()
  • 60 59:30
    2

Sokol Rudná - Fbc Strakonice 9:4
branky: 8. Jan Karásek, 17. Lukáš Bárta, 43. Štěpán Hanzl, 44. Vojtěch Dejm, 45. Adam Pivoňka, 51. Vojtěch Dejm, 58. Vojtěch Dejm, 59. Martin Špaček, 60. Jan Karásek - 12. Karel Řezanka, 47. Karel Řezanka, 52. Karel Šavrda, 57. Karel Šavrda; rozhodčí: Artem Zolotar - Danylo Abeliashev; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 115; zásahy brankářů: Jan Křemen 21 - Jaroslav Velek 19; po třetinách: 2:1, 0:0, 7:3
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Trenér): Škoda, musíme sklonit hlavy, poučit se a příště začít sérii mnohem líp, prohrávat z domácího prostředí 0:2 je nemyslitelný. Každopádně Rudná zvládla proměňovat šance i po tom, co jsme měli herní převahu, druhá třetina dneska byla jenom na jednu branku a nedáme prostě nic.  nChtěl bych poděkovat svému týmu za celou sezónu, tohle byl jen začátek, dokážem mnohem víc, jen to prostě chce disciplínu. nRudnej přejeme hodně štěstí do dalších sérií a děkujeme všem fanouškům, kteří celou sérii přisli podpořit a udělali moc hezkou kulisu. nPac a pusu
60:00 Komentář domácích Hluchý Marek (Vedoucí): Dneska nejtěžší zápas celé série. Strakonice nám nic nedarovali a zlomilo se to až ve třetí třetině. Jinak kdybychom to neukončili dnes a zítra by to byl velký problém. Moc děkujem soupeři za krásnou série. nJinak první zastávka zvládnuta a příští stanice Rtyně v Podkrkonoší. Těšíme se.
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
60:00 Byla téměř naražena desítka, ale střela Adama Pivoňky prošla do sítě těsně po klaksonu, ale to domácímu kapitánovi vůbec nevadí, jelikož propukují velké oslavy po postupu do dalšího kola Play-up!!!. Děkuji všem čtenářům za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu. Nashledanou.
59:41 GÓL Sokol Rudná! 9:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (9:4)
59:41 Domácí se přeci jen dočkali využité přesilové hry po důrazu Honzy Karáska!
59:30 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za špatné střídání
59:30 Špatné střídání Strakonic dodává tečku za touto sérií.
59:00 Poslední minuta 3. dějství.
58:32 Aktivní Vojta Dejm chtěl ještě dopřát radost Slepičkovi, ovšem z první míjí Velekovu branku.
58:04 GÓL Sokol Rudná! 8:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #18 Michal Honek (8:4)
58:04 Velek se znovu stihl vrátit včas do branky, ovšem na suverénní střelu Špačka pod víko neměl nárok!
57:30 Hosté znovu v 6.
57:13 GÓL Sokol Rudná! 7:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm bez asistence (7:4)
57:13 Vojta Dejm kompletuje HATTRICK střelou do prázdné branky!
56:25 Hosté opět v 6.
56:05 GÓL Fbc Strakonice! 6:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (6:4)
56:05 Obzvlášť, když o malou chvíli později je Šavrda důrazný na malém brankovišti a snižuje!
55:50 Karásek získal balónek a pelášil s Pivoňkou vstříc pojistce, ovšem Velek se stihl vrátit do branky a vytáhl fenomenální zákrok!
55:40 Hosté to zkouší v 6
55:07 Timeout Fbc Strakonice
55:02 Hosté v plném počtu.
54:40 Další brejk zastavil Karásek. Přesilovky domácím dnes nejdou.
54:02 Polovina přesilové hry pryč, ovšem více práce měl Křemen, který musel hasit nebezpečný brejk.
53:02 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:02 nyní ovšem nesmyslně dohrál Karáska a domácí budou mít možnost další přesilové hry a nápravy reputace v této činnosti.
