1

2

5.

FLORBAL LITOMYŠL - FBC DDM Kati Kadaň 6:7pn
branky: 6. Vilém Nonn, 16. Michael Smola, 36. Patrik Petr, 42. Vilém Nonn, 44. Jan Kulhavý, 47. Matěj Gregor - 10. Mikuláš Kulík, 28. Erik Štěrba, 46. Daniel Muchna, 49. Mikuláš Kulík, 53. Mikuláš Kulík, 57. Mikuláš Kulík, N Patrick Lenke; rozhodčí: Lukáš Drahný - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:3; využití: 3:1; diváků: 223; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 13 - Jan Štěpánek 16; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:4, 0:0
Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Dneska nám to nevyšlo. Celý zápas celkem šel podle představ, ale třetí třetina se nám nevyvedla. Příští týden přijedeme do Kadaně mnohem silnější. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů. #NFL
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Skvělej zápas nahoru, dolu. Jsem strašně rád, že jsme to ve třetí třetině neodevzdali, ale naopak jsme do toho dali vše a vyplatilo se. Teď nás čeká regenerace a musíme se připravit na další zápas. Jedeme do Kadaně s jedním bodem a pro to jsme si sem i přijeli. Čekají nás dva domácí zápasy a já  věřím, že tam ukážeme naší domácí sílu! Tímto zvu VŠECHNY Kadaňské fanoušky 29 a 30.3. do Kadaně,  ať naplníme halu k prasknutí! Děkuji všem za dnešní zápas.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #10 Patrik Petr , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #13 Patrick Lenke a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #61 Marek Macek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #71 Erik Štěrba a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #91 Ondřej Ryšavý a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #73 Mikuláš Kulík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #30 Vilém Nonn , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #12 Jiří Prokop , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #15 Michael Smola , ale gól nevstřelil.
56:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #71 Erik Štěrba (6:6)
54:59 Kadaň si zahraje první přesilovku v tomhle utkání
54:58 Vyloučen hráč #48 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:32 Kadaň pomalu dotahuje Litomyšl, uvidíme co se stane v následujících minutách
52:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (6:5)
52:13 Petr prověřil gólmana Kadaně z půlky, ten na poslední chvíli zareagoval a míček vyrazil za mantinel
51:57 Ondráček svojí dělovkou sundal soupeře k zemi, ale nic víc z toho pak nebylo
48:13 Jak jsem psal, bude to ještě zajímavé. Venku se setmělo a v hale začíná být dusnější atmosféra
48:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (6:4)
46:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #90 Jan Stuchlík (6:3)
45:09 Kadaň, ale nehodilo flintu do žita. Bude to ještě zajímavá podívaná
45:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #12 Jiří Prokop (5:3)
43:39 Kulhavý překvapil kadaňského brankáře z půlky
43:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #10 Patrik Petr (5:2)
41:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #27 Ondřej Pakosta (4:2)
40:01 Buli vyhrála Litomyšl
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
40:00 Přínášíme vám zprávy ze světa florbalu: Dorost Skutče překvapivě porazila Mladou Boleslav 4:3. Gól dával náš odchovanec Tadeáš Glanzner. Storvreta vyhrála 5:0, Němeček si připsal gól i asistenci.
39:59 Druhá třetina končí kadaňským náhozem na branku, který Ondráček blokuje
38:54 Po třetím vstřeleném gólu Litomyšle hraje jako vyměněná. Více se tlačí do branky
35:45 V zápase měla Litomyšl 3 přesilovku a všechny proměnila (takže 100% úspěšnost)
35:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #11 Štěpán Švec (3:2)
35:03 ​Oťas (Ondra Hegr) se objevil na hřišti. Hned tam lítá jako Psittacula eupatria ve své voliéře
34:39 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou
33:30 Moravec neuvěřitelně chytá míčky jako když plejtvák žere tuny krilu denně. (prostě chytá bravůrně)
32:16 Hra je furt nějak ve stejné rychlosti
29:28 Zničehonic se k zemi lehnul Boštík. Po dlouhé době se zvedá. Snad to nebude nic vážného.
27:28 A je vyrovnáno. Po gólu Štěrby se zápas zase vyšvihl o další levely nahoru
27:27 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #12 Jiří Prokop (2:2)
20:42 Druhá třetina začíná ve velmi vysokém tempu
20:01 Buli vyhrála Kadaň
20:00 Střely v 1. části: 7:5
18:03 Ondráček zkusil z voleje, bohužel trefil balkónek 3 metry nad brankou
15:18 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #11 Štěpán Švec (2:1)
13:56 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
13:55 Škaredý zákrok na Petra, kdy nebezpečně byl vyhozen za mantinel
11:20 Nyní na obou stranách byly vidět krásné akce. Žádná, ale nebyla gólová
09:05 Kulík z dorážky vyrovnává stav zápasu
09:04 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
08:03 Litomyšl je zatím více na míčku a určuje tempo hry
06:00 Nonn z první vypálil a s trochou štěstíčka se míček odrazil do kadaňské brány
05:59 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #11 Štěpán Švec (1:0)
04:37 Litomyšl si zahraje první přesilovku v tomto uktání
04:36 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
04:07 Hra je prozatím klidnější
02:42 Kadaň měla tutovou šanci, ale Prokop promáchl
00:56 Litomyšl měla dvě střely na bránu, ty však chytil brankař
00:01 Úvodní buli vyhrála Litomyšl