59
  • 59 58:55
    Saurians

PASKOV SAURIANS - Hornets Brno ZŠ Horní  3:4
branky: 20. Martin Ulman, 49. Tomáš Ručka, 56. Daniel Filip - 13. Marek Zapletal, 13. Jan Lacina, 15. Vincent Drápal, 19. Jan Lacina; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2 + Viktor Bőhm 4:5; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 29 - Pavel Streit 16; po třetinách: 1:4, 0:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Vyrovnané utkání, které rozhodla první třetina. Zítra musíme být lepší. Díky soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Rozhodla pasáž mezi 13. a 19. minutou první třetiny, ve které jsme 4x inkasovali. I když jsme postupně z náskoku Brna ukrajovali, na vyrovnání to nakonec nestačilo. Celkově jsme dnes podali velmi špatný výkon. Děkuji fantastickým divákům a stejně tak skvělým rozhodčím. Soupeři gratuluji k prvnímu bodu v sérii. Pokud nechceme mít příští sobotu po sezóně, musíme se zítra zlepšit ve všech směrech.
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:00 PASKOV V 6!!!
58:55 Timeout PASKOV SAURIANS
58:00 Dvě minuty do konce Paskov tlačí a Brno jen profituje z brejků. Jinak nic.
55:17 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #14 Viktor Bőhm (3:4)
55:17 Danek Filip to konečně vzal na sebe a dává kontaktní gól.
55:00 5 minut do konce utkání. Co Paskov předvede? Martin Michna jde do akce!
52:39 Vyloučen hráč #88 Lukáš Kurečka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
52:02 Brejk krásně kryje Kořínek. 3 na jednoho zachránil jistým zákrokem.
51:00 Hosté teď zahráli se střídačkou, ale soudci to se štěstím pro ně přehlédli. Hraje se dále 5 na 5.
50:24 Hraje se ve velkém tempu a hosté tahají za kratší provaz. Ale naopak tomu je bohuže ve skóre. Domácím zbývá necelých 10 minut hry.
49:19 Domácí hosty dále tlačí, ale chce to štěstí a pořádné šupy na bránu.
48:54 Prozatím krásný výkon domácích v 3. třetině vyústil v gól v přesilovce.
48:10 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:4
Vlastní branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Tomáš Ručka (2:4)
47:50 Vyloučen hráč #67 Dominik Hude družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:30 Tlak domácích byl enormní. Ale gól pořád nepadl. Holenka přestřelil.
43:05 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
38:34 Vyloučen hráč #83 Adam Obertan družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za zvedání florbalky
37:50 A Paskov přesilovka. Zkušeně podrželi těch 30 vteřin balonek.
36:41 Vyloučen hráč #13 Marek Zapletal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra rukou
36:36 Do konce oslabení zbývá 39 vteřin a uvidíme pro tento čas hru 4 na 4. Snad se dočkáme gólu.
36:01 Michna i Kořínek odvádějí v oslabení skvělou práci.
33:20 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2+2 minuty za hrubost
30:20 První lajna slušný závar. To musí přijít!
27:16 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
26:07 Krásná šance Filipa, balonek jel po čáře, ale obránce hostí to vystřelil pryč. Domácí čeká oslabení.
24:40 Paskov hraje na 2 lajny a chce zvýšit tempo. Branku to však zatím nepřineslo. Ale  zlepšení je podstatné.
24:00 Opět dobrý pokus Bonczka. Ale brankou neskončil.
22:24 Brejk domácích a dobře mířenou střelu Filipa gólman hostů chyá.
21:00 Obertanova vlaštovka skončila na horní spojnici.
20:00 Střely v 1. části: 7:18
19:40 První lajna Paskova strach z Brna nemá a po dlouhém tlaku a několika šancích to Ulman potvrdil gólem.
19:29 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #7 Daniel Filip (1:4)
19:00 Už aby byl konec třetiny... Paskov musí zmáčknout tlačítko restart
18:23 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #33 Jan Lacina, asistoval #64 Kryštof Kopečný (0:4)
16:00 Paskov musí rychle přizpůsobit styl hry, jinak Hornetům stačit nebude. Dneska není místo na žádné chyby.
14:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #19 Robin Růžička (0:3)
14:30 Velké šance Kurečky a Bohma zůstaly nevyužity.
13:00 Paskov inkasoval dvakrát za sebou, poprvé nepohlídal volného hráče před brankou, podruhé nezvládl brejk.
12:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #33 Jan Lacina, asistoval #15 Tomáš Ručka (0:2)
12:18 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #89 Michal Rada (0:1)
11:59 Domácí mají v přesilové hře šance, ale gólem to zatím nedopadlo.
10:06 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
09:39 Fanoušci Paskova i dnes s velkým srdcem ženou svůj tým dopředu! Díky!
08:30 Hostující střela mimo, avšak jejich pohyb je velmi svižný a střely prudké.
08:00 Filip z rohu přímo do golmana mezi nohy, ten si připisuje další zákrok. Na míčku Brno. Držení balónku tak 50:50. Ze hry mají však více domací.
07:10 Hornets Brno trpělivě brání, brejk, ztráta, brejk Paskova a rozehrávka v rohu Hornetů.
06:00 Kurečka odvážně nahzoval na bránu a jeho formace vytvořila slušný závar. Paskov prokazuje své kvality. Uvidíme, jak to bude dál...
05:50 Paskov:Brno (střely) 1:5
05:00 Paskov čeká další náročná série.... Brejk Michny a Ulmana těsně neskončil gólem.
02:45 Michnova chyba v rozehrávca málem skončila gólem. Kořínek dvakrát po sobě zachraňuje.
02:00 Oba týmy rozehrávají s rozvahou a klidem na balónku.
01:00 První formace domácích udělala závar před brankou, ale střela Michny skončila na lýtku soupeře.
00:01 Dobrý den, vítáme vás u sledování dnešního utkání mezi domácím týmem Paskov Saurins a hosty Hornets Brno. Domácí tým ve středu rozhodl 5. utkání série proti Žďáru poměrem 6:3 a měl pouze pár dní na odpočinek před dnešním utkáním. Hosté z Brna se v základní části umístili na 2. pozici stejně jako domácí tým. Navíc si poradili v první sérii s Orlovou poměrem 3:1. Čeká nás tedy velmi napínavá série. Přejeme vám příjemné čtení. Paskov!!!