• 56 55:46
    5:7
    (Doupovec)

Aligators Klobouky - TJ Slovan Havířov 5:7
branky: 32. Jakub Hladký, 39. Tomáš Líznar, 44. Adam Doupovec, 47. Pavel Zbořil, 56. Pavel Zbořil - 16. František Kyc, 19. Kryštof Fusek, 22. Jakub Molin, 29. Dominik Vinárek, 33. František Kyc, 52. Šimon Soukup, 55. Šimon Soukup; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák 10 - Ivo Sikora 13; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:2
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Tohle mi nedělá dobře, beru hned 2-3 ibalginy. Dvě třetiny pod kontrolou, hra, která nám sluší už cca 7 zápasů, jsem rád, že jsme to zvládli, každopádně polevení ve třetí třetině jsme dostali soupeře do Varu. Ale naštěstí výhra, stav série 2:0. Musíme makat dál a ještě více, už jsem vedl i 3:0 a dopadlo to špatně, takže to určitě nepodceníme. Děkuji celému týmu za výkon, a soupeři za fér zápas.
60:00 Komentář domácích Gremmel Jakub (Asistent trenéra): Série se nevyvíjí dobře a bohužel taháme za kratší konec jak výsedkově tak herně. Dnes to byly dvě třetiny zmaru, chaosu a nekvality z naší strany. Nedokázali jsme si přihrát 2x po sobě. Přesto jsme měli úvodem utkání tutovky, které jsme netrestali, naopak soupeř byl efektivní a trestal. Tlak ve třetí třetine vyjádřen brankami, kterými jsme dotáhli soupeře na rozdíl jednoho golu však nestačil. Po opakovaných chybách jsme v závěru inkasovali 2 branky a ani hra v 6 již nedokázala výspedek srovnat. No nic 2:0 pro Havr a nám nezbývá než zabojovat a pokusit se o obrat. Pěkný víkend.
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
58:50 Domácí stále v 6ti.
57:53 Líznar netrefuje prázdnou bránu, to byla šance.
57:10 Hosté mohli jít do trháku, ale Hladký na brankovišti chytá.
55:47 Domácí v 6ti úspěšní hned na první pokus, Doupovec našel Zbořila a ten opět proměňuje.
55:46 GÓL Aligators Klobouky! 5:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #47 Adam Doupovec (5:7)
54:57 Líznar trefuje tyč.
54:48 Fusek si krásně počkal na přihrávku, kterou dostal Soukup a nekompromisně proměnil.
54:47 Timeout Aligators Klobouky
54:47 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #64 Kryštof Fusek (4:7)
53:08 Největší problém domácích je ten, že se hrozně nadřou na získání balónku, ale posléze ho ztratí.
51:39 Soukup nahazuje na Hromádku, který překonává Dvořáka.
51:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #13 Filip Hromádka (4:6)
50:45 Domácí pohodlně brání.
49:42 Hosté dostávají možnost  skórovat z přesilové hry, avšk domácí drží aktivní bloky.
49:15 Vyloučen hráč #89 Tomáš Jedlička družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:45 Dvě obrovské tutovky pro Havr, avšak ani jeden z jejich borců nebyl schopný trefit míček do prázdné branky.
46:11 Domácí opět skórují.Líznar získal balónek, posunul do středu na Zbořila a ten prostřeluje Sikoru.
46:10 GÓL Aligators Klobouky! 4:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #7 Tomáš Líznar (4:5)
43:58 A máme to o dvě branky. Jedlička našel Doupovce před brankou, který se efektivně obtočil a zakončil.
43:57 GÓL Aligators Klobouky! 3:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #89 Tomáš Jedlička (3:5)
42:45 Křička dobře potáhl balón a vystřelil, SIkora chytil.
42:16 Do dobré šanci se po střele Zbořila dostal Doupovec, avšak Sikoru nepřekonal.
41:11 Okamžitě se snaží domácí o kontaktní branku, snahu jim kazí hráč v brankovišti.
40:01 Domácí opět získávají úvodní buly třetí třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
38:06 Domácí se opět přibližují, Líznar snižuje na 2:5.
38:05 GÓL Aligators Klobouky! 2:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #47 Adam Doupovec (2:5)
37:46 Skvěle si na brankovišti počínal Dvořák a drží svůj tým.
35:42 Domácí se snaží přijít na způsob, jak se dostat na půlku soupeře, avšak Havr v klidu sbírá balónky a rozvíjí svůj vlastní útok.
32:56 Krásná akce hostů končí dalším gólem do sítě Dvořáka, který se natahoval jak mohl.
32:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #18 Jakub Molin (1:5)
32:24 Dobrá střela Líznara po příhře od Zbořila.
31:09 Brněnská šelma Jakub Hladký se prosazuje a rozradostňuje všechny přítomné fanoušky - 1:4.
31:08 GÓL Aligators Klobouky! 1:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #88 Jakub Hladký, asistoval #9 Jan Černovický (1:4)
31:00 Dobrý save Dvořáka.
29:25 Zouhar mířil mezi betony, avšak Sikora je sklapl včas.
28:33 3 vteřiny zbývaly do konce trestu domácích, jenže Vinárek natáhl a prostřelil úplně všechno.
28:32 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #73 Dominik Vinárek, asistoval #46 Matěj Sedláček (0:4)
26:36 Další nepříjemnost a tou je vyloučení pro domácí...
26:35 Vyloučen hráč #16 Šimon Horák družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání
26:19 Domácí dostali možnost se přiblížit, avšak špatnou přihrávkou se zbavují balónku.
25:52 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
25:00 Aligátoři se snaží prolomit hostující obranu, ale bohužel se nedostávají téměř ani na dostřel.
21:45 Hostující Kyc si počkal za obranou na balónek a předložil do prázdné Molinovi - 0:3.
21:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #27 František Kyc (0:3)
20:01 Úvodní buly druhé periody pro Havířov tentokrát.
20:00 Střely v 1. části: 4:5
18:59 Kyc svým stříleným centrem našel Fuska, který Dvořákovi nedal šanci.
18:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #27 František Kyc (0:2)
17:20 Domácí opět tlačili, ale k pořádnému zakončení se nedostali, a tak jsou na tahu hosté.
15:28 Domácí obléhali hostující branku, jenže dobře vystižená přihrávka vedla k brajku  vedoucímu gólu.
15:27 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #9 Ivo Sikora (0:1)
14:52 Velmi zajímavá první třetina, tvrdé souboje na obou stranách a hra nahoru dolů.
11:40 Skvělý návrat Hladkého zamezil jakýkoli brejk.
08:45 Obrovská šance Doupovce, který trefuje boční konstrukci!
07:00 Oba týmy nechtějí udělat chybu a tomu odpovídají i rozehrávky obou týmů.
05:53 Další zákrok SIkory, Dvořák zatím díky blokům bez práce.
03:29 Neskutečný zákrok Sikory, který podržel hosty před střelou Chovana.
02:42 Dobrá standartka z rohu pro domácí, Líznar však jen do bloku.
02:24 K balónku se dostávají i domácí a už jsou na polovině soupeře.
00:47 Zatím aktivnější hosté.