7:3
    Michal Antonín MALHOCKÝ
    (Kisugite)

ESA logistika Tatran Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:3
branky: 4. Martin Šindelář, 9. Tomáš Hanák, 16. Tomáš Hanák, 32. Tomáš Hanák, 32. Tomáš Hanák, 37. Tomáš Hanák, 58. Michal Antonín Malhocký - 4. Vladimír Trčka, 12. Václav Vavruška, 28. Radek Krajcigr; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:1 + Štěpán Slaný OS; využití: 1:0; diváků: 148; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 15 - Daniel Jukl 22; po třetinách: 3:2, 3:1, 1:0
60:02 Od pořadatelského stolku je to pro dnešek vše. Budeme držet palce jak Mlejnkovi, tak Havlasovi (dle zpráv otřes mozku) v brzkém uzdravení. Děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 29 - Česká Lípa 18
60:00 Střely ve 3. části: 7:3
59:59 Beneš nezametl míček kolem tyčky, následná střela také cíl nenašla. Tatran využívá podruhé domácí prostředí a do České Lípy pojede se dvěma body v sérii.
59:31 Čelakovský trefil míčkem Slaného, útočník hostů zůstal chvíli otřesen na zemi. Už ale po svých odešel na střídačku.
58:13 Boček vyhodil míček na horní síť Juklovy branky.
57:46 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #55 Martin Kisugite (7:3)
57:46 Malhocký si bere míček za premiérovou trefu v soutěži. 7:3
57:00 Lípě se krátí čas na případné srovnání nebo otočení stavu.
55:00 Cestu do haly si dnes našlo 148 diváků. Děkujeme za podporu a za vytváření krásné atmosféry!
53:39 Teďka měli domácí setsakra štěstí.
52:25 Čermák nadvakrát vynulovaný zakleknutou obranou České Lípy.
50:58 Meliš od půlící čáry trefuje náruč Jukla.
50:12 Malhocký si zpracoval míček hezkým freestylem nohama.
50:03 Čelakovský si pomohl nedovoleně.
48:52 Slaný trefil nohy rozhodčího, Tatran vrací sportovně míček.
48:08 Kouba nahodil šestý rychlostní stupeň.
46:41 Beneš do náručí Jukla.
45:47 Sádlo se Slaným sebrali Juklovi branku, gólman hostů si jen kryl hlavu, kdyby z toho byla nějaká větší třenice.
44:30 Eliášovi chybělo tak pět čísel.
43:37 Kisugite nevyužil prázdnou branku a radši míček poslal mimo hřiště.
41:51 Slaný se v prvním přerušení vrací po svém desetiminutovém trestu.
41:42 Slaný se už těší do hry, Jukl zasahuje.
41:10 Hráči nás na stolku málem obšťastnili míčkem ze hry.
40:01 Buly dohnali hráči Lípy, ale Tatran se k nim dotáhnul.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:59 Tatran se snažil ještě o nějaký útok, ale míček nakonec skončil v nezajímavé pozici.
39:00 Brankář hostů v zápřahu, zatím úspěšný.
38:26 Sádlo trefil nohu Jukla.
37:59 Branku bude potvrzovat video challenge. Rozhodčí ve videu viděli dosažení gólu vysokou holí, stav se nemění.
37:26 Krajcigr ve sprintu trefil Jurca, který zalepil bližší tyč.
36:46 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (6:3)
36:46 Hanák si otevřel soukromou střelnici, přidává svůj pátý příspěvek ke kontu 6:3
36:12 Pekárek dělovkou propálil všechny až na hrudník Jurca.
35:28 Krajcigr s novým palebným arzenálem trefil nataženou špičku Jurcovy nohy.
34:53 Jirsa vyslal pozdrav helmě Jurca.
34:35 Jukl vykopnul míček pryč z ohrožení.
33:59 Krajcigr přelomil florbalku.
31:34 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #70 Milan Meliš (5:3)
31:34 Hanák proměňuje přesilovku, 5:3
31:03 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (4:3)
31:03 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest
31:03 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
31:03 Hanák uzavírá hattrick, Slaný dostává 2+10 za nesportovní chování.
29:32 Mühlfait závorou vynuloval Šedivého.
29:16 Čelakovský trefil připravenou dlaň Jukla.
28:00 A Jurco je opět v plné polní.
27:52 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #5 Ladislav Pekárek (3:3)
27:52 Krajcigrovi sedla krosovka a vymetl prázdnou branku. Opět srovnáno, tentokrát 3:3.
