7:6
    Jan VOSÁHLO
    (Puchner)

SOKOLI Pardubice - BLACK ANGELS YONEX 7:6p
branky: 3. Michal Jeřáb, 7. Ota Černohorský, 8. Ondřej Machatý, 12. Sebastian Ševeček, 44. Tomáš Macháček, 54. Vojtěch Král, 64. Jan Vosáhlo - 22. Robin Bělík, 25. Jan Slosiarik, 32. Jan Slosiarik, 40. Lukáš Procházka, 46. Vilém Doležal, 56. Lukáš Procházka; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 8, Jan Matějka 8 - Kryštof Pecka 12; po třetinách: 4:0, 0:4, 2:2, 1:0
70:00 Komentář hostů Mikulášek Roman (Trenér): Dnešní utkaní se mi hodnotí složitě, spackaná první třetina po chybách, které se nám opakují celou sezonu. Po razantních změnách se do zápasu podařilo vrátit, ale záverečná náhlá smrt nám ukončila sezonu. Gratuluji soupeři k postupu a přeji hodně štěstí v následujicích bojích. V poslední řadě bych rád poděkoval našim klukům za celou sezonu, byla čest mi ji s nimi strávit. Ročníkům 05 přeji hodně štěstí v seniorském florbale. V nové sezoně čůs
70:00 Komentář domácích Černohorský Jan (Asistent trenéra): Jsme rádi, že jsme sérii urvali ve dvou zápasech! Dnes jsme byli 2 třetiny lepším týmem, kluci bojovali a prokázali týmovost. Jsme rádi, že pokračujeme dál. Děkujeme soupeři za dva kvalitní zápasy odpovídající play-off. Děkujeme divákům, kterým se zápas určitě musel líbit.
70:00 Střely v prodloužení: 2:2
70:00 Ukončení prodloužení
63:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #7 Michal Puchner (7:6)
62:10 První dvě minuty jsou více na balonku Sokoli Pardubice
60:05 Čeká nás 10 minutové prodloužení 5 na 5
60:00 Střely ve 3. části: 4:4
58:00 Krásná souhra Vosáhla a Krále končí střelou nad branku Angels
55:37 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #88 Adam Štyler (6:6)
53:18 Vyloučen hráč #12 Matěj Lubas družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za držení
53:18 Vyloučen hráč #11 Ota Černohorský družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení
53:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #73 Max Malátek (6:5)
50:40 Hra je v 3. třetině vyrovnána a posledních 10 minut bude hodně zajimavých.
47:35 Matějka v brance čaruje.
45:42 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #87 Jan Slosiarik (5:5)
44:14 88 Adam Štyler si šel domluvit hostování na střídačku doácích
43:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #25 Petr Kvasil (5:4)
40:50 Míček se kutálí po brankovišti hostujícího celku, ale branka z toho není
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
39:59 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Koštialik družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hra rukou
39:16 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:4
36:36 Honza Matějka si hned v prvních vteřínách připisuje první zákrok
36:26 Střídání brankáře. Nový brankář #10 Jan Matějka družstva SOKOLI Pardubice
31:50 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #87 Jan Slosiarik, asistoval #18 Vilém Doležal (4:3)
31:50 nedáš, dostaneš, Black Angels snižují na 4:3
26:42 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nesportovní chování
26:42 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hra na zemi
25:55 Z otočky Ondřej Machatý trefuje pouze dobře postaveného brankáře hostí
24:42 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:2
22:14 Po golu je hostující tým jak vyměněný
21:00 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #87 Jan Slosiarik (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:4
15:00 Střela Ondry Kubeše jen těsně minula bránu
13:00 Družstvo hostů zatím při přesilovce branku domácích neohrozilo
11:19 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček z trestného střílení (4:0)
11:08 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kubeš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
09:30 Prvních 10min první třetiny patří domácím Sokolům
07:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #40 Vojta Čapek (3:0)
06:43 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #60 Michal Jeřáb (2:0)
05:53 Vojta Ujec si připisuje první zákrok
04:50 Adam Černý trefil jen připraveného brankáře Blacku.
02:38 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #25 Petr Kvasil (1:0)