51:47 GÓL Fbc Strakonice! 6:3
51:47 Šavrda na konci přesné přesilové souhry snižuje zpátky na rozdíl 3 branek a dodává svému týmu naději.
51:19 Vyloučen hráč #17 Tomáš Bubeník družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
51:19 Druhou přesilovou hru v utkání i pro Strakonice. Musí ji proměnit, jestli chtějí se zápasem a celou sérií ještě něco udělat.
50:58 GÓL Sokol Rudná! 6:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm bez asistence (6:2)
50:58 Vojta Dejm utekl všem a chladnokrevně se trefuje na vzdálenější tyč.
49:50 Křemen je dnes opravdu ve fazóně. Po dalším skvělém zákroku ještě povzbuzuje domácí kotel k většímu skandování a vrchní kotelník Petr Holý odpovídá a zvedá všechny fanoušky.
49:40 Míček bez povšimnutí všech proskákal hostujícím brankovištěm!
49:13 Rudenská tvrz zřejmě brzy bouchne nervozitou.
46:43 GÓL Fbc Strakonice! 5:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #14 Jan Staněk (5:2)
46:43 První přesilová hra Strakonic neměla dlouhé trvání. Rychlé využití od aktivního Řezanky dodává Strakonicím druhý dech.
46:31 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
46:10 Za Velekem tentokrát zvoní břevno.
45:30 Nenápadná střela Pivoňky doskákala až na pravou tyčku Velekovi branky.
44:41 GÓL Sokol Rudná! 5:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (5:1)
44:41 Karáskův turbo motor a nemilosrdná rána kapitána Pivoňky znamená rychlé vedení už o 4 branky!
43:13 GÓL Sokol Rudná! 4:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #26 Martin Špaček (4:1)
43:13 Rázem je to již o 3 branky ve prospěch domácích. Špaček přiťukl Vojtu Dejmovi, který z otočky propálil vše, co mu stálo v cestě.
42:43 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:1)
42:43 Adam Pivoňka vysla do brejku Štěpána Hanzla, který nic nevymýšlel a našel volné místo v postoji Veleka. Rudná odskakuje do dvoubrankového vedení!
41:55 Blok od Bárty.
40:43 Hosté v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:46 Polovina přesilovky je pryč a vypadá to, že se přesilovka bude dohrávat po přestávce.
39:00 Poslední minuta 2. dějství.
38:43 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
38:43 Karáskův rychlý motor byl zastaven až za cenu nedovoleného zákroku a domácí tak čeká druhá přesilová hra v zápase.
37:27 Marek Vojáček nepříjemně dostal úder do obličeje. Ovšem bez povšimnutí rozhodčích. Hra po krátkém přerušení může pokračovat.
36:10 Vojta Dejm a jeho rychlá zpátečka a čistá závora proti brejku Strakonic.
34:20 Opět skvělý Křemen za spolupráce Šmída, kteří dokázali spacifikovat slibnou příležitost hostí.
33:55 Karásek znovu úspěsně otravoval rozehrávku Strakonic. Jeho vybojovaný míček sebral Pivoňka, jehož střela ovšem po bloku končí v zámezí.
33:00 Dnešní utkání sleduje 115 diváků!
32:25 Vojta Dejm z mrtvého úhlu málem překvapil celé Strakonice, když jeho střela končí na spojnici břevna a tyčky!
31:50 Hanzl našel Karáska volného na hraně malého brankoviště. Bohužel pro domácí se mu balónek zamotal pod nohama.
30:49 Oba kotle vytvářejí výbornou kulisu a předhánějí se v hlasitosti povzbuzování.
29:53 Výborná práce Karáska, který svým otravováním soupeře dovolil ostatním spoluhráčům vystřídat po dlouhé směně na hřišti.
28:12 Začíná nám to tady i lítat přes mantinely. Druhá polovina utkání bude zřejmě velmi vyostřená.
28:00 Další Křemenův jistý zákrok.
26:57 Hosté v plném počtu.
