• 52 51:24
    2
    David ŠPAČEK

FBS Olomouc - FTC Vysoké Mýto  6:0
branky: 6. Tomáš Jelínek, 7. Bohdan Kopelec, 17. Jan Minář, 18. Tomáš Jelínek, 39. Tomáš Jelínek, 42. Vít Friedl; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 149; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 20 - Adam Rozlivka 15; po třetinách: 4:0, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Tichý Daniel (Vedoucí): Dneska byl od začátku na hřišti je jeden tým. Jsme rádi, že jsme dnes byli florbalovějším, vyzrálejším a psychicky vyrovnanějším týmem. Výsledek odpovídá průběhu utkání. Příští týden budeme na půdě soupeře ještě lepší. Děkujeme rozhodčím, našim fanouškům a soupeři přejeme šťastnou cestu domů. #hot16family
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Vedoucí): první třetinu nás domací přejeli, ke zbytku se vyjadřovat nebudu. Bojujeme až do konce!
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:31 Domácí dostavají míček pod kontrolu a hostujicímu celku ho již nechtějí půjčit ani na vteřinu.
59:03 Hosté opakovaně střílí, zatím bez úspěchu.
58:25 Kopelec sprintuje přes celé hřiště, ale obrana hostů na nic nečeká a míček dostává pod svou kontrolu.
57:41 Kryštof Novák se dostává do brankové situace, rychle pálí, ale Rozlivla bych rychlejší a jeho plány hatí
56:40 Posledních pár minut do konce třetí třetiny a Vysoké Mýto se snaží zakončit ze všech zbývajicích sil.
55:44 Nebezpěčná standartní situace hostů, golman domácích opět zachraňuje.
54:24 Hosté zkoušejí vyčkat na vhodnou přiležitost k útoku. Knýpl z Novákem rozproudili kombinace a dostávají se až k bráně domácích.
53:20 Situace se hřisti je čím dál více pod tlakem i přes velký brankový náskok domácího celku.
51:24 Vyloučen hráč #17 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:52 Kratochvíl dává do souboje tolik síly, že jeho florbalka napětí neudržela (narozdíl od jeho nervů, ty jsou jako skála).
49:46 Hosté hned v několika šancí vypadali, že míček nakonec za záda Antoniaziho dostanou, ale situace končí pouze odrazem do rohu.
48:47 Mínář bojuje o míček na mantinelu jako lev a po napínavém opakovaném souboji míček pro svůj tým hrdinsky získává.
47:35 Belej bere míček a uhání s ním na útočnou polovinu, po vydatném sprinterském výkonu míček pouze shazuje na obránce.
46:39 Vysoké Mýto se nedostává do útočných kombinací a vypadá, že veškeré své síly soustředí do obrany.
45:36 Kratochvi zahajuje promyšlenou kombinaci, ale Pecha finální střelu posílá pouze za zadní mantinely.
44:39 Hosté vyčkavají na vhodnou přiležitost a Novotný vysílá dlouhou přihrávku na spoluhráče v rohu.
43:36 Macháček předvádí další se svým mazáckých střel, ale míček již v rukou golmana hostů.
41:27 GÓL FBS Olomouc! 6:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl bez asistence (6:0)
41:27 Friedl zatahuje a jeho bomba bez váhání končí v síti Rozlivky!
40:01 Úvodní bully třetí třetiny získává na své čepele Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
38:49 GÓL FBS Olomouc! 5:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (5:0)
38:33 Kratochvíl si z hostujicích hráčů udělal doslova slalom, který před chvílí předvedl přihližejicím divákům a ti ho bez váhání odměňují bouřlivým potleskem.
36:45 Krásná kombinace Olomouce jen projela okolo branky Rozlivky a ztráci se v rohu hřiště.
34:38 Pokus od Unzeitinga, ale míček již v bezpečí rukou golmana domácích
33:33 Přesilová hra a šance na čepelích hostů v podobě trojice střel od Slabého.
