58
  • 58 57:44
    Pardubice

BLACK ANGELS - SOKOLI Pardubice 3:1
branky: 45. Matěj Boček, 50. Radek Hanák, 51. Matouš Burian - 54. Radek Drba; rozhodčí: Přemysl Bališ - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 16 - Martin Haleš 15; po třetinách: 0:0, 0:0, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
60:00 Dnešní zápas končí v základní hrací době kdy Bleci poráží Pardubice 3:1. Série je vyrovnaná a přesouvá se do Pardubic!
58:58 Šance na obou stranách. Stav se nemění.
57:44 Timeout SOKOLI Pardubice
57:44 Doležal netrefuje prázdnou bránu.
56:55 Sokoli si vytváří šance domácí blokují.
56:00 Pardubice to zkouší v šesti!
55:06 Sokoli se dostali výbornou kombinací do zakončení. Matiášek vytauje další zákrok a drží BA náskok.
53:13 Drba svým zátahem snižuje euforii domácích a dělá zápas ještě napínavý.
53:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #55 Petr Křinka (3:1)
50:31 WOOOOOW tak tohle byla paráda od Buriana! Nejprve stahovajda a potom střela mezi nohama. Tohle je za mě gól sezony nezlobte se.
50:30 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #9 Marek Fryš (3:0)
49:58 To co se nepovedlo Čáslavovi tak to se povedlo Hanákovi! Tečí před gólmanem zvyšuje náskok BA o dva góly.
49:57 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #69 Filip Neklan (2:0)
49:05 Nacvičenou rozehrou se dostali domácí před bránu. Čáslava ale zakončil pouze do Haleše.
45:03 První gól zápasu který vstřílí Matěj Boček! Já se přiznám, že jsem gól neviděl a podrobnější popis vám neposkitnu. To není podstatný, doufejme že zápas nabere jiné obrátky.
44:57 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #34 Tomáš Čáslava (1:0)
44:45 Matiášek skvěle chytá helmou.
40:01 Jdeme na třetí třetinu. Věřím, že všichni fanoušci defenzivního florbalu jsou z dnešního zápasu nadšený.
40:00 Střely ve 2. části: 3:7
39:01 Je to taktická bitva.
37:24 Ondra Matiášek a jeho skvělý zákrok v přesunu.. Gólmani dnes excelují.
36:20 Velká šance Pardubic zůstává také nevyužita.
34:44 Domácí kotel dorostenců žene BA ke vstřelení branky.
30:46 Co tomu chybí?? Gól ale nebojte on ho snad někdo dá...
29:38 Domácím se podařilo ubránit oslabení.
27:30 První vyloučení zápasu. Hosté ovšem žádají o větší trest rozhodčí nesouhlasí.
27:29 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
26:58 Kopecký pálí od mantinelu, ale ani tahle střela nekončí v síti.
22:58 Štyler a jeho dobrý defenzivní zákrok.
22:13 Boček ze středu pouze do Haleše.
21:13 Šimák prosvištil po celém hřišti, poté si věřil na střelu bekhendem, která mu nesedla podle představ.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
20:00 Slyšíme gong a máme tu konec první periody, která byla poněkud ponurá. Pár šancí na obou stranách lehce víc jich ale měli domácí. Uvidíme jak se zápas vyvine.
18:40 Savický po střetu odkulhal k nám k pořadatelskému stolku a zatím to nevypadá nejlépe. Snad bude vše v pořádku a bude moct v utkání pokračovat.
16:03 Matiášek páradně čape.
15:10 Neklan špatně rozehrál Polis nedokázal využít.
13:50 Vinkler ve velké šanci, Haleš ale skvěle chytá.
13:30 Kaluža a jeho gesto fair-play, to se cení.
12:35 Dobrá sehrávka domácích Hanák trefuje blok.
11:01 Burian zachytil rozehrávku ale trefuje pouze tyč...
10:10 Doležal v dobré pozici míček mu ale sjel.
08:27 Dobré posunutí Buriana na Bočka, ten už stál blízko před Halešem a nedokázal si se situací poradit.
04:05 Pardubice si nekomplikují život a do útočnýho pásma se dostávají jednoduše, střelu ale kryje Matiášek.
03:00 Do sestavy domácích se vrátil Martin Obuškevič. Pomůže dnes Blekům?
01:20 Zatím se do šancí dostávají domácí.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00 Zdravím všechny dnes opět ze Štěrboarény. Včerejší zápas dopadl lépe pro celek z Pardubic, když se jim povedlo vstřelit rozhodující gól až v prodloužení. Dnes očekávám urputnou bitvu od začátku utkání a samozřejmě i hezkej florbal. Podle sázkových kanceláří jsou favotité opět domácí, uvidíme jestli se jim dnes tuto roli podaří potvrdit.