()
  • 60 59:42
    Litomyšl

FLORBAL LITOMYŠL - FBC DDM Kati Kadaň 7:2
branky: 21. Patrik Petr, 43. Štěpán Švec, 53. Ondřej Pakosta, 56. Michael Smola, 58. Ondřej Pakosta, 59. Tomáš Boštík, 60. Jan Stuchlík - 27. Patrick Lenke, 35. Daniel Jäschke; rozhodčí: Filip Neumann - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:6; využití: 1:0; diváků: 421; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 15 - Jan Štěpánek 23; po třetinách: 0:0, 1:2, 6:0
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Myslím si že se nemáme za co stydět, celej zápas byl vyrovnaný a boj o každý kousíček. Rozhodla chyba, kterou jsme dnes udělali bohužel my. Ještě není nic ztraceno, čeká nás baráž, na kterou se musíme opět perfektně připravit. Gratuluji soupeři k postupu a našim skvělým fanouškům, že nás jeli podpořit do daleké Litomyšle.
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Hody hody doprovody máme postup do národky! nNěkolika letá práce přinesla výsledky. Tým udělal za poslední dvě sezóny obrovský posun. Loni byl postup snem a letos jasným cílem.Děkuju všem hráčům, kteří se na tomto úspěchu podíleli. Poděkování patři i celému realizačnímu týmu i dorostencům, kteří s námi chodí pravidelně na tréninky. Mladé pušky nám dávají pěkně zabrat. nJsem rád, že v Litomyšli florbal baví. Po celou sezónu chodilo spousta lidí. Vážíme si toho. Národka bude Litomyšli slušet. nNeuvěřitelná podpora během celé sezóny. Co tu bylo dnes stálo za sobotní prohru, Děkujeme moc!!! nSoupeři děkuji za sérii a přeji hodně sil do zbytku sezóny! nmise #NFL splněna. n"Béďo je to doma".
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:42 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
59:42 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #90 Jan Stuchlík bez asistence (7:2)
58:45 Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #91 Ondřej Ryšavý.
58:12 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #10 Patrik Petr (6:2)
57:28 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #27 Ondřej Pakosta, asistoval #90 Jan Stuchlík (5:2)
57:17 Kadaň zkouší v šesti
56:51 Moravec předvádí nadgalaktické zákroky
55:27 Smola backhandovým blafákem zvyšuje náskok
55:26 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
55:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola z trestného střílení (4:2)
52:48 Pakosta otáčí skóre střelou, takzvaně dvacent nad led
52:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #27 Ondřej Pakosta, asistoval #11 Štěpán Švec (3:2)
51:05 Litomyšl v plném počtu
49:06 Kadaň si nyní zahraje plnohodnotou přesilovku
49:05 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
47:13 Litomyšl tlačí Kadaň, ta ale exelentně blokuje
45:37 Kadaň v plném počtu
44:35 I když má Litomyšl přesilovku, míčku se zmocnila až teď
43:37 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
43:21 Po Švecově gólu se astronomicky zvedla nálada v hale
42:35 Švec z výběhu otáčí utkání
42:34 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec bez asistence (2:2)
42:11 Petr z půlky zkusil na branku, zazvonila pouze tyčka
41:51 Pakosta měl tutovou šanci, ten se však netrefil
40:01 Buli pro Kadaň
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:59 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #13 Patrick Lenke.
39:59 Moravec zkušeně chytá a dává Litomyšli šanci
37:42 Nonn těsně netrefuje branku
36:25 Nyní má přesilovku Litomyšl
36:23 Kadaň měla nebezpečnou šanci, tu však chytá Moravec
36:22 Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:00 Omlouváme se za nepsaní kometářů, nefunguje internet
34:24 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (1:2)
34:24 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
34:24 Vyloučen hráč #27 Ondřej Pakosta družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
33:20 Ondráček odzbrojil soupeře v rohu
33:02 Vyloučen hráč #21 Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
32:30 Litomyšl útočí, avšak mimo branku
29:23 Hra se přelévá ze strany na stranu
26:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (1:1)
24:29 Litomyšl se zmocnila míčku a dlouho je v jeho držení
23:54 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
20:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #11 Štěpán Švec (1:0)
20:01 Buli pro Litomyšl
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:59 První třetina skončila střelou Nonna těsně vedle branky
19:12 Litomyšl si zahraje první přesilovku utkání
19:11 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
17:49 Musíme pochválit fanoušky obou týmů. Fandí neustále a dodávají tomuhle zápasu pořádnou atmošku
15:24 Litomyšl střílí a střílí, ale zatím nic do kadaňské branky nespadlo
13:22 Nebezpečný nához Domči Nováka chytá Štěpánek
07:52 Šancí si zatím vytvořila více Litomyšl, ale Kadaň, když má něco, tak je to na ohrožení branky
05:33 Po Mackově slapshotu zazvonila tyčka
03:17 Na obou stranách byly šance, ale žádná nebyla vyloženě tutovka
01:39 Ondráček odstavil u rohu protihráče, tomu se snad nic nestalo
00:01 Už to začíná. Úvodní buli vyhrála Litomyšl
00:00 Nejenom, že přišli diváci z Litomyšle, ale z velké dálky sem dorazili i diváci Kadaně. Hala je plná, sedí i na schodech. Tenhle zápas bude určitě zajímavý na obě strany.
00:00 Za malou chvíli se zahájí utkání a hala se začíná pomalu, ale jistě plnit. Oba týmy mají dvě vítězství, tudíž nyní hrajou o všechno. Kdo vyhraje tento zápas postupuje do Národní ligy.