2:5
    Igor MACHÁČEK
    (Pecha)

FBS Olomouc - Hornets Brno ZŠ Horní  2:5
branky: 20. Bohdan Kopelec, 59. Igor Macháček - 1. Jan David Šamánek, 26. Vincent Drápal, 28. Dominik Sláma, 30. Vincent Drápal, 55. Daniel Havel; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 21 - Bořek Králík 14; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli lepší produktivitu. Doma budeme ještě silnější! Děkujeme našich skvělým divákům za podporu přímo na hale, a zároveň díky soupeři i rozhodčím za utkání. Naše fanoušky zveme na pátek i sobotu na TATRAN!
60:00 Komentář domácích Kočiřík Lukáš (Trenér): Dnes nezbývá než pogratulovat soupeři k předvedené hře a srovnání série. Nám to dnes ale vůbec nesedlo a místy jsme bojovali více se sebou než se soupeřem. Máme týden na to vrátit se do herní pohody z průběhu sezóny a doufám, že v Brně předvedeme výkon hodný playup a přetlačíme sérii zpět na naší stranu. #hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:58 Po výborném výhozu Antoniaziho měla Olomouc ještě pár posledních šancí, žádná z dorážek však za záda Králíka nedoletěla.
59:49 V posledních vteřinách ještě pálí brněnští hráči.
59:31 Kopelec zkouší pálit ze středu hřiště, ale důrazná obrana Hornets mu nedává prostor.
59:20 Jelínek opět střílí, ale kvůli skákavé přihrávce doletěla střela až ke stropu.
58:49 Jelínkova střela končí výborným zákrokem rukou Králíka.
58:14 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #33 Matěj Pecha (2:5)
58:14 Macháček protnul osu hřiště s míčkem na čepeli a vystřelil přímo pod břevno.
57:59 Weinstein fauluje Friedla a strká ho přímo do pořadatelského stolku.
57:00 Hned po timeoutu domácích se Olomouc dostala do značné šance, která ale opět končí nepřesnou střelbou.
56:51 Timeout FBS Olomouc
56:45 Mezi tím musel zasahovat už i domácí gólman.
56:30 Kratochvil se domnívá, že byl při rychlém úniku faulován a tak se bavil s rozhodčím na druhé polovině, než se momentálně hrálo...
55:46 Kopelec při střele z první trefuje pouze kolena Králíka.
54:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #48 Adam Obertan (1:5)
54:53 Havel trefil díru mezi nohama v Antoniaziho postoji a zvyšuje vedení.
54:32 Novákovu bombu Králík rukou vytečoval na poslední chvíli pryč z brány.
54:10 Pechova střela končí v jednom z dalších bloků Hornets.
52:45 Střela Ručky doletěla až na Antoniaziho, ten si s ní ale poradil výborně a získává míček pro Olomouc.
51:58 Hosté se snaží být na pokyn jejich trenéra v přesilovce "trpělivý".
51:54 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
51:49 Kopelec střelou, po přihrávce od Mináře, přestřeluje bránu.
51:31 Olomouc se snaží dostat se do gólové šance. Skoupilovi ale v kritické části sjel míček z čepele.
50:50 Drápal přeběhl celé hřiště. Svoji akci zakončil střelou do pupku domácího gólmana.
50:30 Hornets jsou opět na míčku.
49:59 Dolejší netrefuje odkrytou část brány.
48:40 Šamánek s Drápalem šli dva na jedna. Přečíslení skončilo střelou, která byla mířená opět mimo branku.
48:20 Ručkova střela končí v rukách domácího gólmana.
47:52 Mohli jsme vidět několik střela Jelínka za sebou. Všechny však byly zblokované hostujícími hráči.
47:01 Jelínek po crossové přihrávce netrefil míček.
46:48 Olomouc si vytvořila značné množství šancí, zatím ale bez gólových parametrů.
45:57 Máme možnost vidět druhou přesilovku Olomouce. Jestli bude úspěšnější než ta první se dozvíme během nepozději dvou minut.
45:48 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za držení
45:37 Hornets jsou na míčku, ale jsou stále pod tlakem Olomouce.
44:54 Procházka střílí mimo tři tyče.
44:31 Novák vaří v útočném rohu.
42:50 Kopečný dává ze středu přihrávku z otočky. Jeho spoluhráč ale šanci neproměnil.
41:30 Jelínek trefuje svoji střelou Králíka.
40:50 Hra je na začátku třetiny o hodně klidnější.
40:00 Střely ve 2. části: 1:10
39:49 Barus ještě trefuje v posledních vteřinách spojnici olomoucké svatyně.
39:23 Jelínek získal míček na středu, ale nepřesnou přihrávkou šanci zakončil.
38:40 Macháček šel výborně do pressu a vytlačil Hornets z útočné poloviny na obrannou až za branku.
38:00 Friedl výborně chytil crossovou přihrávku.
37:01 Macháček zkusil střelu z otočky. Za zády Králíka však míček neskončil.
36:31 Hornets si dnes míčku opravdu váží.
35:19 Ambrož dobře vybojobal míček v útočném pásmu.
34:45 Sláma zblokoval střelu Pechy svým choloustivým místem.
33:52 Jelínek bojuje v rohu a získává pro Olomouc standardku.
33:14 Barus zkouší střelu z první, ale Pecha ji dokázal zblokovat.
32:13 Kopečný ztrácí míček na středu, ale Godla potenciál protiútoku nevyužil.
