2

1

5.

PASKOV SAURIANS - Hippos Žďár n/S. 5:4pn
branky: 2. Lukáš Kurečka, 28. Peter Šobich, 32. Vojtěch Daněk, 60. Adam Sikora, N Lukáš Kurečka - 11. Ondřej Dvořák, 32. Filip Dvořák, 40. Tomáš Hrubý, 52. Tomáš Hrubý; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 5:3; využití: 0:3; diváků: 64; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 27 - Adam Sochor 26; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1, 0:0
Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Velmi vyrovnané utkání, ve kterém mohl vyhrát kdokoliv. Velký rozdíl byl dnes v přesilových hrách, ve kterých soupeř exceloval zatímco my zcela propadli. Nájezdy jsou loterie a my byli o chlup šťastnější. Stav série je 1:0, nic víc, nic míň. Domnívám se, že tato série bude ještě dlouhá. Jsem moc zvědav, jak náš "LDN tým" zvládne druhé těžké utkání v rámci jednoho víkendu. Děkuji soupeři i rozhodčím, stejně tak i fantastickému publiku, které bych rád pozval i na zítřejší zápas. Ten dnešní se určitě musel líbit.
Komentář hostů Hrubý Tomáš (Trenér): Dnes se to těžko hodnotí. Byli jsme tak blízko, ale nakonec odcházíme s prázdnou. Vyrovnané utkání po celý zápas. Hodně jsme si pomohli přesilovkami, ty nám fungují.Zítra je další den, jede se od nuly. Soupeř sice bere výhru, ale dnes jsme si ukázali, že budeme velmi konkurence schopní. Děkuji soupeři za zápas
5 Nájezd na branku provedl z družstva PASKOV SAURIANS hráč #88 Lukáš Kurečka a vstřelil rozhodující gól (5:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #45 Michal Hrubý , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva PASKOV SAURIANS hráč #87 Martin Michna , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #14 Jakub Král , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PASKOV SAURIANS hráč #21 Peter Šobich a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #68 Matěj Březina a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PASKOV SAURIANS hráč #20 Adam Sikora , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #81 Pavel Rous , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PASKOV SAURIANS hráč #83 Tomáš Maier , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #15 Tomáš Hrubý , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 4:5
70:00 Ukončení prodloužení
69:56 Timeout Hippos Žďár n/S.
68:15 hroši se drží zpátky a čekají až se vepředu uvolní aby poslali dlouhý míček
59:24 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #20 Adam Sikora, asistoval #83 Tomáš Maier (4:4)
58:58 i poskončení přesilovky zůstává paskov v šesti
57:45 Timeout PASKOV SAURIANS
57:45 paskov jde do šesti
57:19 paskov se snaží ale tři střely už letěly mimo bránu
56:48 Vyloučen hráč #14 Jakub Král družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
54:40 hosté začali hrát na dlouhé výhozy
53:28 žďár nevyužil 2 na 1
52:56 Paskov má nervy na pochodu tak snad už nebudou faulovat
51:44 hroši prostě přesilovky umí
51:33 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #81 Pavel Rous (3:4)
51:06 hosté zatím dali pouze jeden gól ve hře 5 na 5
50:33 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za vysoká florbalka
50:33 Paskov jde do třetího oslabení tak snad to pro ně nebude osudné
50:01 oba týmy dávají do hry úplné maximum
49:25 pasko má šanci ale golman vyráží helmou
48:08 Paskov ubránil přesilovku
46:07 Vyloučen hráč #83 Tomáš Maier družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
45:43 před bránou ztrácí míček
45:37 hostům se nepovedla rozehrávka z rohu paskova a šobich jde sám
43:20 hosté jedou pořád ve vysokém tempu, ale chybí jim přesnost na bránu
42:55 šobichovi se zaplantala hokejka mezi vlastní nohy a ztrácí míček
41:57 útočník hostů prochází kolem mantinelu sám, v poslední chvíli ho Mechel doběhl a teď běží sám on
41:18 pěkná střela ale kousek mimo bránu
41:15 paskov má standartku
40:24 úvodní buli vyhrává žďár ale paskov je tlačí a ještě se nedostali ze své poloviny
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:3
39:42 hroši mají standartku z velkého brankoviště
38:42 Domácí zkouší poslat dlouhý míček z vlastního rohu ale dostal se jen kousek za půlku. takhle to asi nepujde
37:45 hroši se drží za bránou aby vystřídali, paskov zkouší napadat
36:41 Daněk běží 1 na 1 ale klička se mu nepovedla
35:24 souboj u mantinelu vyústil ve spadnutí mantinemu po celé délce hřiště
34:57 útočník žďáru se dostal sám před bránu ale míček mu ujel když se chystal ke střele
34:18 Ritz dostává přihrávku do prázndé brány ale míček mu přeskočil hokejku
33:45 střela hostů od mantinelu je zblokována
33:11 hosté se drží s míčkem na své polovině a nedaří se jim protlačit do útoku
31:47 inkasovaný gól paskov okamžitě po buli oplatil
31:41 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #87 Martin Michna (3:2)
31:34 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #89 Ondřej Dvořák (2:2)
30:42 Vyloučen hráč #83 Tomáš Maier družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
28:57 tento gol očividně probudil hrochy a ti jsou najednou agresivní
27:32 ukázkova klička před brankářem a Šobich to posíla po zemi do prázdné brány
27:31 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich z trestného střílení (2:1)
27:30 kurečka je zfaulován jak jel sám na bránu a pojede se nájezd
25:50 hosté stříli míček skáče po brankové čáře ale nespadl tam
25:21 Ritz zkouší projít kolem mantinelu ale je zastaven
23:44 druhá přesilovka se paskovu daří více než první, už si připsali dvě střelyale pořád ne a ne padnout do sítě
23:00 Vyloučen hráč #45 Michal Hrubý družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra rukou
20:32 druhou třetinu zahajuje paskov střelou na bránu které končí v golmanovi
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:54 střela paskova zblokována
19:00 je před námi poslední minuta první třetiny a napětí v hale by se dalo krájet
17:55 od konce oslabení útočí domácí na polovině hostů a nepouští je k míčku bohužel se nedaří prostřelit obranu
17:06 Paskov se ubránil
15:10 paskovu se přesilovka moc nevyvedla a okamžitě mají přesilovku hosté
15:02 Vyloučen hráč #7 Daniel Filip družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování florbalky
14:41 bude se vylučovat na straně paskova hosté jdou do šesti
12:27 nyní má přesilovku Paskov tak uvidíme jestli oplaní stejnou mincí jako žďár
12:26 Vyloučen hráč #42 Šimon Poul družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:00 faulovat se v tomto zápase určitě nevyplatí paskov se o tom snad dostatečně přesvědčil
10:58 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #15 Tomáš Hrubý (1:1)
10:14 Vyloučen hráč #21 Peter Šobich družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
09:34 žďár má standartku před bránou paskova... přestřelili
07:48 obránci hrochů sjel míček z hole před vlastní bránou a musel zasáhnout golman bohužel zde zrovna nebyl žaden hráč paskova aby dorazil
06:02 Michna přichystán ke střele před bránou ale míček mu sjel z hokejky
04:45 žďár drží míček na své polovině aby v klidu prostřídali hhráče
03:08 hra probíha ve velmi vysokém tempu a každá chyba se trestá okamžitým útokem soupeřů
01:33 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #21 Peter Šobich (1:0)
01:32 nádherný výhoz kořínka přes celé hřiště s precizním zakoncěním paskovských útočníků
00:35 oba golmani už se dotkli míčku když střela skončila za bránou
00:04 úvodní buly vyhrává paskov