()
  • 60 59:43
    2

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbC Respect Hradec Králové 6:9
branky: 21. Jan Punčochář, 35. David Heczko, 40. Patrik Vykoupil, 49. Jan Chmelař, 52. Matěj Vrátný, 55. Daniel Válek - 10. Jakub Vašata, 11. Jan Hlávka, 15. Jakub Wolf, 23. Filip Brejcha, 25. Jakub Wolf, 26. Ondřej Binar, 30. Jakub Wolf, 42. Prokop Hanzlík, 60. Andrej Janda; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: David Hloušek 7, Martin Staněk 12 - Michal Malý 22; po třetinách: 0:3, 3:4, 3:2
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Dnes se nám povedl vstup do utkání, který nastavil ráz celého zápasu. Kluci podali zodpovědný, týmový výkon. Ve třetí třetině soupeř mocně dotahoval a ukázal nám, že zítra to nebude žádná procházka růžovou zahradou. Musíme se zodpovědně připravit a podat ještě lepší výkon než dnes. Mrzí mě zranění domácího hráče ze závěru utkání. Doufám, že bude v pořádku. Děkuji soupeři za utkání a těšíme se zítra ve věnném městě českých královen.
60:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): Přesně takový zápas jsem očekával, houževnatý, zdatný soupeř, výborný na hokejkách a rychlý do brejků. Dneska jsme se vlastně porazili sami, protože půl zápasu jsme byli hlavami ještě na dorostu a soupeř nabídnutou šanci využil, za což mu gratuluji. Nic méně zítra je nový den a nový zápas. Díky rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:43 Vyloučen hráč #32 Filip Brejcha družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:37 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:9
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda bez asistence (6:9)
57:30 Ostrava v šesti bez brankáře.
54:54 Na střídačce domácích se probouzí život a vypadá to, že není všem dnům konec.
54:24 Timeout FbC Respect Hradec Králové
54:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Daniel Válek, asistoval #92 Martin Tomek (6:8)
51:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #39 Karel Mičulka (5:8)
49:54 Tomek posílá dlouhou nahrávku přes celé hřiště na Murína.
48:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Jan Chmelař, asistoval #39 Karel Mičulka (4:8)
48:33 Ostrava se snaží hrát přes střed.
41:19 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:8
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík bez asistence (3:8)
40:15 Kovář pálí hned od mantinelu.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
39:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #77 Jan Chmelař (3:7)
38:48 Zabral trefuje tyč.
34:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #12 Jan Punčochář (2:7)
34:19 Ostrava opět plném počtu.
32:11 Vyloučen hráč #9 Tomáš Hodulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
29:11 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #29 Petr Szturc (1:7)
26:56 Ostrava má dost šancí i ve vlastním oslabení. Chybí jí však zakončení.
26:30 Vyloučen hráč #65 Marek Zabral družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
25:40 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #95 Matěj Kremeník (1:6)
25:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Martin Staněk družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
24:01 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #97 Přemek Hanzlík (1:5)
22:58 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #32 Filip Brejcha, asistoval #95 Matěj Kremeník (1:4)
20:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #33 Martin Kovář (1:3)
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 David Hloušek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
20:00 Střely v 1. části: 8:9
15:51 Máchá se zleva do prava a míček skáče tak nějak všude. Všechno se odvíjí od toho, kdo má víc štěstí.
14:44 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:3
11:20 Vrátný se pokouší zakončit skákavým balonkem ale marně.
10:50 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #77 Jan Hlávka, asistoval #27 Jakub Nerad (0:2)
09:27 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #98 Prokop Hanzlík (0:1)
07:50 Ostrava se nemůže s míčkem dostat do útočného pásma.
06:39 Hradec v plném počtu.
05:24 Kovář na hrotu rozdává na svoje spoluhráče.
05:00 První přesilovku zápasu začíná Ostrava na míčku.
04:36 Vyloučen hráč #29 Petr Szturc družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
02:09 Vrátný střílí z výjezdu.
01:22 Murín bojuje v rohu s míčkem.
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Hradec.