Kolotoč před brankou byl ukončen gólem.
00:10 Sparta na nic nečeká a ihned napadá a získává míček.
00:01 Úvodní buly vyhrávají Čarodějové.