• 60 59:10
    5:10
    (Tomašík)

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:10
branky: 4. Vojtěch Wiener, 32. Jakub Faksa, 35. Vojtěch Wiener, 35. Jakub Kopecký, 44. Jakub Faksa - 18. Ronald Gašparík, 19. Martin Tokoš, 32. Dominik Beneš, 36. Lukáš Punčochář, 40. Milan Tomašík, 41. Patrik Suchánek, 49. Filip Zakonov, 53. Adam Delong, 58. Martin Tokoš, 60. Ronald Gašparík; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 430; zásahy brankářů: Petr Chlad 16 - Lukáš Bauer 18; po třetinách: 1:2, 3:3, 1:5
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Jakub Faksa , Boleslav - Adam Delong
60:00 Střely celkem: Liberec - 23 , Boleslav - 24
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:20 Probíhají poslední vteřiny této série.
59:10 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #7 Milan Tomašík (5:10)
58:45 Liberec se nevzdává a stále pokračuje bez Chlada.
57:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš bez asistence (5:9)
57:24 Tokoš trefuje prázdnou bránu Liberce.
57:03 Domácí to zkouší znovu v šesti.
54:55 Kopeckého střela skončila za mantinelem.
53:45 Liberec to zkouší se šesti hráči v poli.
53:42 Boleslav zastavila rychlý protiútok Liberce.
52:34 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #22 Dominik Beneš (5:8)
52:34 Delog napodruhé Chlada překonává.
52:27 Chlad vychytal Delongovu kličku.
50:22 Faksa napadal rozehrávku, získal jak míček tak i faul na svojí osobu a Liberec tak buderozehrávat z rohu.
48:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #3 Daniel Šebek (5:7)
48:35 Šebek zpoza brány nachází Zakonova.
46:05 Chlad zastavil nohou nahrávku od Tomašíka na Tokoše.
43:47 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #27 Filip Smutný (5:6)
43:47 Faksa využívá přesilovou hru střelou nad nohu.
42:55 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
42:55 Liberec is zahraje první přesilovku v zápase.
40:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #20 Martin Tokoš (4:6)
40:35 Suchánek se prosazuje z hranice velkého brankoviště.
40:01 Bule třetí třetiny patří Boleslavi.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #72 Adam Delong (4:5)
39:59 Tečovaná střela zapadla za záda Chlada.
39:46 Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva FBC Liberec na 2 minuty za opakované přestupky
39:46 Na konci druhé třetiny si Boleslav zahraje přesilovou hru.
39:05 Začala probíhat poslední minuta druhé třetiny.
38:00 Dnešní zápas navštívilo 430 diváků.
36:40 Další šance Liberce.
35:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #72 Adam Delong (4:4)
35:35 Punčochář krásně zavěsil míček pod horní břevno Chladovy brány.
34:56 GÓL FBC Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký bez asistence (4:3)
34:56 Kopecký se dostal i hned po buly k míčku a od mantinelu trefuje zační část brány.
34:51 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #7 Jakub Kárník (3:3)
34:51 Bauerovi dnes dělají problém střely od mantinelu na zadní tyč.
31:54 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #55 Prokop Ferdan (2:3)
31:54 Bauerovi míček propadl za jeho záda.
31:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš bez asistence (1:3)
31:05 Nakonec branka padla. Nejdříve Kučera sice brance zabránil, ale pak se Beneš dostal k míčku a horní část brány.
26:42 Kopecký trefuje zadní tyč brány.
26:00 Liberec se po delší odmlce dostává na míček.
23:55 Boleslav drží soupeře na jeho obranné polovině.
21:36 Přečíslení domácích dokázala Boleslav v klidu zlikvidovat.
20:01 Stejná situace jako v první třetině. liberec vyhrál buly a Boleslav i hned napadá.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:05 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
18:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (1:2)
18:19 Opět tu máme dvě rychlé branky Boleslavi. Tomašík okamžitě rozehrál volný úder, Liberec se nestačil postait, a jeho nahrávka mířila na zadní tyč kde stál Tokoš
17:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #17 Jakub Bína (1:1)
17:58 Gašparík z poloviny hřiště trefuje zadní část brány.
16:03 Boleslav teď poměrně dlouho drží míček na svých hokejkách.
14:56 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
13:40 Přečíslení Liberci nevyšlo, teď se to rychle valí na domácí bránu.
12:20 Liberec se musel rychle přesunout od tyče k tyči.
11:35 Boleslavi se povedlo nastřelit tyč, ale k odraženému míčku se už nedostali.
10:15 Proti Wienerovi střele Bauer dokázal vytasit nohu. K odraženému míčku se dostal Faksa, ten ale nedokázal zakončit.
08:30 Boleslav si vypracovala pár šancí za sebou, ale zatím žádnou nedokázali proměnit.
03:42 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #71 Lukáš Dolejš (1:0)
03:42 Dolejš vybojoval míček a běžel sním sám po mantinelu a všiml si nabíhajícího Wienera na středu hřiště a ten míček poslad do odkryté brány, Bauer se nestihl přesunout.
01:55 Faksovi střela nesedla a Bauer v klidu chytá a hned vzápětí dlouhým výhozen hledá své spoluhráče.
00:30 Během 30 vteřin jsme viděli dvě šance po sobě na každé straně jednu.
00:02 Buly sice vyhrál Liberec, ale Boleslav ihned napadá a získává míček.