• 56 55:20
    1:10
    (Langer)

Slovensko - Česko 1:10
branky: 21. Michal Dudovič - 1. Matěj Havlas, 5. Filip Langer, 7. Milan Meliš, 13. Matěj Havlas, 17. Filip Langer, 18. Matěj Jendrišák, 24. Matěj Jendrišák, 32. Šimon Hatala, 49. Martin Gattnar, 56. Matěj Jendrišák; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Adam Kohút 41 - Tomáš Jurco 15; po třetinách: 0:6, 1:2, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 3:17
60:00 Češi i v posledním zápase na kvalifikačním turnaji v Polsku nastříleli dvouciferný počet gólů a Slovensko poráží přesvědčivě 10:1!
59:58 Milan Dudovič v samotném závěru napřáhl z velké dálky. Druhý gól ale nepřidal, trefil pouze prvního bránícího hráče
59:48 Střela Tomáše Hanáka končí vysoko nad slovenskou brankou
58:50 Češi už takřka dvě minuty přesně kombinují a nechávají Slováky běhat bez míčku
55:20 GÓL Česko! 1:10
Branku družstva Česko vstřelil #28 Matěj Jendrišák, asistoval #29 Filip Langer (1:10)
55:20 Desátý gól Česka dává Matěj Jendrišák, který navíc kompletuje hattrick!
53:51 Vyloučen hráč #47 Šimon Hatala družstva Slovensko na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:51 Třetí přesilovka pro český tým v zápase. Předchozí dvě proměnil, teď bude útočit na desátý gól
53:42 Z kombinace druhé formace žádná šance nevznikla. Po faulu na Majera ale český tým zůstává na balonku
52:20 Češi i nadále kontrolují hru
51:31 Prudkou ránu Jendrišáka lapil Kohút
50:58 Gattnar ve velké rychlosti nedokázal svou šanci zakončit přesně
49:58 Hanák se dvakrát během krátké chvíle dostal až před Kohúta, kde nadělal slovenské obraně velké problémy
49:20 Jistý zákrok Jurca proti střele Nehily z rychlého protiútoku
48:31 GÓL Česko! 1:9
Branku družstva Česko vstřelil #24 Martin Gattnar, asistoval #16 Matyáš Šindler (1:9)
48:31 Gattnar se šikovně vymotal od mantinelu až před slovenskou branku a přidává osmý gól národního týmu!
47:20 Kohút měl velké problémy se střelou Petra Majera. Na několikátý pokus ji však dokázal zkrotit
47:05 Šebkův pokus z dálky byl hodně nepřesný
45:53 Langer hledal před brankou Kreysu. Ten v tísni nedokázal zakončit
45:24 Zouzal pálil pohotově, bohužel jen doprostřed branky
43:22 Ze slovenského volného úderu nedošlo k ohrožení české branky
40:40 Kohút skvěle vystihl a vychytal kličku Hemerky
40:00 Střely ve 2. části: 10:19
39:07 Vyloučen hráč #13 Matěj Havlas družstva Česko na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:07 Na trestu pro Havlase nic nezměnila ani diskuze Filipa Langera s rozhodčími
38:30 Kreysa to zkoušel z dálky. Slovenský brankář byl připraven
37:28 Po Pěničkově ztrátě upaloval směrem na českou branku Miške. Zakončení se mu ale nepodařilo
36:24 Český tým oslabení ubránil. Forman se po příchodu z trestné lavice ihned zapojuje do hry
35:06 Jurco připraven na střelu Dudoviče
34:23 Vyloučen hráč #12 Filip Forman družstva Česko na 2 minuty za bránění ve hře
34:23 I slovenský tým si zahraje přesilovku. Faulem se provinil Filip Forman
34:10 Formanovu střelu z dobré pozice vychytal Kohút
33:25 Na míčku nyní česká první formace i s Hemerkou a Kreysou
31:33 GÓL Česko! 1:8
Vlastní branku družstva Slovensko vstřelil #47 Šimon Hatala (1:8)
31:33 Dvakrát tečovaná střela Pěničky končí v síti! Po odrazu od Punčocháře přišel ještě druhý od slovenského obránce Šimona Hataly, který se stal smolařem okamžiku a srazil míček mimo dosah Kohúta.
