2
    Ondřej HLINOVSKÝ
  • 59 58:13

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ ATT Gorily Plzeň 6:3
branky: 16. Martin Lazárek, 18. Vojtěch Göpfert, 22. Daniel Maxa, 32. Martin Lazárek, 36. Karel Smutný, 56. Martin Lazárek - 15. Lukáš Fischer, 44. Tomáš Pour, 50. Adam Hašek; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - David Rousek; vyloučení: 0:2 + Ondřej Hlinovský OS; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Jan Hartman 20 - Vojtěch Šimůnek 15; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Voltr Vít (Trenér): Dneska jsme rozhodli ve druhé třetině, která nám vyšla, ve třetí už to bylo spíše o tom zvládnout to takticky, což se povedlo, nerozhodily nás dva góly, všichni to odjezdili naplno a bereme druhý bod. Chybí jeden zápas. Děkuju všem skvělým fanouškům, našim i plzeňským, je radost hrát před takovým publikem, přesto tentokrát výjimečně doufám, že už se sem do Kunratic letos nevrátíme. :)
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
58:13 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň - osobní trest
58:13 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
57:45 K Branžovskému se po svíci Maxi dokutálel míček, ale gól nepadl.
55:45 Hosté zkouší hru v 6.
55:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #81 Jiří Kohoutek (6:3)
55:09 Hra je velmi přiostřená a nikdo zde nenechá nikomu ani kus prostoru zadarmo.
52:59 Maxa předvedl skvělou "svíci".
50:11 Branžovský vystartoval tak rychle, že zapomněl na balónek.
49:12 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #11 Ondřej Budek (5:3)
49:12 Hašek využil chybně rozestavěných Wizards a snižuje gólové manko.
47:49 Počta ukázkově odebral soupeři míček a uklidnil tím na chvíli hru.
43:51 Šimůnek zamezil svým fotbalovým odkopem, zamezil Maxovi jr. skórovat.
43:19 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour bez asistence (5:2)
42:40 Sandner skvělá sólo akce, která mu, ale byla zhacena obráncem hostí.
41:28 Hosté od první sekundy zdůraznili v napádání.
40:01 Začátek 3. třetiny, uvidíme zda se Gorilám povede vrátit do hry.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:29 Hra je zatím ostřejší a ostřejší. Hraje se tělo na tělo kde to jen jde.
37:45 Kratina se drží za pusu, přejeme, aby to nebylo nic vážného.
36:22 Gorily tlačí, ale i přes několik dorážek je Hartman nepustí k větší šanci.
35:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (5:1)
34:01 Göpfer opět odevzdal míček soupeři, který se snažil dostat do úniku.
33:50 Bratrská kombinace vyšla parádně až na zakončení, Maxa st. trefuje břevno
32:47 Gorily se snaží vymyslet jak se vrátit do utkání, ale Kouzelníci jim nic nedají zadarmo.
31:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (4:1)
31:09 Lazárek z výběhu trefil branku a zvyšuje náskok domácích.
30:27 Domácí dnes kvalitně podporují svého brankáře a dávají bloky všude kde to jen jde.
27:39 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
27:39 První vyloučení dnešního utkání, uvidíme zda domácí zvládnout něco vymyslet nebo hostí zvládnout 2 minuty aktivně bránit.
24:59 Göpfert nejprve pokazil, ale poté rychle napravil sou mládežnickou nerozvážnost a nedal Gorilám šanci na snížení brankového rozdílu
23:31 Urban nepříjemně napadá a vznikla z toho pěkná šance, ale tu zajistil Šimůnek
21:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #28 David Bouda (3:1)
21:19 Maxa ukázal sílu v předbrankovém prostoru a zvyšuje vedení domácích.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:44 Sandnerova střela trefila pouze brankovou konstrukci.
18:07 Branžovskému to dnes moc nesedí na čepeli. Celý pořadatelský stolek přeje, aby se mu forma vrátila.
17:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #86 Kryštof Počta (2:1)
17:05 Göpfert předvedl famózní sólo a přes obranu hostí dává gól.
15:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #10 Jakub Sedliský (1:1)
15:24 Rychlá odpověd od domácích.
15:10 Vyjetého Hartmana před jistým gólem zachránila branková konstrukce
14:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #17 Matěj Surák (0:1)
14:26 Stejný scénář jako včera, ale teď Fisher místo nahrávky, otevírá dnešní skóre.
13:55 Lazárek si ostře pokryl balónek tělem, až z toho rozhněval fanoušky Goril
13:28 Zatím z obou stran velmi opatrná hra
11:45 Bouda zkusil z půlky střelu, ale jediné co diváci slyšeli bylo odražení od zadního mantilnelu
10:58 Torna na Kratinu, který vystřelil, ale Hartman opět pohlídal situaci a nedovolil hostím se dostat do vedení
10:09 Počta zkusil střelu, ale chyběla tomu razance.
09:19 Šobotík zkusil střelu od mantielnu, ovšem tu Hartman stihl vyrazit svou rukou.
07:13 Gorily div nepotrestaly chybu Branžovského, který se zamotal a ztratil míček na středu.
06:40 Hlinovský běžel tak rychle až se ocitl za mantinelem.
05:31 Sandner v šanci, ale Šimůnek rukou vykryl.
03:58 Kratina zkusil střelu od mantielnu, ale marně
02:46 Vachata na Počtu a ten posílá míček do útoku
00:01 Úvodní vzahování vyhráli domácí
00:01 Krásné odpoledne dámy a pánové, vítáme vás u play-up divize.