6:1
    Mikuláš KOMÁREK
    (Petráň)

ESA logistika Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:1
branky: 18. Martin Kisugite, 26. Tomáš Hanák, 27. Martin Čermák, 34. Marek Beneš, 55. Martin Šindelář, 57. Michal Antonín Malhocký - 59. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 651; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 23 - Karel Hodík 19; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:1
60:02 Tak to byl začátek jak se patří. Tatran bere v sérii první bod, který ale rozhodně neměl zadarmo. Zítra se na vás budeme těšit od 19:30 pod dohledem TV kamer ČT Sport, což znamená jediné - stěhování do "TV azylu" na halu UNYP (Podvinný Mlýn). Doufáme, že minimálně zopakujete dnešní skvělou atmosféru - doprovodný program je pro vás připraven. A já se budu též těšit zase napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 24 - Chodov 24
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:59 A pro dnešek máme hotovo.
59:35 Hodík se na chvíli vrátil do hry.
58:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #82 Vojtěch Petráň (6:1)
58:18 Komárek proměňuje hru v šesti a umazává nulu za Jurcem. 6:1 z pohledu Tatranu.
57:53 Jurco chytal míček a nohu chodovského hráče.
57:31 Vošta po souboji u mantinelu zůstal na zemi, zasahuje u něj zdravotnice.
56:21 Hodík na střídačce.
56:00 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #32 Martin Čermák (6:0)
56:00 Hodík sice doklouzal do branky, ale Čermák s Malhockým už měli rozdané karty vcelku jasně. 6:0
55:06 Hodík opět na střídačce.
54:45 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář bez asistence (5:0)
54:45 Šindelář se s tím nepáral, obloučkem vymetá prázdnou branku a odbíjí pátou.
53:51 Hodík je na střídačce, Chodov to zkusí v šesti hráčích.
53:21 Teď si rovnou dva hráči Chodova po soubojích doklouzali k brankovišti, následně byl odpálený míček zasažen vysokou holí.
52:35 Šmíd obtěžuje Meliše u rozehrávky.
51:25 Jurco senzačně lapil míček do výstroje u těla a zaslouženě je vyvoláván kotlem v hale.
50:41 Sládeček pohrdnul dírou na delší tyči.
50:28 Teď si málem Kolísko od své hole dal vlastňáka.
50:14 Jurco zajišťuje.
50:00 Na úvodní zápas semifinále si do Řep našlo cestu 651 diváků, kteří udělali v hale neskutečný bordel a právem je můžeme nazvat šestým hráčem v poli! Děkujeme moc za podporu!
49:33 Slunečko kulhá směrem ke střídačce.
48:35 Sádlo poslal střelu přímo do bloku před sebou.
47:16 Vošta střílí do autu.
46:57 Chodov oslabení ustál.
45:53 Hosté míček odpálili, aby ušetřili nějaké vteřiny a stihli vystřídat.
45:40 Tatran se drží na polovině soupeře, ale Chodov vydatně brání.
44:57 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
44:57 Bauer naložil Vavrouškovi do zad, když si běžel pro florbalku. Půjde tak sedět na dvě minuty za hrubost.
43:54 Kisugite trefil bubenici na ochozu.
43:19 Domácí hráči teď reklamují nedovolený zákrok, rozhodčí nepískají.
42:53 Hodík příklep chytá.
42:08 Jurco lapil míček a dostal sekeru přes prsty.
41:02 Tatran oslabení ustál.
40:01 Buly získal Chodov a zahajuje tak svou poslední minutu přesilovky.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:59 Tatran zatím oslabení ustál, ale bude pokračovat ještě v začátku poslední části regulérní hrací doby.
39:01 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
39:01 Někdo na lavičce Tatranu neuhlídal nohu na mantinelu, která byla trefena míčkem. Malhocký je vybrán, aby odseděl dvě minuty za špatné střídání.
37:56 Jurco popadnul odražený míček od zadního mantinelu.
37:19 Souboje se postupně přiostřují.
36:10 V hale je sice slušný hluk, ale míček orazítkoval břevno.
35:43 Jurco chytá horký brambor.
34:53 Ondrušek je zpět, toto oslabení Chodov přestál bez újmy.
34:41 Tatran točí Chodov, ale ten se v oslabení 4 na 5 brání dobře.
33:07 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (4:0)
33:07 Beneš to vzal na sebe a ve dvojité přesilovce 5 proti 3 zavěsil. 4:0
32:53 Vyloučen hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
32:16 Hodík chytá.
31:33 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry
31:33 Vypjaté souboje na hřišti, rozhodčí znovu využívají video, tentokrát si o challenge řekl Chodov. Nebyla úspěšná, Petráň jde odsedět zdržování hry.
