• 67 66:14
    8:7
    (Kalfiřt)

FBC DDM Kati Kadaň - FLORBAL LITOMYŠL 8:7p
branky: 5. Michal Kolitsch, 11. Daniel Jäschke, 12. Michal Kolitsch, 28. Jiří Prokop, 44. Michal Kolitsch, 60. Dominik Šebek, 60. Mikuláš Kulík, 67. Mikuláš Kulík - 15. Tomáš Novák, 18. Štěpán Švec, 28. Jan Stuchlík, 32. Patrik Petr, 41. Ondřej Pakosta, 55. Marek Macek, 59. Ondřej Pakosta; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Martin Klán; vyloučení: 3 + Daniel Jäschke OS:2; využití: 0:2; diváků: 412; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 21 - Jonáš Moravec 30; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:3, 1:0
70:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: V 59. minutě se zdálo, že je vše p*deli. Tenhle TÝM se nevzdal ani v této minutě a zabojoval, protože zápas se hraje 60 minut. My jsme po skvělém tlaku vstřelily dva góly a poslali zápas do proloužení. Jsem strašně rád, že jsme to zvládli a tahle euforie se skvělýma fanouškama je úžasná. V pondělí si to rozdáme v Litomyšli! Děkuji opravdu skvělým fanouškům, to co předvedli tyhle dva zápasy je neskutečný klobouk dolů!
70:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): Bohužel...Jsme silný tým. Zvládneme to. V pondělí v 17:00 na hale.
70:00 Střely v prodloužení: 5:3
70:00 Ukončení prodloužení
66:14 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #30 Marcel Kalfiřt (8:7)
66:14 Je to tam! Dnes není rozhodnuto.
64:53 Moravec chytá Prokopovu gólovku.
63:56 Švec nastavil Muchnovi svou sedínku a vyexportoval ho za mantinel.
63:24 To jsou strašný nervy ve skvělé atmosféře.
62:45 Za Štěpánkem zvoní tyč.
62:08 Litomyšl to ustála.
61:43 Prokop i Kulík měli na čepeli konec.
60:39 Domácí zatím vyčkávají na tu správnou mezeru v litomyšském betonu.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrávají domácí a ihned se ženou do přesilovkového rozestavění.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:53 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
59:50 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #12 Jiří Prokop (7:7)
59:50 Jestli bouchla hala, tak teď!
59:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #71 Erik Štěrba (6:7)
59:40 Že by ještě?
59:13 Pardubský do tyče!
58:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #27 Ondřej Pakosta, asistoval #11 Štěpán Švec (5:7)
58:41 Prakticky rozhodnuto.
58:27 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
58:27 Lenke sestřelen - téměř nepískáno, Lenke na Petra za dvě minuty. Totožná situace.
57:54 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
57:15 Kulí zafačován a opět za chvíli ve hře, snad.
56:37 Domácí opět v plném počtu.
54:30 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #61 Marek Macek bez asistence (5:6)
54:30 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň - osobní trest
54:30 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
54:30 Po každém zranění našeho klíčového hráče dostanou domácí gól.
54:20 Padaly hvězdy, Kulík na zemi.
53:51 Prokop trefuje tyč!
53:03 Moravec si málem dal vlastní gól alá horký brambor.
52:23 Zatím ticho před bouří.
50:52 Kulík je malej, ale šikovnej.
49:18 Pakostova střela byla jako ze zpomaleného záběru, avšak málem zaplula za Štěpánkova záda.
48:47 Ani Nonn teď netrefil kasu.
48:28 Muchna přizvednul Boštíkovu střelu.
47:48 O dvě hlavy menší Petr překvapivě ani v polopádu nedosáhnul na hokejku Šebka.
46:43 Milda vs. kotel Litomyšle. Neutichající zábava.
44:45 Pakosta netrefuje bránu ani balón.
44:22 Všech 412 diváků se opět rozjelo!
43:02 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #63 Michal Kolitsch, asistoval #12 Jiří Prokop (5:5)
43:02 Koulelo se, koulelo. Marečku, podejte mi pero, píšu hattrick.
42:36 Kulhavý fauloval a jako bonus k tomu skončil v mantinelech.
41:50 Tahle odražená střela byla tzv. a doslova „do kečupu". Přistála ve večeři naší časoměřičky. Nazvěme to ránou párkovou?
41:26 Lenke zkouší hrát.
41:00 Šebek zblokoval střelu Kulhavého.
40:53 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #27 Ondřej Pakosta, asistoval #66 Daniel Ondráček (4:5)
40:53 Štěpánek možná ještě otřesen, tohle by normálně pravděpodobně měl.
40:31 Štěpánek sražen ve vlastním brankovišti.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají pro změnu opět hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:59 Třetí třetina rozhodne.
39:22 Skvělý návrat Prokopa.
38:34 Na rozběhnutého Dundra si Petr ani Pakosta netroufli.
