• 60 59:47
    5:7
    (Kratina)

Kralupy Wolves - FBŠ ATT Gorily Plzeň 5:7
branky: 2. Filip Janouch, 6. Jan Suk, 29. Jan Michálek, 48. Adam Kozel, 57. Jakub Hájek - 30. Ondřej Hlinovský, 33. Ondřej Hlinovský, 40. Ondřej Hlinovský, 49. Jiří Kratina, 50. Lukáš Fischer, 53. Petr Torma, 60. Ondřej Budek; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 179; zásahy brankářů: Jan Blaho 29 - Vojtěch Šimůnek -4, Martin Lenárt 0, Vojtěch Šimůnek 17; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:4
60:00 Komentář domácích Kašpárek Ondřej (Trenér): Asi jsme si mysleli, že to po první třetině půjde samo. Jenže takhle to v play off nechodí. Teď to rychle hodit za hlavu a připravit se na středeční cello koncerto. Děkuji všem divákům.
60:00 Komentář hostů Tábořík Filip (Trenér): Kryštof Lehečka: Musím opravit včerejší výrok, že včera to bylo play-off, protože dneska to bylo teprve to PLAY-OFF z obou stran! Budu se asi znova opakovat, ale my máme ty nejlepší fanoušky!! Teď se připravit hlavně v hlavě na středu v domácím pekle!! Tímto zvu celou Plzeň ve středu na Krašovskou! JE-DE-ME!!
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:47 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #3 Jiří Kratina (5:7)
59:47 Zničující dorážku před kralupskou bránou doklepl plzeňský Budek a gorily si tak pojistili vítězství na kralupské půdě
59:10 Hosté mají výhodu vyloučení v 6ti lidech na hřišti se pouze drží u balonu
59:00 Hosté opět na balonku
58:48 Přichází útočný nátlak domácích v oslabení
58:28 Domácí sází na jistotu a dávají si na čas i s útoky v početní převaze
57:14 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
57:14 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
57:14 Po proměněném nájezdu domácích se dostali do šance plzenští, které nedovoleně v útoku zastavil domácí Husťák
56:01 GÓL Kralupy Wolves! 5:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek z trestného střílení (5:6)
56:01 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Vojtěch Šimůnek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
56:01 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
55:50 Další ostrý zákrok, na hře se jen a jen přidává na důrazu
55:01 Útočné pokusy domácích končí pouze před bránou Šimůnka, tam se k nim ale dostávají jako první hráči Plzně.
52:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #13 Daniel Nicklas (4:6)
52:17 Hosté proměňují své útočné šance v porovnání s domácími a dostávají se také dnes do dvoubrankového vedení
51:30 Klidná atmosféra opustila kralupskou halu a hlasy značící podporu se ozývají jak z tribun fanoušků, tak z tribun hráčů
49:55 Už se přitvrzuje na hře a máme tu první menší zranění na straně hostů. Doufáme, že je vše v pořádku
49:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:5)
49:22 Není čas ztrácet čas. Hosté neotálají s ničím a hned se opět dostávají do útoku, kde se dnes poprvé dostávají do vedení v tomto zápasu díky kombinaci Fischer a Hlinovský
48:50 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Jiří Kratina, asistoval #34 Michal Strnad (4:4)
48:50 Hosté odpověděli několika rychlými kombinacemi do útoku a jeden pokus se přece jen po zemi vešel i za záda Blaha a tak máme po minutě hry, kdy domácí vedli, opět vyrovnáno.
47:48 GÓL Kralupy Wolves! 4:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #25 Jakub Hájek (4:3)
47:48 Vyhození do útoku od Hájka vybojoval kapitán domácích Adam Kozel a balonek proskákal za záda Šimůnka. Domácí opět ve vedení
47:19 Blaho teď vytáhl kombinaci goril z nahrávek do prázdné brány pouze svojí pravou rukou a souboj o lepšího golmana dnešního utkání pokračuje
45:46 Dvě gólové šance Kralup právě teď zastavilo jedno zaváhání mezi střelbou a nahrávkou, druhou kombinaci zastavil Šimůnek. Snaží se vyrovnat Blahovi v kouzelných zákrocích za 2. třetinu
43:33 Začátek zatím stále připomíná ticho před bouří, jako by se čekalo až emoce a tempo hry vybublá a je to spíš souboj ve skandování. Kralupští fanoušci se nenechávají utlačit a snaží se přebubnovat ty plzeňské.
41:40 Velmi opatrný začátek z obou stran, ani jeden z týmů nechce udělat chybu a tak vidíme spíš defenzivní strategie
40:30 Fanoušci hostů začali zostra a dobyli si hlasitostí halu domácích
40:00 Začíná nám třetí třetina, která by měla rozuzlovat závěr dnešního utkání a určit, jestli bude série končit nebo jestli se prodlouží
40:00 Střely ve 2. části: 8:16
40:00 Konec druhé třetiny ukázal, že Gorily dokáží jít ostřeji do útoku. Vlky totálně přestříleli a díky tomu si zasloužili vyrovnání na 3:3. O stavu série nám tak rozhodne až třetí třetina, do které oba celky vstoupí za vyrovnaného stavu.
39:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #29 Petr Torma (3:3)
39:02 Nátlak hostů domácí neustály a tak posílá Hlinovský Gorily do opět vyrovnaného zápasu.
37:32 Bubny obou týmů otřásají kralupskou halou, zatím mají gorily ale silnější bubny a tak je stále skóre beze změny.
35:49 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:49 Po samostatném úniku Petra Husťáka se mu na záda ihned nalepil Hlinovský. Podle rozhodčích to bylo opět nedovoleně a tak tady máme 5. přesilovou hru domácích
32:52 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #17 Matěj Surák (3:2)
32:52 Gorily Plzeň ukazují kralupským vlkům, jak vypadají úspěšné přesilovky a ze své, teprve druhé, přesilové hry snížují na 3:2
32:26 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
32:09 Gorily se po svém otevíracím gólu v ofenzivě rozjeli a vytvářejí si jednu šanci za druhou.
31:16 Na dnešní vyhrocený a pozdní souboj se přišlo do Kralup podívat 179 diváků. DĚKUJEME!
29:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #34 Michal Strnad (3:1)
29:24 První přesilovou hru dnes proměňuje tým Kralup, ale Plzeň přišla s téměř okamžitou odpovědí za záda domácího brankáře. A tak je utkání opět pouze o dva góly.
28:55 GÓL Kralupy Wolves! 3:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #91 Jakub Kocourek (3:0)
28:18 Brzoňovi nesedla střela do odkryté klece a končí pouze mimo
27:29 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
27:29 Golman hostů Šimůnek se provinil zdržováním hry, jde to za něj odsedět Ondřej Budek a máme tu dnešní 5. přesilovou hru
27:20 Mankův pokus vyráží Šimůnek
26:56 Po dvou minutách se při střele po zemi ozvala pouze tyč, Kralupy tak stejně jako Plzeň přežili své oslabení bez úhony.
26:07 Smršť střel šla teď na bránu domácích, ti se zatím drží
25:07 Gorily si vysloužily svojí první přesilovou hru dnešního zápasu. Uvidíme, jestli budou úspěšnější než přesilovky vlků. První střelu po kombinaci nahrávek Blaho vyrazil
24:42 Vyloučen hráč #14 Štěpán Berka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání
21:51 Ani třetí přesilovka Kralup neskončila gólem. Utkání tak pokračuje za stavu 2:0
21:21 Dvě dorážky z bezprostřední vzdálenoti Kralupy neproměnily. Obrana Plzně je po dvou obdržených gólech v silném rozpoložení.
20:00 Začíná nám druhá třetina. Vývoj hry se přiklání na stranu domácích. Udrží domácí vedení a stanou se vítězi série nebo se hosté střelecky prosadí a dovedou sérii k vyrovnání?
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:51 Vyloučen hráč #39 Jonáš Janata družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
19:27 Bloky hostů mají za posledních 5 minut snad více zákroků, než oba golmani dohromady.
17:44 Vyloučen hráč #34 Michal Strnad družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:44 Po první přesilovce Kralup bez střely na bránu byly domácí darováni druhou šanci.
16:49 Po první minutě přesilovky vlků jsme zatím bez jediné střely. Hosté se drží zuby i nehty.
15:30 Vyloučen hráč #17 Matěj Surák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
15:30 5 minut před koncem se hosté provinily zakázaným odebráním balonku ze standartní situace a máme tady první přesilovou hru dnešního večera.
14:26 Neproměněnou šanci vlků z přečíslení 3v1 chtěli gorily využít na svou stranu gólem. Ten nebyl uznán z důvodu sekání
12:25 Hra se teď o něco zpomalila, oba týmy hledají co nejfektivnější způsob rozehry od svojí brány
10:58 Rychlý protiútok na jeden dotek přes celé hřiště od Goril končí pouze vedle brány Blaha
10:40 Pokus Veselého z poloviny hřiště bez obtíží lapil Šimůnek
08:40 Plzeň aktuálně tahá za útočný konec a Blaho zatím drží domácí kasu bez gólu čtyřmi zákroky.
05:38 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #59 Tomáš Veselý (2:0)
05:38 A po tlaku domácích se z rohu dostal do střely z výběhu Jan Suk a poslal balonek k protější tyči. Kralupy odskakují o dva góly.
05:09 Hra se odehrává zatím převážně na polovině Goril, zatím ale bez většícch šancích
04:06 Jednu ze dvou rychle po sobě jdoucích střel vyrazil golman Šimůnek, s druhou mu pomohl blok obránců.
03:25 Jedná se zatím o rychlou hru nahoru a dolů, ani jeden z týmů se nefláká s rozehráním do útoku.
02:12 Střelu hostí vyrazil golman Blaho do horní tyče, dorážku poté minul Daniel Nicklas.
01:24 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #26 Filip Janouch, asistoval #6 Petr Husťák (1:0)
01:24 Po rychlém startu se po nahrávce Peti Husťáka prosadil Filip Janouch a domácí se ujímají vedení 1:0.