26:15 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #17 Jakub Boček (3:0)
26:15 Čermák brzy na to navyšuje už na 3:0
25:57 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #70 Milan Meliš (2:0)
25:57 Hanák dostrkal míček za Hodíka a tím využívá přesilovku. 2:0
25:27 Meliš trefil mantinel za brankou Hodíka.
24:41 Vyloučen hráč #5 Filip Kovářík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
24:41 Kovařík jde odsedět trest za špatné střídání.
24:38 Hodík blokoval střelu kolenem.
24:18 Votava si nevyšlápnul na Jurca.
24:00 Potyčku v rohu přerušují rozhodčí.
22:55 Ondrušek měl příležitost ke střele z první, ale míček mu přistál na bekhendu.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:59 Ondrušek ještě něco rozporoval u rozhodčích, ale v první třetině to už bude vše.
19:32 Střela skončila v autu, ale po bloku hostů.
19:14 Trestné střílení družstva ESA logistika Tatran Střešovice neproměnil #35 Marek Beneš.
19:14 Hodíkovi sebrali branku, Tatran střelil někam do prostoru branky, ale celou vyhrocenou situaci si musí rozhodčí ověřit na videu. Rozhodčí za úmyslné posunutí branky nařídili nájezd, Beneš neobhodil sedícího Hodíka.
19:08 Hodík neskutečnými zákroky drží hosty.
18:33 Ondrušek ztroskotal na Bočkovi, který ještě stihnul zakončit, ale neúspěšně.
17:36 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #55 Martin Kisugite, asistoval #35 Marek Beneš (1:0)
17:36 Kisugite otevírá dnešní gólový účet, kdy prostřeluje Hodíka po bližší tyčce. 1:0
16:45 Jurco se potřebuje oklepat ze souboje, kdy mu v malém brankovišti skončil hráč Chodova, a o pozornost si musel říct až sejmutím helmy z hlavy.
16:15 Vávra netrefil odkryté místo za Jurcem, gólman domácích zmenšil úhel a střelu vykryl.
15:29 Hanák zkusil prohazovačku zpoza branky, míček se otřel o břevno.
14:52 Kisugite zlomil v souboji s Petráněm florbalku.
14:17 Sládeček trefil ruku Hodíka.
13:35 Jurco musí být také připraven.
13:27 Sládeček zkusil zahrozit.
11:34 Hodík musel být krátce zaledován.
11:23 Obě střídačky si během pár vteřin vyměnily nesouhlasné "hééj".
10:28 Vavroušek s novým palebným prostředkem postrčil zadovkou na Bočka, ten měl obtížné chvíle.
09:24 Kreysa nevymíchal Hodíka.
08:38 Beneš potěšil diváky v kotli na mobilních tribunách za brankou Hodíka.
08:02 Hodík v zapeklité situaci, kterou ustál.
07:49 Jurco se jenom ohnal rukou do prázdna.
06:42 Kisugite se v rohu hřiště zkušeně zbavil soka z Chodova.
04:23 Vošta v souboji vyhrál, Vavroušek zlomil hůl.
03:07 Petráň nevyužil přečíslení.
01:50 Šimek nadvakrát neprostřelil chodovskou zeď.
01:12 Jurco si poprvé sáhnul na míček.
00:39 Hodík pozorný, ale nemusel zasahovat.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00 Domácí Tatran zvládnul své čtvrtfinále proti České Lípě v nejkratším možném čase, tedy čtyřech zápasech. Chodov se trochu natrápil proti Spartě a k překonání soupeře potřebovali celkem pět zápasů. Tatran pak jako nejvýše nasazený tým vybíral mezi Chodovem a Vítkovicemi, a vybral si pražského rivala. Čeká nás tak vypjatá série pražských derby a jistě i skvělá atmosféra kotlů fanoušků.  V sezómě dokázal Tatran rivala z Jižního Města porazit rovnou třikrát - dvakrát v základní části Livesport Superligy, a rovněž ve finále Poháru českého florbalu. Uvidíme, kdo jako první urve bod semifinále.
00:00 Oba týmy už máme na herní ploše, line-upy téměř za námi, a mně tak nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Krásný středeční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje první zápas semifinálové série mezi týmy ESA logistika Tatran Střešovice a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Dnešní utkání je nazváno Hudera Game, můžete se tak těšit na přestávkový program a ceny od sponzora. Zápas si můžete jako již tradičně užít přímo s námi v hale, kde vás čeká i bohatý doprovodný program, který můžete znát z finále Champions Cupu, nebo u video/online přenosu.