• 60 59:35
    6:9
    (Policar)

Floorball Club FALCON - Andone SK Jihlava 6:9
branky: 9. Radek Blažek, 17. Jakub Škrdla, 22. Radek Blažek, 54. Dominik Šimáně, 54. Dominik Šimáně, 58. Jakub Škrdla - 6. Tomáš Dibelka, 8. Hynek Jirků, 13. Michal Beránek, 23. Patrik Bratršovský, 26. Hynek Jirků, 34. Tomáš Dibelka, 35. Michal Beránek, 54. Patrik Bratršovský, 60. Patrik Bratršovský; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 4:4; využití: 3:2; diváků: 97; zásahy brankářů: Michal Novák 18 - Tomáš Policar 22; po třetinách: 2:3, 1:4, 3:2
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Bohužel nám nevyšel vstup do zápasu, začali jsme prohrávat a Jihlava se pak nikam nehnala. Dnes se nám to celkově nepovedlo, nebyli jsme však jediní. Děkujeme všem divákům za podporu v dnešním zápase! Jedeme dál směr náš cíl.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dnes jsme se dobře připravili na soupeře a to nám hodně pomohlo v průběhu zápasu s podporou parádního týmového výkonu. Musím pochvalit všechny hráče a dnešní týmový výkon. Díky soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 14:4
59:35 GÓL Andone SK Jihlava! 6:9
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #55 Tomáš Policar (6:9)
57:50 GÓL Floorball Club FALCON! 6:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #11 Radek Blažek (6:8)
55:33 Timeout Floorball Club FALCON
53:55 GÓL Andone SK Jihlava! 5:8
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský bez asistence (5:8)
53:47 GÓL Floorball Club FALCON! 5:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #48 Jakub Škrdla (5:7)
53:13 GÓL Floorball Club FALCON! 4:7
52:28 Vyloučen hráč #36 Tomáš Dibelka družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
51:41 Vyloučen hráč #4 Vojtěch Břečka družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
36:04 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
34:04 GÓL Andone SK Jihlava! 3:7
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #6 Hynek Jirků (3:7)
33:58 Vyloučen hráč #99 Dominik Šimáně družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:10 GÓL Andone SK Jihlava! 3:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #36 Tomáš Dibelka, asistoval #72 Vít Jirků (3:6)
28:50 Vyloučen hráč #7 Patrik Bratršovský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hra na zemi
25:13 GÓL Andone SK Jihlava! 3:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (3:5)
22:06 GÓL Andone SK Jihlava! 3:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #88 Jan Beránek (3:4)
21:14 GÓL Floorball Club FALCON! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #61 Miloš Beer (3:3)
20:00 Střely v 1. části: 8:12
17:11 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
16:04 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #99 Dominik Šimáně (2:3)
14:59 Vyloučen hráč #74 Josef Pojer družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hra rukou
12:15 GÓL Andone SK Jihlava! 1:3
11:17 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
08:24 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #9 Kryštof Pospíšil (1:2)
07:46 GÓL Andone SK Jihlava! 0:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #7 Patrik Bratršovský (0:2)
05:57 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #36 Tomáš Dibelka, asistoval #92 Denis Kolář (0:1)