31:25 Hájek dostal míček nahoru, ale byl vytlačen olomouckým Friedlem.
31:18 Další útočná standardka Hornets.
30:47 Olomouc ale opět chybuje ve střídání a hraje pouze ve třech. Hosté této chyby využili a nebezpečně střílí.
30:15 Olomoucká třetí lajna opět vybojovala míček a unavuje hostující tým.
29:13 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal bez asistence (1:4)
29:13 Drápal vzal vyražený míček, protnul osu hřiště a zakončil opět pod víko.
28:59 Střelu Růžičky Antiniazi vyráží bez problému.
28:56 Další rozehrávka Hornets v útočném rohu.
27:41 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #61 Vincent Drápal (1:3)
27:41 Po výhozu Králíka míček zpracoval Drápal, který našel Slámu. Ten zakončil pod víko. Aneb jak se říká nedáš, dostaneš.
27:30 Králík zákrokem nohou opět podržel svůj tým. Hned potom předvedl skvělý výkon a dostal svůj tým na útočnou polovinu.
26:38 Hornets jsou tuto třetině mnohem více na míčku. Oproti Olomouci, ale netvoří o tolik více nebezpečných šancí.
26:15 Oproti včerejšku je utkání herně mnohem vyrovnanější.
25:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #23 Filip Barus (1:2)
25:40 Barus našel přihrávkou z rohu Drápala, který zakončil přesně mezi nohu Antoniaziho a tyčku.
25:14 Olomouc si už taky sáhla pořádně na míček, ale akce končí nepřesnou střelou.
24:51 Pres Hornets končí faulem v rohu.
23:56 Hornets jsou s míčkem už jenom na svojí polovině. Olomouc se ale stáhla a už nechodí tolik do presu, jako tomu bylo v první třetině.
23:10 Hosté se ale stále drží na útočné polovině.
22:36 Hornets nevyužili špatné střídání Olomouce, kdy na hřišti byli pouze ve třech.
22:00 Střela Kopečného končí dalším zákrokem Antoniaziho.
21:48 Olomouc se s míčkem dostala do útočného pásma.
20:30 Hned na začátku druhé třetiny se Hornets dostali do velké šance z brejku. Antoniazi ale opět nechyboval.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává pro domácí Jelínek.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:59 Poslední šance Kratochvila končí sirénou.
19:19 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec bez asistence (1:1)
19:19 Kopelec od mantinelu výborně trefil volné místo u tyče v bráně Králíka a vyrovnává!
19:08 Kopelec z předbrankového prostoru trefuje pouze břevno.
18:38 Obertan zastavil rychlý únik Jelínka.
17:23 Králík také předvádí skvělý výkon.
16:48 Macháček velice nebezpečně vzal míček soupeři ze zadu a vytvořil tím další nebezpečnou akci Olomouce.
15:58 Třetí lajna Olomouce výborně plní svůj úkol. Uklidnila hru a předala míček lajně první.
15:35 Domácí hru uklidňují a jsou čím dál tím více na míčku.
14:54 Rozehrávku hostů tvoří Drápal a Růžička, který posílá míček do hloubky.
13:54 Rozehrávka skončila nebezpečnou střelou Jelínka.
13:44 Zisk domácích, Kratochvil a Pecha tvoří olomouckou rozehrávku.
13:24 Olomouc se zvládla dostat z tlaku a vytlačit soupře na jejich polovinu.
12:50 Hornets se drží na útočné polovině a drží Olomouc pod tlakem.
11:50 Ručka výborně zastavil akci Olomouce a okamžitě přešel do útoku. Střela mu však nevyšla a skončila v rohu hřiště.
11:11 Kratochvil a Skoupil uklidňují hru a snaží se o postupný útok.
10:31 Hra je velice aktivní. Oba týmy chodí do presu.
10:01 Minář výborně zastavil rychlý únik Laciny.
09:25 Jelínek ustál velice tvrdý souboj na středu hřiště. Gólova šance z toho ale nevyplynula.
08:42 Macháček vyváží míček na útočnou polovinu. Akce končí ziskem hostů.
08:21 Jelínek trefuje pouze prvního hráče.
07:50 Za celou minutu přesilové hry Olomouc vystřelila na branku maximálně dvakrát. Brno brání dobře.
07:10 Kratochvil pálí z první po crossové přihrávce od Pechy. Trefuje spojnici.
06:55 Uvidíme co Olomouc v přesilové hře vymyslí.
06:50 Vyloučen hráč #12 Jan Lacina družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
05:39 Kopelec dostal míček na střed a zkoušel to backhendem. Králík však jeho šanci za včas přečetl a výskokem míček chytil.
05:35 Rozehrávka Olomouce v útočném rohu. Uvidíme co z toho bude.
05:10 Olomouc se rozehrává a postupně se dostává do šancí.
04:30 Střelu Zapletala opět chytá Antoniazi.
03:10 Antoniazi podržel svůj tým v další nebezpečné šanci.
02:51 Kratochvil vedl míček, natáhl na sebe dva hráče, přihrál Jelínkovi, který netrefil odkrytou část brány.
02:38 Střela Slámy končí v bloku Nováka.
01:30 Hosté si stále drží míček a opět se snaží dostat na obranou polovinu Olomouce.
00:51 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #64 Kryštof Kopečný (0:1)
00:51 Kopečný našel crossovou přihrávkou Šamánka, který zakončil do prázdné.
00:30 Olomouc se snaží jít do presu.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.