Dominik ŠIMÁNĚ
  • 60 59:11
    2

Floorball Club FALCON - Andone SK Jihlava 5:10
branky: 18. Vojtěch Řádek, 31. Vojtěch Řádek, 45. Radek Blažek, 45. Jakub Škrdla, 59. Jakub Škrdla - 9. Hynek Jirků, 31. Hynek Jirků, 33. Jan Beránek, 35. Matěj Voslář, 43. Vít Jirků, 49. Hynek Jirků, 50. Jan Beránek, 54. Jan Beránek, 57. Jan Beránek, 58. Vít Andrýsek; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 1 + Dominik Šimáně 4:3; využití: 0:0; diváků: 147; zásahy brankářů: Michal Novák 10 - Tomáš Policar 8; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:6
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Bohužel to dnes nevyšlo. Všechny nás to moc mrzí, hlavně kvůli úžasným divákům, kteří nás přišli podpořit v hojném počtu a po celý zápas skvěle fandili. Ukázalo se, že play off je jiná soutěž. Pro náš mladý tým to jsou skvělé, bohužel bolestivé zkušenosti. Děkuji celému týmu za skvělou sezónu!!
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dnes dobře odehraný zápas s výbornou atmosfétou a odmakanou hrou. Díky hráčům za skvěle odehraný zápas a soupeři a dobrou sérii. Těšíme se do dalšího kola.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:31 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2+2 minuty za hrubost
59:11 Vyloučen hráč #27 Vít Andrýsek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
58:21 GÓL Floorball Club FALCON! 5:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (5:10)
57:40 GÓL Andone SK Jihlava! 4:10
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek bez asistence (4:10)
56:52 GÓL Andone SK Jihlava! 4:9
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek bez asistence (4:9)
56:24 Timeout Floorball Club FALCON
53:36 GÓL Andone SK Jihlava! 4:8
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #55 Tomáš Policar (4:8)
49:24 GÓL Andone SK Jihlava! 4:7
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (4:7)
48:54 GÓL Andone SK Jihlava! 4:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (4:6)
45:07 Vyloučen hráč #74 Josef Pojer družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
44:44 GÓL Floorball Club FALCON! 4:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #45 Petr Nejedlý (4:5)
44:41 GÓL Floorball Club FALCON! 3:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #61 Miloš Beer (3:5)
42:30 GÓL Andone SK Jihlava! 2:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #72 Vít Jirků, asistoval #74 Josef Pojer (2:5)
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
36:43 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #48 Jakub Škrdla.
34:41 GÓL Andone SK Jihlava! 2:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #3 Matěj Voslář, asistoval #88 Jan Beránek (2:4)
32:09 GÓL Andone SK Jihlava! 2:3
30:49 GÓL Andone SK Jihlava! 2:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (2:2)
30:24 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #97 Daniel Budáč (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:47 Trestné střílení družstva Andone SK Jihlava neproměnil #36 Tomáš Dibelka.
18:39 Vyloučen hráč #4 Vojtěch Břečka družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za zdržování hry
18:30 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
17:39 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (1:1)
08:23 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1