6:7
    Bohdan KOPELEC
    (Štrbák)

FTC Vysoké Mýto - FBS Olomouc 6:7p
branky: 5. Tomáš Belej, 12. Vojtěch Novák, 37. Patrik Rašek, 39. Libor Knypl, 41. Jiří Unzeitig, 58. Petr Lesák - 16. Matěj Pecha, 21. Tomáš Jelínek, 32. Tomáš Jelínek, 51. Tomáš Jelínek, 53. Jan Kratochvil, 59. Tomáš Jelínek, 70. Bohdan Kopelec; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 3:4; využití: 0:2; diváků: 174; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 21 - Patrik Antoniazi 29; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:3, 0:1
70:00 Komentář hostů Tichý Daniel (Vedoucí): Dneska týmové vítězství. Obrovský respekt všem klukům zato, co dnes předvedli. Teď chvíle oddechu a příprava na další sérii. Děkujeme soupeři a našim fantastickým fanouškům! #hot16family
70:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Gratulujeme soupeři k postupu, odehráli jsme dnes skvělé utkání a je velmi smutné, že d toho zase někdo musí strkat prsty a ovlivňovat svou neschopností a slepotou skvělé utkání. Olomouc byla natolik silný soupeř, že by to uhrála určitě sama. Ještě jednou gratulace soupeři, zasloužil si to! nMy musíme poděkovat všem našim hráčům a fanouškům za celou sezonu, zažívali jsme skvělou jízdu a další rok na to určitě navážeme. Díky všem FTC JOIN FORCES,
70:00 Střely v prodloužení: 4:3
70:00 Ukončení prodloužení
69:42 GÓL FBS Olomouc! 6:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #6 Tomáš Štrbák (6:7)
69:42 A je rozhodnuto. Tímto Olomouci gratulujeme k postupu a přejeme hodně štěstí.
68:42 Na míčku teď Olomouc, uvidíme co vymyslí.
67:39 Poslední 2 minuty do konce prodloužení a ani jeden tým se nevzdává, je to boj.
66:29 Opět dobrý zákrok Rozlivky, drží svůj tým v nadějích.
65:17 Šance jsou na obou stranách, golmani zatím hrajou velkou roli v tomto zápase.
62:45 Teď Rozlivka podržel svůj tým skvělým zákrokem. Následuje nebezpečná standardní situace pro Olomouc.
62:15 Hra je opravdu opatrná ani jeden tým nechce udělat fatální chybu.
60:30 První šanc domácích však skončila v rukou hostujícího golmana.
60:01 Buly v prodloužení pro hosty.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:59 A půjde se do prodloužení.
58:38 Hra v 6 se jim vyplatila a tak skóre máme opět srovnané.
58:37 GÓL FBS Olomouc! 6:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Skoupil (6:6)
57:39 Velice pohledná akce, kdy zakončující Lesák ze středu propálil Antoniaziho. Olomouc okamžitě reaguje hrou v 6.
57:38 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (6:5)
56:50 Zbývají poslední 3 minuty tohoto zápasu, a stále máme nerozhodnutý výsledek. Bude to drama až do konce.
55:12 Bohužel dnes se domácím nedaří prosadit v početní výhodě.
54:31 Timeout FTC Vysoké Mýto
52:54 Musím říct že v dnešním zápase se nedá ani centimetr zadarmo ani v přerušené hře a oboum týmům trochu tečou nervy.
52:48 Vyloučen hráč #3 Jiří Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:28 GÓL FBS Olomouc! 5:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #87 Tomáš Jelínek (5:5)
52:28 Další přesilová hra pro hosty, kterou využívá Kratochvíl.
52:19 A máme opět srovnáno, zbvá 7 minut do konce a hraje se o všechno.
51:32 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:21 Hosté z Hané snižují na rozdíl jedné branky.
50:11 GÓL FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #14 Jan Kratochvil (5:4)
48:50 Záruba teď skvěle zblokoval střelu a dostal za to pochvalu od střídačky.
47:19 Je vidět že se Olomouc pere s místínimi rozměry hřiště, nemají tolik času na přemýšlení.
45:27 Mýto teď hodně tlačí, snaží se opět prosadit, je to jedna akce za druhou, Olomouc se teď jen tak tak brání.
44:07 Skvělý zákrok teď předvedl Antoniazi a tak přesilová hra není využita.
42:46 Na druhé straně to samé, neudrželi nervy na uzdě, a Kratochvíl si nenechá nic líbit, sedí tu už půl minuty a mluví dost neohrabanými slovy. Může být rád že to je jen dvojka za sekání.
42:45 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
41:25 Lehká nedisciplinovanost teď poslala domáci do oslabení.
41:22 Vyloučen hráč #5 Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
40:42 Unzeitig s Novákem je teď absolutně přehráli, přihrávka do rohu a zpět na střed a Antoniazi jen může tahat míček ze své brány.
