6:7
    Jakub ŠIMÁK
    (Polis)

BLACK ANGELS - SOKOLI Pardubice 6:7p
branky: 7. Marek Fryš, 23. Radek Hanák, 27. Radek Hanák, 47. Vilém Doležal, 52. Matouš Burian, 58. Matouš Burian - 13. Lukáš Prix, 15. Radek Drba, 15. Ondřej Hurt, 32. Radek Drba, 43. Petr Křinka, 49. Petr Křinka, 64. Jakub Šimák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 7 - Martin Haleš 18; po třetinách: 1:3, 2:1, 3:2, 0:1
70:00 Střely v prodloužení: 1:1
70:00 Ukončení prodloužení
63:41 Polis našel na středu Šimáka a ten ze středu rozhoduje. Pardubice berou první bod do této série.
63:40 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #5 Jakub Šimák, asistoval #2 Ralfs Polis (6:7)
63:22 Tyčka po střele Hanáka.
62:33 Dvě velké šance BA také nekončí gólem.
60:40 Pardubice se dostali do první šance. Branku ale netrefují...
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
60:00 BUDE SE PRODLUŽOVAT!
58:35 Nestíhám psát hra je ze strany na stranu a já hlavu otáčím jak při sledování tenisu.
57:03 Burian se točil a točil u mantinelu až se vytočil do střely, která zaplachtila pod víko. Máme vyrovnáno, půjde zápas do prodloužení?
57:02 GÓL BLACK ANGELS! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #16 Vojtěch Novotný (6:6)
56:06 Hanák s Doležalem šli dva na jednoho. Hanák to vzal na sebe a pálil takzvaně do pupku.
54:40 Renčín vystihnul přihrávku a pelášil sám na branku. Jeho bekhendový blafák Haleš čape.
53:03 ​Je to boj oba týmy chtějí urvat první výhru v této sérii.
51:25 Renčín ze své kanceláře prvně netrefil. Burian se ale nemýlil a je to opět o jeden gól.
51:24 GÓL BLACK ANGELS! 5:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #93 Radek Hanák (5:6)
50:44 Boček po střetu padá a Bleci mají přesilovku.
50:43 Vyloučen hráč #16 Marek Viterna družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
48:23 Křinka obhodil obránce a v situaci kdy šel sám na Matiáška nezaváhal.
48:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #58 Jan Savický (4:6)
47:48 Utkání sleduje 124 diváků. Mezi nimi vidím hodně hráčů BA na marodce, všem přejeme brzký návrat na bojiště.
46:04 Hanák vybojoval balon na středu poslal na Doležala před bránu a ten prostrčil balonek Halešovi mezi nohy.
46:03 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #93 Radek Hanák (4:5)
44:55 Čáslava dostal dobrou přihrávku balonek mu ale přeskočil florbalku a velkou šanci nevyužil.
44:01 Hosté mají přesilovku. Bína pálil pouze do dobře postaveného bloku.
42:49 Vyloučen hráč #46 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
42:06 Přece jenom jsou to hosté, který vstupují lépe do třetí třetiny. Křinka hezkou tečí dává Sokolům náskok o dva góly.
42:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:5
40:01 Jdeme do třetího dějství doufejme, že uvidíme pěknej florbal.
40:00 Střely ve 2. části: 6:3
40:00 Do třetí třetiny půjdou Sokoli s náskokem o jednu branku. Na hřišti se začínalo přiostřovat, takže pauza bodne.
39:01 Míček líznul břevno po střele BA od mantinelu.
36:45 Souboj v rohu a hráči si něco vyřikávají, kdyby to šlo tak by shodili rukavice.
34:15 Nebezpečná střela od Drby, která mířila pod břevno Matiášek zase zasahuje.
33:36 Matiášek a jeho skvělý zákrok, kterým si určitě zvedne sebevědomí.
31:54 Ztráta BA u mantinelu - rychlá přehrávka na střed a Drba pod břevno.
31:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #22 Jan Nezval (3:4)
31:10 Hanák ve třetí své šanci skoro sám před Halešem, bohužel pro BA nedává.
29:20 BA zvládlo ubránit oslabení bez větších starostí a Fryš je zpátky na place.
28:10 Pardubice to nesehráli špatně, ale tentokrát jim zakončení nevyšlo.
26:55 Vyloučen hráč #9 Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
26:06 Hanák na druhej doklep dostal balon za Haleše a máme znovu vyrovnáno.
26:05 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #99 Jakub Renčín (3:3)
22:41 Ráďa Hanák zatáhnul balon u mantinelu za tělo a nedal Halešovi šanci.
22:40 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #69 Filip Neklan (2:3)
21:04 Neklan prověřil z dálky Haleše, ten ale jistě chytá.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
20:00 Na šance v první třetině vyhráli domácí. Hosté jsou ale maximálně efektivní a i proto vedou.
17:58 Pohledná kombinace Ludvík-Renčín-Doležal končí za mantinelem.
14:55 Tak i ze třetí... gól tentokrát dává Hurt.
14:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Ondřej Hurt, asistoval #11 Přemek Pakosta (1:3)
14:40 Druhá střela druhý gól, který střilí Drba. Tomu se říká efektivita.
14:11 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #32 Milan Bína (1:2)
12:49 Už jsem měl rozepsáno, že Pardubice zatím bez střely na bránu, ale mezitím z první střely se Prixovi podařilo prostřelit Matiáška a máme srovnáno.
12:48 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix bez asistence (1:1)
10:01 Fryš vybojoval standartku domácí slaví.
09:01 Dvě střely v rychlém časovém sledu Haleš ale v pozoru.
06:47 Domácí využívají přesilovku. Mára Fryš střelou od mantinelu překonal Haleše.
06:46 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #26 Daniel Ludvík (1:0)
05:43 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:31 Renčín za mantinelem, ale vybojoval standartku.
02:41 Třetí lajna BA nepustila Sokoli na míček.
01:02 Na hřišti ležel po střetu Doležal, snad to nebude nic vážného.
00:01 Zápas začal úvodní buly vyhráli domácí
00:00 Týmy se potkali v posledním kole Superligy na půdě v Pardubicích. Lépe utkání zvládlo BA a porazilo Sokoli 6:3. V tomto zápase zazářil navrátilec Honza Kopecký, který do zápasu přispěl třemi body 2+1. Na hřišti ho uvidíme i dnes.
00:00 Zdravím všechny florbalové nadšence u onlajnu. Dnes nás čeká ve Štěrboholích první zápas v sérii play-down mezi BLACK ANGELS a SOKOLI PARDUBICE.