32:38 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
32:20 Rozlivka opět v plné připravenosti bez problému zasahuje a maří naději domácího celku na další branku.
31:38 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #19 Jiří Unzeitig.
31:38 A máme tu trestné střilení!
30:23 Rozlivka parádně zasahuje a jeho pohotový zákrok ochránil síť hostů před inkasovanou brankou.
29:35 Oba týmy mámě v plném počtu a míčku se aktivně ujímá Olomouc, která ale po souboji na mantinelu kontrolu ztrací.
28:56 Týmy vyčkávají a nic dramatického se prozatím nedělej.
27:33 Následuje hra čtyři na čtyři a hráči obou týmu se ihned snaží využít vzniklého prostoru na hřišti.
27:28 Vyloučen hráč #15 Patrik Záruba družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
27:28 Vyloučen hráč #88 Jakub Godla družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
26:08 Dolejší se dostává do skvělé pozice, ale finální střela letí vysoko nad brankou soupeře.
25:23 Vysoké Mýto pálí a chyběl jen kousiček pro úspěšné dovršení šance.
22:16 Poláček celkem třikrát zkusil překonat svou střelou brankovou čáru domácích, ale Antoniazi je snad v každém koutku branky.
20:56 Novák trestá pochybení obrany Olomouce, ale divací slyší nakonec pouze rozeznění tyče branky domácích.
20:25 Do druhé třetiny Olomouc vstupuje s velkým náskokem, který chtěl Macháček střelou z první od půlky zvýšit.
20:00 Střely v 1. části: 12:6
18:16 S uplynulým časem hry zesilují i emoce samotných hráčů a diváci na olomoucké hale mohou sledovat opravdu atraktivní podívanou.
17:09 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #15 Igor Macháček (4:0)
16:20 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jan Minář, asistoval #83 Jiří Dolejší (3:0)
16:20 Mínář brilatně dotahuje šanci a dostává míček za záda Rozlivky.
15:20 Pecha bleskově proběhl hříště a stíhá i najít Kratochvíla. Šance končí odrazem od výstroje Rozlivky.
14:50 Antoniazi zasahuje a maří střelecké šance hostů s přehledem.
14:10 Další přesilová hra tentokrát oslabení na straně hostů a již v prvním vteřinách přesilové hry přichází střelba, ale míček končí pouze za mantinelem.
13:50 Vyloučen hráč #16 Martin Ambrož družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
13:01 Hostům se oslabení podařilo výborně ustát a hra v plné sestavě může nadále pokračovat.
12:15 Tyč! Rolivka rychle reaguje a míček sbírá.
11:30 Domácí vyčkávají na vhodnou střeleckou pozici, ale nedaří se. Macháček zakončuje své střídání výjezdem a střelou do bloku.
10:38 Vyloučen hráč #23 Lukáš Slabý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:12 Hostům se standarní situace nevyvedla podle představ a bude se vylučovat.
08:30 Novák chtěl potrestat chybu v obraně domácích, ale pálí mimo branku Antoniaziho.
07:37 Na týmu domácích je chuť po další vstřelené brance rozhodně znát a šance střídá šanci.
06:30 Právě jsme v uplynulých vteřinách na olomoucké palubovce mohli vidět dvě rychlé branky v režii domácích.
06:21 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #21 Vít Friedl (2:0)
05:54 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (1:0)
04:50 Novák pálí od mantinelu, ale jeho pokus se dostává okamžitě do bloku obrany hostů a po chvilce se Olomouc snaží ještě dorážet odražený míček.
03:12 Vysoké Mýto skvěle dostupuje domácí hráče, kteří se snaží usilovně proniknout k jejich brance.
02:11 Golman domácích si připisuje dnešní první fantastický zákrok, kterým zmařil šanci soupeře.
00:50 Kopelec dvakrát po sobě v šanci, ale míček opuští jeho čepel příliš brzy a hru přebírají do svých rukou hosté.
00:01 První bully dnešního utkání připadá na stranu domácích a začíná druhý duel mezi těmito týmy.