40:41 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Vojtěch Novák (5:3)
40:20 Olomouc vstoupila do poslední třetiny aktivním pressingem. To se jim ale nevyplatilo a inkasujuou!
40:01 A poslední úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:59 Kratochvíl teď nepřiměřenou silou poslal Nováka za mantinel, což rozhodčí posoudili jako nedovolené a budou mit tak rozehrávku z rohu.
38:19 A právě díky jeho síle a vytrvalosti mohl Knypl vystřelil táhlou střelou skoro z půlky hřiště, a posílá tak zpět do vedení domácí FTC!
38:18 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #4 Martin Fuňk (4:3)
38:11 Fuňk teď nastřelil tyčku, pokračuje však ve skvělé sólové jízdě.
36:54 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #8 Tomáš Belej (3:3)
36:54 Skvěle teď vyřesili přečíslení dvojice Belej - Rašek, jež druhý jmenovaný prostřelil vše co mu v cestě stálo.
35:18 I Rozlivka teď předvedl dobrý zákrok a drží svůj tým v nadějích.
31:29 Jelínek se opět prosazuje, a posílá tak svůj tým do vedení.
31:08 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #15 Igor Macháček (2:3)
30:05 Rašek tentokrát vystřelil na bránu, zákrok hostujícího golmana však zajistil že míček letěl až za mantinely.
28:15 Rašek teď ve skvělé šanci, bohužel v na poslední chvili mu byla střela zblokována.
28:00 Antoniazi bránil hráči v pohybu a byla tak nařízena standardní situace, toto rozhodnutí se mu moc nelíbilo. Naštěstí pro něho z toho gól nepadl.
27:52 Mýto se snaží obstřelovat branku hostí.
25:05 A přesilovka domácích skončila, bohužel se ani jedna střela neujala.
24:06 Novák teď vyslal velice štiplavou střelu, Antoniazi byl však připraven a tento pokus zlikvidoval.
23:15 Šance pro domácí v podobě přesilové hry, uvidíme zda tahle bude proměněna.
23:09 Vyloučen hráč #8 Jan Minář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
22:43 Cifra se teď skvěle vrátil a zamezil tak jakémukoliv střeleckému pokusu.
21:50 Skvěle teď pokryl Rozlivka střelu Ambrože.
20:40 Chybu v obraně domácích potrestal Jelínek střelou po zemi k tyčce.
20:39 GÓL FBS Olomouc! 2:2
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:27 Hostující hráč s číslem 21 teď minul absolutně prázdnou branku.
17:57 Novák zkoušel střelu na teploměr, bohužel minul branku o kousek.
15:10 Přízemní střelou k tyči snižují hosté na rozdíl jedné branky.
15:01 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #87 Tomáš Jelínek (2:1)
14:36 Ani teď se hosté nemůžou dostat do žádné vyložené šance, domací zatím hrajou dobře v obraně.
13:28 Přesilovou hru si vyzkouší i hosté.
13:27 Vyloučen hráč #2 Jiří Novotný družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
11:01 Neskutečnou sólovou jízdu teď předvedl Novák. Na půlce si vybojoval míček, doběhl s ním do rohu kde obehrál hostující obránce a z výběhu skvěle skóroval.
11:00 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák bez asistence (2:0)
09:24 Hosté z Hané začínají poznávat trochu tvrdší styl v osobních soubojích.
08:00 Dobrý blok Špačka, hosté se zatím ke kloudné střele nedostali.
06:46 Na zemi chvíli ležel Jelínek, na střídačku odešel po svých a tak doufáme že bude v pořádku.
06:10 Zatím se hra odehrává převážně ve středním pásmu, je to velice opatrná hra.
04:20 A je to tady, Mýto otevírá skóre pro svůj prospěch. Krásnou střelou se prosadil Tomáš Belej, Antoniazi neměl šanci.
04:17 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tomáš Belej, asistoval #23 Lukáš Slabý (1:0)
04:13 Nebezpečná střela Unzeitiga, golman vykryl.
02:56 A máme tu první přesilovou hru domácích. Uvidíme jestli se jim podaří otevsřít skóre tohoto zápasu. Jejich úspěšnost v početních výhodách je okolo 30%.
02:55 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
02:30 Hosté teď hrozili z protiútoku , předtím se ale domácí tým skvěle tlačil do předbrankových prostor, bohužel ani jedna střela se neujala.
01:40 I Antoniazi si už zapsal první úspěšný zákroky.
00:39 První útočná šance hostů skončila na dobře postaveném bloku.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vážený diváci, vítám Vás u dnešního 3 zápasu 2. kola play-up divize mužů. Dnes se proti sobě postaví domácí FTC Vysoké Mýto a jejich soupeř z Olomouce. Domácí oba venkovní zápasy prohráli a tak se budou se všech sil snažit dnes soupeře z Hané porazit a prodloužit si tak sezónu minimálně o jeden zápas.