27:49 Jukl dostal sekeru přes prsty.
25:53 Sládeček trefuje tyčku.
24:58 Dnešní povrch je jako stvořený k promáchnutým střelám a prokluzujícím čepelím.
23:27 Trčka na Krajcigra, Jurco neměl úplný přehled o tom, kde míček skončil.
22:39 Jirsa běžel sám na Jurca, střelu gólman Tatranu zablokoval.
21:14 Jukl na boku ubránil střelu Meliše.
20:23 Jurco chytil míček v rukávu dresu.
20:10 Krátce ze zápisu, po vzájemném střetu v oblasti hlav dnes dohráli Mlejnek a Havlas.
20:01 Druhé buly do začátku třetiny pro Lípu.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:57 Vavroušek v poslední akci třetiny trefil Juklovi koleno. První dějství zakončujeme se stejnými hodnotami jako včera, jenom jsme prohodili strany :)
19:13 Boček o dvacet čísel mimo.
18:55 Míček trefil strop, rozehrává Tatran.
18:34 Hanák zakončil kličkovanou v rohu hřiště.
17:05 Eliášovi proklouzla čepel.
15:23 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:2
15:23 Oba týmy reklamovaly fauly, Hanák po souhře s Benešem dává gól na 3:2.
15:06 Sádlo trefil boty rozhodčího, nařízeno buly.
14:06 Pšenička nesrovnal mířidla.
13:13 Lípa sportovně vrací míček.
13:12 Mlejnek skončil po střetu na palubovce, zasahuje zdravotnice.
13:09 Meliš do dlaně Jukla.
12:19 Jurco těžkou situaci s dorážkami zvládnul.
11:38 Lípa nevyužila přečíslení 2 na 1.
11:01 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška z trestného střílení (2:2)
11:01 Vavruška se ujmul nájezdu, který proměňuje a srovnává tempo hry.
10:25 Po souboji jsme viděli mantinelové domino, rozhodčí nechávali hru plynout dál.
09:47 Kouba nebyl daleko od vypíchnutí balonku v docela nebezpečné pozici poblíž Jurcovy branky.
08:22 Šindelář střelou skoro přelomil tyčku branky.
08:12 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #55 Martin Kisugite (2:1)
08:12 Na střelu Hanáka už ale neměl. Tatran poprvé vede, 2:1
08:04 Benešovu střelu za letu chytá Jukl.
07:37 Kreysovi se míček zaseknul na mantinelu. Zvládnul se pro něj ještě vrátit.
06:41 Čermák přistrkával, Jukl míček nepropustil.
05:47 Slaného nához končí v rukách Jurca.
05:31 Trčka to zkoušel znovu, Jurco pozorný u své bližší tyčky.
05:08 Krajcigr se vymíchal, míček mu uzmul Meliš.
03:41 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #17 Jakub Boček (1:1)
03:41 Tatran bleskově odpovídá z čepele Šindeláře a my tak jedeme "od nuly". 1:1
03:35 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #7 Václav Vavruška (0:1)
03:35 Jako přes kopírák se včerejším utkáním se i dnes do vedení dostávají hosté, zásluhou Trčky. 0:1
02:53 Kreysa trefil síť za hřištěm.
01:15 Podobně na druhé straně jeho kolega ve zbroji Jurco.
01:00 Jukl připisuje první kontakt s míčkem.
00:20 Lípa zahrozila, blok Tatranu si se střelou poradil.
00:08 První střelu ale provedl Beneš. Jen mimo hřiště.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro Lípu.
00:00 Nástupy jsou hotovy, zbývá jen přivítat úvodní formace, a mně tedy už nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Neuplynulo ani 24 hodin od posledního střetu, kde před kamerami ČT Sport domácí Tatran převálcoval Českou Lípu 11:4 a sebral první bod v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy. Zprvu to tak však nevypadalo, hosté ovládli první třetinu ze svého pohledu 3:2 brzkými góly. Uvidíme, jakou strategii dnes zvolí oba trenérské týmy.
00:00 Krásný středeční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje druhé kolo čtvrtfinálové série Livesport Superligy mezi týmy ESA logistika Tatran Střešovice a FBC 4CLEAN Česká Lípa. Dnešní hra nese název PSN Game, podle partnera utkání. Zápas si můžete jako již tradičně užít buď přímo s námi v hale s přestávkovými soutěžemi o ceny, nebo u video/online přenosu.