26:43 Emoce se nám začínají rozjíždět. Hanzl udržel klid na uzdě.
25:57 Polovina přesilovky pryč bez větší šance.
24:57 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zvedání florbalky
24:57 První přesilová hra v utkání pro domácí. Bude jejich úspěšnost pokračovat z minulého víkendu?.
24:49 Pluskal byl zcela volný, ale z první míjí.
23:50 Mrkvička na poslední chvíli zastavil aktivního Slepičku, který by jinak osamocený mohl zakončovat.
21:25 Slepička je dnes výborný při práci na obou stranách hřiště. Tentokrát znovu výborně vypomohl spoluhráčům v obraně.
20:30 Úvodní pozdrav ve druhém dějství na Veleka vyslal Pivoňka
20:01 Úvodní akce bude patřit domácím.
20:00 Střely v 1. části: 7:10
19:00 Poslední minuta 1. třetiny.
18:09 Strakonice se ženou za vyrovnáním a dost výrazně přidali na důrazu. Ale to je živá voda pro Váněho, který si souboj proti přesile snad i užíval. Rozhodně, když vyšel jako vítěz.
16:05 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #72 Martin Kameš (2:1)
16:05 Úspěsný rychlý brejk domácích, kdy Matěj Dejm férovým soubojem poslal svého soupeře za mantinel. Míček se dostal k M. Kamešovi a Bártovi, jejichž rychlá výměna znamená opětovné domácí vedení.
14:50 Karásek a jeho rychlé nohy i ruce. Pivoňka ovšem z jeho pobídky těsně míjí.
13:50 Slepička a jeho neomylná rychlá zpátečka.
11:48 Velký šrumec před Velekem,kdy všech jeho 5 spoluhráčů popadalo na zem ve snaze zblokoval střely Pivoňky, Karáska i Hanzla. Nepřehlednou situaci rozhočí řeší přerušením hry.
11:38 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #77 Matěj Mikeš (1:1)
11:38 Řezanka je tím, který prolomil jako první Křemenovo kouzlo, když zcela volný na ose hřiště vypustil táhlou střelu "30cm na ledem".
10:22 Slepička se skvěle proháčkoval a uvolnil Vojtu Dejma, kterému však balónek utekl a nezvládl na dlouhou ruku důrazněji zakončit.
08:25 Opět bezchybný Křemen a jeho rychlá pravačka.
07:45 Mohlo být bleskurychle vyrovnáno, ovšem Křemen a jeho semafor byl silně proti.
07:23 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #26 Martin Špaček (1:0)
07:23 Špaček výborně napadl hostující rozehrávku, našel pod sebou volného Karáska, který našel přesný teploměr na bližší tyči Veleka!
06:30 Úžasný Velek proti Karáskovi, když se roztáhl ve svém brankovišti.
05:55 Další jistý zákrok Křemena. Zdá se, že si přenesl formu z minulého víkendu. Play-off zápasy jsou jeho.
05:00 Lukáš Slepička to zkoušel z výběhu, ale nepropálil hostující val před Velekem.
02:00 Špačkovi v nadějné situaci sjel balónek z čepele.
01:35 Utkání začíná v obrovském nasazení a tempu.
00:30 První zákrok pro Křemena. V souboji jeden na jednoho byl úspěšný.
00:01 Úvodní buly na straně Strakonic.
00:00 Hráči již navstupují na hřiště za velkého rachotu obou fanouškovských táborů. Za chvíli jdeme na to.
00:00 Všem čtenářům přeji krásné odpoledne. Je mi potěšením vás přivítat u 3. zápasu série 1. kola Play-up Divize mezi domácí Rudnou a Strakonicemi. Stav série je přívětivý pro domácí, když minulý víkend zvádli obě venkovní utkání, a tak mohou dnes celou sérii v nejkratší možné chvíli rozhodnout a postoupit do dalšího kola. Hosté ale přijeli velmi nažhavení a můžeme tak očekávat další nádherné utkání.