• 60 59:40
    7:8
    (Gattnar)

Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:8
branky: 8. Jiří Besta, 20. David Slončík, 25. Jiří Besta, 27. Filip Zakonov, 32. Martin Tokoš, 43. Michal Sládek, 46. Lukáš Punčochář - 27. Rostislav Gattnar, 29. Marek Matejčík, 30. Lukáš Fukala, 40. Adam Zubek, 48. Lukáš Fukala, 55. Matyáš Šindler, 58. Adam Zubek, 60. Matyáš Šindler; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 675; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 10 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 2:0, 3:4, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:40 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #13 Rostislav Gattnar (7:8)
57:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #12 Martin Gattnar (7:7)
57:56 Nehlídaný Zubek teď vyrovnává.
57:08 Zápas sleduje 675 diváků! Děkujeme!
56:00 Bína střílí míček za branku hostí a uklidňuje tak situaci na hrišti.
54:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #86 Marek Matejčík (7:6)
52:21 Fukala z otočky střílí na bránu, ale těsně míjí.
51:42 Fanoušci domácích nešetří hlasivky ani buben.
50:00 Tokoš získává míček a běží na bránu, ale přestřeluje.
47:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #27 Michal Pažák (7:5)
46:58 Gattnar sám u brány, ale Bauer chytá.
45:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #58 Filip Zakonov (7:4)
45:12 Gruber předvádí neskutečné otočky a kličky v útočném pásmu a zachraňuje tak čas v oslabení svého týmu.
43:44 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
42:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #79 Ronald Gašparík (6:4)
41:50 Na obou stranách teď panovalo velké napětí, akce na bránkáře byly tak rychlé, že se nestačily vracet obrany.
40:56 Pažák teď svou chybou dává míček Boleslavi.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #44 Lukáš Hájek (5:4)
39:41 Vyloučen hráč #25 Jakub Gruber družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za opakované přestupky
39:41 Vítkovice zvládli přesilovou hru a teď to samé musí předvést Boleslav.
38:51 Souček teď lítá v bráně.
37:19 Vyloučen hráč #65 Adam Zubek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
35:59 Na míčku převážně tým hostí, ale Boleslav tlačí.
32:15 Vařecha zkouší z půlky, ale střela končí v rukách Součka.
31:31 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš bez asistence (5:3)
31:31 Tokoš naprosto fantasticky využívá chybné přihrávky hostí a máme tu další gól.
29:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #12 Martin Gattnar (4:3)
28:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #13 Rostislav Gattnar (4:2)
28:27 Matejčík byl zcela nehlídán a to mu umožnilo přesnou střelu do odkryté brány.
26:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #7 Milan Tomašík (4:1)
26:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #86 Marek Matejčík (3:1)
26:21 Gattnar byl ve správný čas na správném místě.
25:29 Sládek teď osamocen před Součkem, ten připraven.
24:01 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #77 Lukáš Punčochář (3:0)
23:48 Míček teď převážně v držení domácích, kteří kombinují na vlastní polovině.
20:11 Vítkovice opět okamžitě zkouší střílet na domácí bránu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál opět tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 6:3
19:02 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík (2:0)
18:11 Na obou stranách teď hráči blokují rány na své brankáře.
16:42 Vařecha elegantně získal míček, ale k bráně už se nedostal.
14:44 Zubek, Gattnar osamocení před Bauerem, nakonec ale střela míří do boku branky.
13:44 Na míčku Vítkovice, které se pokoušejí prorazit domácí obranu.
10:40 Tomašík střílí na Součka, ale ten ramenem vyráží.
08:20 Zubek se snaží vyrovnat skore, ale Bauer připraven.
07:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #72 Adam Delong (1:0)
07:40 A máme tu první gól! Besta střílí smrtelnou ránu z půlky hřistě.
06:21 Zubek za bránou Boleslavi, ale míček střílí mimo hřistě.
04:55 Punčochář, Besta, ale bohužel už nikdo před brankářem hostí.
03:50 Boleslavští stále na míčku, snaží se přijít na to, jak se dostat do útočného pásma.
02:50 Zoufalému teď sjela přihrávka k zakončení boleslavské akce a tak si mohl Souček oddychnout.
00:10 Pažák se toho nebojí a okamžitě vystřeluje na domácí branku.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým hostí.
00:00 Hezký florbalový podvečer z Městské Sportovní Haly v Mladé Boleslavi, dnes se odehraje první semifinálový zápas mezi domácím Předvýběrem.CZ a hostujícím týmem SC TEMPISH Vítkovice.