37:46 Přečíslení Litomyšle 3na1 Štěrba bez problémů vyřešil.
37:04 Kolitsch opět skvělý.
35:55 Prokop se přesunul do první lajny místo Lenkeho.
34:19 Štěrbovi rána nesedla.
33:37 Prokop míjí bránu.
33:12 Vypadá to, že Lenke dnes skončil. Snad se dá do dalšího zápasu dohromady.
32:50 I Kadaň zkouší svou přesilovku.
32:38 Vyloučen hráč #66 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
31:48 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #20 Tomáš Boštík (4:4)
31:48 Bohužel máme srovnáno.
30:40 Rameno tam asi bylo, ale naprosto bez šance hrát balón. Lenke zůstává na zemi. Likvidační zákrok na našeho top hráče.
30:08 Neskutečný a velmi důležitý obranný zákrok Kolitsch. Kolitsch dneska válí.
29:06 Lenkeho dorážka proskotačila podél Moravce.
28:38 Dundr dostal koleno rovnou od dvou hráčů.
27:49 Prokop ze vzduchu doráží Kolitschův pokus.
27:48 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #63 Michal Kolitsch (4:3)
27:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #90 Jan Stuchlík, asistoval #98 Matěj Gregor (3:3)
27:26 Tento gól si Litomyšl za rámeček opravdu nedá.
27:12 Lenke míjí bránu.
26:33 Moravec se Kalfiřtovy střely ani nedotkl, přesto bouřlivě slavil svůj zákrok.
25:49 Štěrba hasil na poslední chvíli jasný gól Litomyšle.
25:01 Moravec přehodil svým výhozem půlku asi o čtyři metry, stejnak se Černý čílil, proč bylo pískáno.
24:41 Čtyři děti jsem vyměnila za dva bubny a řvoucí halu, nevím, co bylo lepší.
22:48 Bohužel hostující fandové nepochopili princip sektoru hostí. No až se to serve, bude pozdě.
21:43 Moravec sice nejistě, ale přesto chytá střelu Kolitsche, který ho dnes nebývale zásobuje projektily.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:18 Macek naskočil Kolitschovi na záda a strašně se divil, že Kolitsch šel k zemi.
18:42 Michálek si vychutnal Stuchlíka.
17:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #15 Michael Smola (3:2)
17:44 Nakonec proměněná přesilovka.
16:42 Brána vypadala prázdná a najednou se tam zjevila ruka Štěpánka. Fantastický zákrok.
16:00 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
15:57 Ten zákrok tam byl, ale herecké výkony Litomyšle komentovat raději nebudu.
14:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Tomáš Novák, asistoval #90 Jan Stuchlík (3:1)
14:57 Jsem to zakřikla, nevadí.
14:32 Moravec se skvěle přesunul proti Štěrbově dorážce.
14:01 Kolitsch nebezpečně sražen do mantinelů.
12:52 Pokorný se Stuchlíkem si normálně začali kopat. Asi se budu opakovat, ale tohle není fotbal.
12:10 Štěpánek dneska s menší porcí práce. Tedy zatím.
11:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:0
11:15 Člověk, než něco napíše, je tam další gól. Tohle si nechám líbit.
10:03 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (2:0)
09:31 Šebek se s tím nemazal a zabavil nepozornému hostujícímu útočníkovi balónek. Dneska mu to jde, očividně na něj včerra dopadla tíha okamžiku, když tu měl hned několik kolegů. Florbal prorůstá postupně Kadaní.
08:41 D. Novák trefil pouze svého clonícího spoluhráče.
07:52 Kolitsch se dneska činí, další nadějná střela.
06:54 Dnes rozhodčí osekávání gólmanů, vypadá to, tolerovat nebudou.
06:45 Štěpánek má poslední dobou opravdu skvělou formu.
05:17  Moravec na poslední chvíli přizvednul Dundrovu střelu nad branku.
04:43 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #63 Michal Kolitsch, asistoval #7 Lukáš Pardubský (1:0)
04:43 Sváteční střelec, jsou přece Velikonoce.
03:54 Nádherný obranný zákrok Kalfiřta.
03:09 Přemýšlím, kdy naposledy byla Litomyšl pořádně na míčku, odhaduji, že včera. Domácí jim ho zatím příliš nepučují.
02:09 Pardubský skvěle našel Prokopa, který sice netrefil bránu, ale „nechtěně" přihrál Chládkovi o zadní mantinel, kterému chybělo jen pár centimetrů.
01:42 Prokopovi backhandová střela příliš nesedla.
01:16 Moravec si v klidu počkal na Pardubského střelu.
00:26 Náš dnešní suplující bubeník Lukáš Milička to rozjíždí ihned od začátku, stejně tak domácí hráči.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00 Vítám Vás u dnešního utkání, které může rozhodnout sérii. Dorostenky svůj boj s mládeží vzdaly, tak to zůstalo dnes na nás. Děti seřazeny, hráči připraveni, může to vypuknout.