5:9
    Adam KOZEL
    (Brzoň)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - Kralupy Wolves 5:9
branky: 7. Jonáš Janata, 9. Daniel Nicklas, 12. Daniel Nicklas, 49. Daniel Nicklas, 57. Daniel Nicklas - 3. Jakub Kocourek, 10. Adam Kozel, 14. Kristián Malík, 29. Adam Kozel, 35. Jakub Manek, 46. Tomáš Veselý, 48. Adam Kozel, 59. Jan Suk, 60. Adam Kozel; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 22 - Omar Hammami 32; po třetinách: 3:3, 0:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Kašpárek Ondřej (Trenér): Jsem rád, že se nám dařilo držet neustále v zápase a hru jsme si kontrolovali podle našich not. Utkání mělo spád i emoce, takže dobrá pozvánka na zítřek. Děkuji našim fanouškům za podporu a přeji šťastnou cestu domů. Zítra zase na viděnou. o.k.
60:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): Kryštof Lehečka: Po prvním zápase, je to 0:1, je to start série. Vidíme se zítra! JE-DE-ME!!
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:59 První bod v sérii berou Kralupy Wolves zejména zásluhou skvělého gólmana a proměňování šancí.
59:03 Další proměněná šance Kralup, opět do opuštěné brány zamířil míček z hole Kozla.
59:02 GÓL Kralupy Wolves! 5:9
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #39 Luboš Brzoň (5:9)
58:35 Gorily dostávají gól do opuštěné branky. Kralupy jsou kousek od vítězství.
58:27 GÓL Kralupy Wolves! 5:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk bez asistence (5:8)
57:03 Hammami se roztáhl na čáře a nepustil. Skvěle gólman Wolves.
56:05 Daniel Nicklas má ránu jako hrom. Jeho další pokus prošel až do branky.
56:04 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #11 Ondřej Budek (5:7)
54:40 Standardka pro Wolves.
53:18 Gorily musí zase zapnout, Wolves byli na míčku.
52:38 Dobrá práce Goril, ale Wolves mají i štěstí.
51:24 Přesilovka pro domácí. To je další šanace, jak snížit.
50:55 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
50:07 Další obrovská šance Goril. Prakticky každé střídání. Teď jim začíná i výhoda po faulu Wolves.
49:20 Skvěle zabojoval Ondra Hlinovský a míček se zastavil až pod nohou Hammamiho.
48:27 Parádní kombinace a střela od Dana Nicklase znamenají snížení. Gorily se ještě nevzdávají.
48:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #29 Petr Torma (4:7)
47:24 Domácí se musí uklidnit oddechovým časem. Zatímco jsou v útoku, Wolves jim dělají lekci z produktivity.
47:23 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
47:23 GÓL Kralupy Wolves! 3:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #10 Kristián Malík (3:7)
46:30 Ondra Budek v další šanci neproměňuje, situace 2na1 vyřešili skvěle. Ale proti byl Hammami.
45:53 Gorily přímo nahrály na gól hostů. Tomáš Veselý měl úplně volno a poradil si.
45:52 GÓL Kralupy Wolves! 3:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #59 Tomáš Veselý, asistoval #5 Adam Kozel (3:6)
45:29 Gorily jsou na míčku, v šancích, ale hostující gólman má dnes dobrý den.
44:54 Potom, co Háje hrál na zemi měly Gorily šanci z trestného střílení. Hammami se hodně roztáhl a Ondra Sihelský už neměl kudy.
44:53 Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #86 Ondřej Sihelský.
43:00 Ondra Hlinovský a ani před ním Petr Torma svoje šance neproměnili. A proto zahrozili opět Wolves.
41:52 Kozel z křídla minul, unikl po Nicklasově šanci. Toho vychytal dobře Hammami.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
38:40 Gorily opět podržel Vojta Šimůnek. Jsou stále pod tlakem a dělají chyby.
36:50 Michal Strnad se hnal z trestné rovnou na Hammamiho.
35:15 Napjatá atmosféra je už v prvním zápase. Několik momentů rozhodilo koncentraci domácích a ti jsou už dva góly ve ztrátě.
34:46 Vyloučen hráč #34 Michal Strnad družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
34:36 GÓL Kralupy Wolves! 3:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (3:5)
33:51 Domácí fans jsou hodně hlasití. Kotel fanoušků neustále podporuje černý tým Goril.
32:48 Další zákrok Vojty Šimůnka. Wolves hrají velmi dobře.
31:58 Skvěle si hledal na středu místo Ondra Budek. Minul.
30:36 Petr Torma musel zabojovat o míček, kralupský útok neustále hrozí presinkem.
28:22 Zaváhání domácích trestá Kozel. Ti po pádu Ondry Sihelského přestali hrát.
28:21 GÓL Kralupy Wolves! 3:4
27:52 Uvidíme hru ve čtyřech na obou stranách. Najednou je tu místa pro všechny dost.
27:50 Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
27:50 Vyloučen hráč #13 Daniel Nicklas družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
26:50 Pokus od Jirky Kratiny nebyl vůbec marný. Hammami by asi nedosáhl.
26:25 Dobře se do šance dostával Daniel Nicklas. On ale ještě nahrávkou hledal parťáka.
24:31 Adam Hašek našel teď svoji střelou jen Hammamiho. A stejně se vedlo i při pokusu Ondry Sihelského.
23:48 Další blok od Wolves na střelu domácích. Hammami zatím moc práce neměl.
21:57 Zatím vidíme opatrnější průběh hry. Teď se skvěle prezentoval střelou Lukáš Fischer.
20:20 Druhá část začala střelou nad od Wolves.
20:00 Střely v 1. části: 14:10
18:55 Poslední minuty jsou v režii Goril, ale pokaždé musí být Vojta Šimůnek ve střehu.
17:14 A znovu dvojice Budek-Surák a přidala se i celá formace Goril a zatopili před Hammamim.
16:41 Projektil Ondry Budka až do ochranné sítě.
15:50 Michal Strnad se musel vymanit z objetí od Suka. Hrají na míčku znovu domácí.
15:27 Další ohrožení Hammamiho z hole Ondry Hlinovského.
14:04 Ondra Budek vytáhl míček z obrany a ohrozil Wolves.
13:16 Kralupský střelec dostal nabito a vymetl růžek.
13:15 GÓL Kralupy Wolves! 3:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #25 Jakub Hájek (3:3)
12:41 Tvrdá hra Goril přinesla hned dva tresty za sebou a výhodu pro Wolves.
12:40 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:05 Vyloučen hráč #18 Jan Pojar družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:30 A teď stejný trik vytáhl útok Goril. Dan Nicklas mohl zakončovat nebráněný.
11:29 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (3:2)
10:49 Jednoduchý recept použil Ondřej Kašpárek. Rychlými nahrávkami se tlačí Kralupy Wolves do zakončení.
09:23 Adam Kozel se ocitl sám před brankou, domácí obrana zaspala a je opět srovnáno.
09:22 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
08:54 Daniel Nicklas si seběhl na střed a tvrdou ránou nedal šanci Hammamimu.
08:53 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
06:30 Chyba při zpracování a Jonáš Janata měl snadnou cestu k brance. Nekompromisně zavěsil pod břevno Hammamiho branky.
06:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata bez asistence (1:1)
02:20 Kocourek se dostal až před Vojtu Šimůnka a překonal ho! Hosté vedou.
02:19 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek bez asistence (0:1)
00:20 V první akci hosté, nedostali se na dostřel. Ale určitě budou chtít být nebezpeční.