29:05 Šindelář si při napadání pomohl nedovoleně.
25:40 Gajdoš se ocitl ve velké šanci. Perfektně ho však vychytal Jurco
23:53 GÓL Česko! 1:7
Branku družstva Česko vstřelil #28 Matěj Jendrišák, asistoval #10 Filip Zakonov (1:7)
23:53 Před Jendrišákem se v útoku otevřel volný prostor. Napřáhl ke střele a střílí svůj druhý gól zápasu
22:58 Pěnička těsně minul odkrytou branku
22:01 Slováci se začátkem druhé třetiny ožili a drží se na útočné polovině
20:02 GÓL Slovensko! 1:6
Branku družstva Slovensko vstřelil #4 Michal Dudovič, asistoval #79 Ronald Gašparík (1:6)
20:02 Slovenský tým na startu druhé třetiny bleskově snižuje! Gašparík vyhrál buly, míček se dostal k Dudovičovi a ten z poloviny hřiště překvapil Jurca
20:00 Střely v 1. části: 3:15
19:55 Střela Dudoviče pouze do obranného bloku
19:52 Po ztrátě a faulu Čechů budou mít Slováci standardní situaci ze středu hřiště
17:28 GÓL Česko! 0:6
Branku družstva Česko vstřelil #28 Matěj Jendrišák, asistoval #14 Marek Zouzal (0:6)
17:12 Gólostroj pokračuje! O šestý kus ve slovenské síti se postaral přízemní střelou Matěj Jendrišák
16:33 GÓL Česko! 0:5
Branku družstva Česko vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #12 Filip Forman (0:5)
16:33 Český tým využívá i svou druhou přesilovou hru. Na jejímž konci byl opět Filip Langer
15:58 Nehila střílí z první z protiútoku mimo branku Tomáše Jurca
15:28 Slováci v útočném rohu ušetřili několik drahocených vteřin
15:04 Vyloučen hráč #79 Ronald Gašparík družstva Slovensko na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:16 Češi v šesti. Bude se vylučovat po dalším slovenském faulu
13:28 Dudovič faulován v rohu. Slováci zůstávají na míčku
12:52 GÓL Česko! 0:4
Branku družstva Česko vstřelil #13 Matěj Havlas, asistoval #29 Filip Langer (0:4)
12:52 Další gól české první pětky! Langer na středu našel Havlase a jeho tečovaná střela z první končí v síti
06:24 GÓL Česko! 0:3
Branku družstva Česko vstřelil #2 Milan Meliš, asistoval #13 Matěj Havlas (0:3)
06:24 Po krásné křižné přihrávce Havlase přidává třetí český gól Milan Meliš!
04:46 GÓL Česko! 0:2
04:46 Riskantní slovenskou rozehrávku z obranného rohu nekompromisně potrestal Langer!
04:30 Český tým trpělivě kombinuje
03:53 Pěnička pálí mimo
02:58 Vyloučen hráč #32 Marcel Jakubec družstva Slovensko na 2 minuty za opakované přestupky
02:58 Je tu první vyloučení zápasu. Češi budou mít šanci navýšit vedení po vyloučení Marcela Jakubce.
01:58 Krátce po sobě na slovenskou branku stříleli Besta a Zakonov. Gól z toho ale nyní nebyl.
00:17 GÓL Česko! 0:1
00:17 Skvělý začátek českého týmu! Langer dlouhou přihrávkou vysunul Havlase. Ten si před Kohútem věděl rady a Česko střílí rychlý první gól zápasu.
00:01 Utkání bylo právě zahájeno. Ihned po úvodním buly bude mít slovenský výběr standardní situaci