3:7
    Rudolf SUK
    ()

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBŠ ATT Gorily Plzeň 3:7
branky: 10. Jan Baudisch, 32. Kristián Hráský, 60. Rudolf Suk - 15. Daniel Nicklas, 24. Lukáš Fischer, 29. Jonáš Janata, 30. Jan Pojar, 39. Ondřej Hlinovský, 55. Michal Strnad, 56. Michal Strnad; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Daniel Ondráček; vyloučení: 2 + Jan Baudisch OS:3 + Jonáš Janata OS; využití: 1:1; diváků: 314; zásahy brankářů: David Stibor 14 - Vojtěch Šimůnek 13, Martin Lenárt 2; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:2
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Celá série byla vyrovnanější, než jsme čekali. Florbalová kvalita byla sice na straně soupeře, ale my jim to dokázali komplikovat svojí bojovností a tím, že jsme plnili, co jsme si před zápasem řekli. Hlavně v zápasech v Plzni jsme byli vyrovnaným soupeřem, Jsem rád, že jsme vyfasovali zrovna Gorily Plzeň. Mají klubovou kulturu, chodí na ně diváci a určitě se od nich můžeme něco naučit. Samostatná kapitola jsou naši fanoušci. Dneska jich tady bylo přes 300, čehož si nesmírně vážíme. Děkujeme! Dále chci poděkovat klukům, kteří pravidelně chodí k časomíře, bez nich by to nešlo. A samozřejmě spoluhráčům. Doufám, že do přípravy a celé příští sezóny dáme ještě o chlup víc a budeme lepší! Díky.
60:00 Komentář hostů Altman Karel (Vedoucí): Play-off je play-off a proto to hrajeme! Musím říct, že Dvůr předvedl velmi kvalitní výkon a byli obstojný soupeřem ve všech směrech. Já jsem rád, že jsme každý zápas v sérii zvládli a vezeme domů 3. bod v sérii. Dnes musím pochválit kluky za 3. třetinu, kterou jsme zvádli zkušeně a na balónu. Nyní se musíme pofoukat bolístky a připravit se na další kolo!! JE-DE-ME!!
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:59 Dnešní utkání sledovalo 314 diváků děkujeme
59:34 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk bez asistence (3:7)
56:44 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Martin Lenárt družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
56:44 Zranění hostujícího gólmana prodlužuje utkání
55:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad, asistoval #17 Matěj Surák (2:7)
54:32 S domácím týmem to nevypadá vůbec dobře, gorily dobře brání
54:11 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:6
52:52 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL - osobní trest
52:52 Vyloučen hráč #48 Jan Baudisch družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
52:20 Obrovská šance Baudische nekončí bohužel gólem.
51:05 Domácí tým teď bude muset přečkat oslabení, které mají gorily skoro sto procentní
50:54 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
38:11 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #34 Michal Strnad (2:5)
32:53 Domácí tým měl sérii šancí ale žádná nebyla gólová
31:20 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #21 Šimon Říha (2:4)
30:52 Vyloučen hráč #39 Jonáš Janata družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň - osobní trest
29:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #18 Jan Pojar bez asistence (1:4)
28:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #86 Ondřej Sihelský (1:3)
28:22 Vyloučen hráč #39 Jonáš Janata družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
28:09 Bohužel domácí tým nevyužil přesilovou hru
26:09 Vyloučen hráč #17 Matěj Surák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
24:20 Domácí tým zatím ve druhé třetině bez střely na bránu
23:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #11 Ondřej Budek (1:2)
21:15 Hostující tým výrazně zvyšuje tempo hry
20:00 Střely v 1. části: 4:7
15:22 Takzvanou tutovku měl teď domácí tým na florbalkách ale hostující gólman předvedl neuvěřitelný zákrok
14:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (1:1)
09:51 Z nebezpečné standartní situace asi 4m od brány hostující tým netrefil domácí svatyni
09:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #72 Denis Dlouhý (1:0)
09:26 Domácí tým po pěkné kombinaci trošku se štěstím skóruje
08:19 Vyloučen hráč #13 Daniel Nicklas družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
07:25 Neoficiálně jsme viděli první gól, který vstřelil hostující tým ale kvůli nedovolenému seknutí gól neplatí
03:01 Hostující tým se snaží hru uklidnit a v klidu rozehrát
02:05 Domácí tým přitvrzuje ve hře a hostujícím to nechutná
00:50 Domácí tým se jako první dostavá do větších šancí
00:01 Úvodní vhazování vyhrává domácí tým