trest do konce utkání
  • 59 58:04
    4

FLORBAL LITOMYŠL - FBC DDM Kati Kadaň 9:3
branky: 9. Vilém Nonn, 17. Štěpán Švec, 27. Matěj Gregor, 31. Ondřej Pakosta, 37. Matěj Gregor, 39. Patrik Petr, 48. Patrik Petr, 53. Michael Smola, 57. Štěpán Švec - 19. Patrick Lenke, 34. Mikuláš Kulík, 49. Jiří Prokop; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 3:6 + Lukáš Pardubský TDKU + 4; využití: 4:0; diváků: 251; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 14 - Jan Štěpánek 14; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Musím pochválit famózní výkon našeho brankáře. Skvělá práce celého týmu vedla k vítězství. Vyzdvihl bych naše neuvěřitelné fanoušky.  Děkujeme soupeři za korektní zápas a zítra naviděnou.
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Bohužel nám nevychází  vstupy do sérií  a nevyšlo to ani dnes. Dnes se nám nepovedlo vůbec nic. Já věřím, že se dobře vyspíme a zítra předvedeme uplně jinou hru. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:52 Ryšavý dal ještě ke konci zápasu jesle a tímto momentem končí utkání
59:02 Bude se hrát 4 na 4 do konce utkání
58:04 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2+2 minuty za nesportovní chování
58:04 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň do konce utkání
58:04 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za držení
58:04 Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
58:04 Vyloučen hráč #66 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za držení
57:26 Max Holásek po své krásné nahrávce spadnul v rohu, nahrávka, která šla před kasu Stuchlík však netrefil
56:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #27 Ondřej Pakosta (9:3)
54:45 Litomyšl si zahraje již čtvrtou přesilovku v tomto utkání
54:44 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:16 Už přišel hlavní zapisovatel Matěj Dvořák (byl jsem v Praze na Pánovi prstenů)
52:50 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #20 Tomáš Boštík (8:3)
49:40 Hráč týmu Litomyšl s číslem 20 Tomáš Boštík trefuje diváka.
48:32 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #63 Michal Kolitsch (7:3)
48:32 Kadaň se nevzdává a dává góól.
47:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #30 Vilém Nonn (7:2)
47:00 Golman Litomyšle Jonáš Moravec vytváří atmosféru v hale a roztleskává diváky.
45:31 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
38:21 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Patrik Petr, asistoval #11 Štěpán Švec (6:2)
38:21 Výborná přesilovka týmu Litomyšl.
37:48 Vyloučen hráč #30 Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #96 Tomáš Novák (5:2)
36:00 Oba dva týmy ukazují svoji kvalitu.
35:01 zápas je ve velmi vysokém tempu.
33:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (4:2)
33:08 Dobrá střela z půlky končí gólem.
31:36 Výborná práce Litomyšle v obraně.
30:21 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #27 Ondřej Pakosta, asistoval #15 Michael Smola (4:1)
28:27 Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
28:27 Hra 4 na 4.
26:59 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká florbalka
26:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #97 Max Holásek (3:1)
24:32 Hráč týmu Litomyšl s čislem 98 Matěj Gregor objetoval florbalku aby Kadaň nedala gool.
23:05 Brankář týmu Litomyšle je neskutečný.
22:20 Výborná atmosféra v hale.
21:05 Skvělá střela z první od hráče týmu Litomyšl Štěpána Švece.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:00 Výborná střela Kadaňe.
18:55 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #18 Daniel Muchna (2:1)
17:52 Hráč s čislem 15 Michael Smola dostal nebezbečnou ránu míčkem do obličeje.
16:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #25 Marek Lamplot (2:0)
16:00 Výborný zákro brankáře týmu Litomyšl.(nádherná oslava)
13:16 Výborná defenzíva hráče s číslem 48 Dominik Novák.
11:48 Výborný zákrok brankáře týmu Kadaň.
08:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #11 Štěpán Švec (1:0)
07:38 Litomyš skvěle zvládla oslabení.
05:38 Vyloučen hráč #48 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká florbalka
05:38 První přesilovka hry pro Kadaň.
05:05 Hra je prozatím velmi vyrovnaná.
00:30 Hráč Patrik Petr dal pořádné tělo hráči s císlem 72.