• 59 58:56
    2
  • 59 58:56

Hippos Žďár n/S. - PASKOV SAURIANS 8:4
branky: 2. Ondřej Dvořák, 24. Tomáš Zeisel, 27. Tomáš Hrubý, 29. Tomáš Hrubý, 31. Ondřej Dvořák, 46. Tomáš Hrubý, 57. Jan Lukeš, 59. Tomáš Hrubý - 28. Jan Kavka, 40. Daniel Filip, 50. Daniel Filip, 54. Martin Michna; rozhodčí: Miloš Janda - Daniel Kršek; vyloučení: 4:2 + Daniel Filip OS; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 22 - Vojtěch Kořínek 18; po třetinách: 1:0, 4:2, 3:2
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Chybí nám klíčoví hráči, kteří celou sezónu tým táhli. To se projevuje například při přesilových hrách, ve kterých jsme v celé sérii zcela neškodní a ještě sami inkasujeme. Hippos dnes výhral naprosto zaslouženě. Udělali jsme pár hrubých chyb, které dokázal potrestat. Děkuji skvělému publiku, výborným rozhodčím a domácím gratuluji. Zítra se pokusíme vrátit sérii k pátému utkání k nám do Paskova. Budeme však muset podat mnohem lepší výkon než dnes. Nic nevzdáváme.
60:00 Komentář domácích Hrubý Tomáš (Vedoucí): Zasloužené vítězství. Od začátku jsme byli lepším týmem a to se i projevilo na skóre. Na konci zápasu jsme si to trochu zkomplikovali, ale nakonec důležitá výhra. Slušná produktivita vepředu a nebýt některých výpadků vzadu, tak i slušné do defenzivy. Zítra jdeme vyhrát a sérii ukončit. Bude to ale těžké, tak doufám, že nám pomůže publikum stejně jako dnes. Za to jim patří obrovské díky. Stejně tak děkuji i soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
58:56 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý z trestného střílení (8:4)
58:56 Vyloučen hráč #7 Daniel Filip družstva PASKOV SAURIANS - osobní trest
58:56 Vyloučen hráč #7 Daniel Filip družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nesportovní chování
58:16 Vyloučen hráč #23 Vít Karásek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost
58:16 Vyloučen hráč #73 Radek Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
57:28 Paskov to ale i přes gol do prázdné branky to skouší znovu v šesti
56:52 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #23 Vít Karásek (7:4)
56:52 Paskovu se hra bez golmana nevyplácí a dostávají gola do prázdné branky
56:30 Paskov de opět do hry bez golmana
54:45 Hra se nám opět vyostřuje
53:53 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #88 Lukáš Kurečka (6:4)
52:47 Timeout PASKOV SAURIANS
52:47 Paskov po timeoutu de do hry bez golmana
52:27 Další výborný zákrok Růžičky
52:00 Dnešnímu utkání přihlíží 135 diváku
50:52 Paskov dává malou domů
49:52 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #87 Martin Michna (6:3)
49:30 Domácí golman má ted jeden zákrok za druhým
48:26 Výborný zákrok domácího brankáře
48:01 Výborná obrana Hipposu
47:14 Vyborná souhra Hipposu v útočném pásu
45:48 Hatrick Tomáše Hrubého
45:47 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #45 Michal Hrubý (6:2)
45:47 Gol padá ze samostatného úniku vypadalo to jako nájezd
45:47 Brácha na mě já na Bráchu
45:01 Buly v obraném pásu hipposu vyhrál Hippos
44:41 Hra začíná být vyhrocená.
44:19 Dobrý zákrok domácího golmana
43:02 Hippos tvrde napadá
40:45 První střela 3 třetiny patří Paskovu ale brankář Hipposu chytá.
40:01 Buly pro Hippos
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:23 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #73 Radek Šomodi (5:2)
37:15 Vyloučen hráč #21 Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:15 Přesilovka pro Paskov.
36:37 Odložené vyloučení pro Hippos
30:38 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák bez asistence (5:1)
30:38 Hippos má samostatný únik z kterého padá gol
29:28 Hippos tvrdě napadá.
28:06 Hra se nám zrychluje a padá hodně golů.
28:02 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #81 Pavel Rous (4:1)
27:29 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #81 Jan Kavka, asistoval #12 Marek Gaščík (3:1)
26:57 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:0
24:17 Hippos úspěšně ubránil oslabení.
23:45 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #34 Tomáš Zeisel, asistoval #15 Tomáš Hrubý (2:0)
23:45 Hippos střílí branku v oslabení.
22:17 Vyloučen hráč #3 Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra rukou
22:17 Přesilová hra pro Paskov.
22:09 První střela v druhé třetině patří Paskovu.
20:01 Buly pro Hippos.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:31 Hippos úspěšně ubránil oslabení.
17:31 Vyloučen hráč #34 Tomáš Zeisel družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování florbalky
17:31 Paskov má přesilovou hru.
12:32 Hráč Hipposu byl přehozen přes mantinel
09:20 Hráč Paskova střílel ale trefil pouze pořadatelský stolek.
07:58 Buly v útočném pásu Hipposu vyhrál Hippos
06:50 Dobré napadání Hipposu.
04:05 1 zákrok golmana Hipposu.
02:58 Postupná kombinace Hipposu svědčí.
01:08 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #3 Jan Lukeš (1:0)
00:02 Úvodní buly pro Hippos.
00:01 Vítáme vás u dnešního zápasu.